Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
my máme doma děcka, takže všechno musíme řešit v klidu, už kvůli nim prďolkám.Ale stává se to jen hodně málo kdy, naštěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem poo - bylo to dobré a nestálo mě to ani kačku!!! Prý jsem byla zvaná! :-D Si umím vybírat kolegy co! :-N Tak hádky u nás naštěstí nejsou - u nás se jen jarouš trošku víc někdy naštve - resp. urazí a pak se mnou pár hodin nemluví... :-N , ale na to už jsem zvyklá, tak si ho nevšímám - on se pak ozve, až je zase v pohodě! :-)
Odpovědět
mě spíš poslední dobou pěkně štvě Paťule, prochází nějakým krizovým obdobím, dělá samé schválnosti, to je horší, než puberta. Ono to prý bývá kolem druhého nebo třetího roku, ale to je o nervy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no asi to tak Peti bude, můj bráška, když měl 3 roky,tak byl totálně nesnesitelný, furt řval jak tur, vymýšlel si - prostě na zabití! :-D
Odpovědět
vidíš, Lin, tak to si budem co nejdřív muset pořídit prťata, abysme se nehádali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem zase tady,holky!Vzduch mi udělal hrózně dobře! :-) Taky jsem si všimla,že děti v tomhle věku dělají naschvály.Příjde mi to na to,že si začínají uvědomovat,co se kolem nich děje,snaží se všeho využít a zkoušejí,co si můžou dovolit.
Odpovědět
někdy to je ale fakt o nervy, však to taky poznáte. Musíme vydržet, bude i hůř, až bude běhat za klukama...Teda venku je náádherně, svítí Tonda a je teploučko. No nic, jdu rychle dělat obídek, vepřové žebírko na pivě, mňam :-p
Odpovědět
BAF :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radost: tak to přeju pevné nervy! Mňamky,já měla rajskou s knedlíkem. Rezetka: uf,som se lekla!To mi nedělej! :-D
Odpovědět
to je fakt, teď se musejí brát na nastávající maminku ohledy ;-) :-D holky, včera jsem sehnala trilogii Shreka za 850,-, to mám ale radost, jsem zvědavá, jaká bude ta trojka. Patynka Shreka miluje a viděla jsem jenom druhý díl za něco přes 700,- dokonce možná ještě na VHS.
Odpovědět
Profilova fotka
Radost: Ta trojka je skvělá!Byli jsme na ní s manžou v kině a chlamali jsme se celý film :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Shrek je uzasny, vsechny tri dily jsou super. Je holky, ja se bojim ze az budememe mit mimco ze to financne nezvladneme, jak se vsechno zdrazuje a ja budu na materske. Zacinam mit ze vseho obavy, ze me snad to snazeni i prejde :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Aj Rézinka se lekla? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lin:v klidu,to dáte!A stejně nad tím nemůžeš uvažovat,to by spousta lidí nemělo děti ;-) Rezetka: asi ju :-D Nějak mi teď začla v břuchu rabušit.Jsem teď i dostala 1.velký kopanec.Jsem si dovolila zas lehnout na pravý bok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,byly jsme s mamčou v Takoo a jak jsem viděla ty nádherné věcičky pro holčičky,hned jsem si představila,jak si tu svoji Terezičku vyoblíkám! Teď je takových věcí!
Odpovědět
Profilova fotka
Lin: ještě přesně nevím,v kolik tam pojedem a jak dlouho to bude trvat.Dneska večer nebo nejpozději zítra ráno Ti písnu SMS,v kolik tam jedem a jak odvezu manžu do rachoty a dojedu zpět,prozvoním.Dělá teď za Futurem,takže to je rychlovka :-)
Odpovědět
kozi je toho spoustu, nejhorší je, že je to všechno brzy malé :-| lin, neboj se, dá se to zvládnout, alespoň je už to rodičovské vyšší, než byly ty tři tisíce, takže to jde, jen se prostě člověk musí trochu víc uskromnit.
Odpovědět
Profilova fotka
Radost: to je to!Dáš za to dost penízků a pak to máš nanic.Nejhorší je,že jestli bude malá po mě,tak můžu kupovat tak maximálně gumáky a tepláky.Byla jsem truc kluka a nic jiného jsem nenosila :-D
Odpovědět
malá zase nesnáší, když ji dělám culíky a tak by ji slušely :-. malej se před chvílí tak po...., že to měl až na krku :-x doufám, že právě žádná nejíte...
Odpovědět
Profilova fotka
uf, teda to byl dneska ale den :-| teď musím rychle domů - jdeme s tím novým majitele bytu přepsat na něj zálohy na el., plyn a vodu atd...tak snad nám nikde nezavřou před nosem mějte se holky pááá - doufám, že zítra si udělám víc času! ;-)
Odpovědět
:-D jé maminy se baví :-D. no aspoň víme, co nás čeká. Já si pamatuju, že jsem byla jak kluk a jeden čas jsem se nechala ostříhat na krátko a nechala jsem si říkat Honza i na batůžek jsem si to napsala (si tak uvědomuju, že to bylo hodně divný) 8-)
Odpovědět
ale máš to už za sebou sun, ne? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Některé jsme si byly trošku podobné,že?Culíky já taky nerada.Furt jsem je sundávala a taťka mi pak vyhrožoval,že mě ostříhá na krátko.Ve 13.jsem si udělala rybářský lístek a chodila s taťkou na ryby,ale když jsem přišla s tím,že budu chytat ryby,zatrhla to mamča s tím,že porodila holku a už tak jsme na pohotovosti pečení,vaření :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je holky, to ja se jako mala bavila jenom s klukama, a vypadala jsem jako kluk, vlasy na hriba a oblecena taky jako kluk. Saty jsem nosila jenom vyjimecne na nejake to povinne foceni :-) Je ja vam tak zavidim. Ja uz bych taky chtela byt tehule. Pul roku snazeni a porad nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Linduško,to příjde,uvidíš!Já jsem to zas takhle rychle nečekala.Víš,byla jsem ráda,že jsem těhu,i když ne až po svatbě,ale dřív.Ta svatba pak pro nás byla takovou malou oslavou.Hodně lidem jsme to neřekli s tím,že to řeknem až po 3.měsíci.Minulý měsíc moji babi odvezli do nemocnice a když jsme tam za ní dojeli a ona mě viděla s břichem,tak hned na mě hukla,že věděla,že jsem byla naprcaná a vdávat
Odpovědět
Profilova fotka
jsem se musela.Strašně mě to mrzelo a bolelo,obvzlášť když to nebyla pravda. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ju a ještě k té pohotovosti.Tam jsem zažívala trapasy!Naposledy,když jsem tam byla s dírou mezi prstama,tak se mě udiveně ptali 2x na jméno a pak vytáhla ten hrubý svazek,jménem karta pacienta a chodili se na mě dívat přes okýnko - fakt trapas!
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, nesmis si to tak brat. Oni jsou ze stare skoly, proste maji zafiksovane, ze kdyz jsi tehotna vdavas se kvuli tomu. Kozi a jak dlouho jsi brala a pak nebrala prasky??
Odpovědět
já teda na krátko skončila, to jsem měla šlehu, lezla jsem s bratránkama po stromech a hrála fotbal, pořád zašpiněná a dotrhaná x-) lin, já čekala na první dítě rok. Zkoušela jsi ten Sarapis s mateří kašičkou? Prý je to hodně dobrý na podporu těhotenství ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To vubec neznam?? No tak to mam jeste pul roku cas. Pokud do roka clovek neotehotni tak se to zacina resit, tak jsem zvedava.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?