Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé Vladuš - ahoooj! Jak se máš holka?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem..no máme se docela dobe,bydlíme u rodičů a ve středu nás čeká opatrovnický soud
Odpovědět
Profilova fotka
vladu: opatrovnický soud? on chce snad manžel malou do péče? nebo to prostě proběhnout musí?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
musí proběhnout,kde se určí výživné..a Klárka se svěří do mé péče
Odpovědět
Profilova fotka
vladuš: aha, tak to jo! ;-) tak doufám, že vám přiklepnou aspoň pořádné výživné! ;-)
Odpovědět
Něco mi uniklo Vladuš? Co se stalo s manžou? :-o Peťulko, jak je tobě?Včera jsem na tebe pořád myslela;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rez: mně je stále dobře...čekám na čtvrteční kontrolu...snad už se tam rozhodne, co se mnou! :-N
Odpovědět
To jsem ráda;-). Pak dej vědět,ju?Jak jste dopadli.
Odpovědět
Profilova fotka
Rez - to víš že dám! ;-)
Odpovědět
lin, mooc gratuluji, doufám, že jste obě v pořádku a že budeš mít na porod jen hezké vzpomínky ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rez s manželem se rozvádíme víš :-)
Odpovědět
vladu, tak ať to proběhne co nejklidněji, aby jsi se nemusela stresovat.
Odpovědět
Článek se načítá
Moc mě to mrzí Vladu, ať všecko dobře dopadne a hlavně v klidu ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Tak se po delší době hlásím, právě nám připojili net :-)
Odpovědět
Am, jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
Rez vše v pohodě ;-) Zabydleli jsme se a jsem moc ráda že už jsme ze Žlutic pryč :-)
Odpovědět
to byla taková hrůza? A jak Nela, je hodná? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nebyla to hrůza, ale město je město :-) Neluška je hodná. Dokonce o víkendu byla tak hodná, že se ani nepohla tak jsme uháněli do nemocnice na UTZ že se 2 dny nehýbe a sotva vzal Dr. Utz do ruky, Neluška začala kopat jak o život :-D :-D :-D
Odpovědět
ženská je to svéhlavá :-D kdy máš termín?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak termín mám 7.3
Odpovědět
to je krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Am - jsem ráda, že se ti v novém líbí a že neluš se má čile k světu! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ded jo Neluška bude asi živel, je pořád jen vzhůru, tedy krom toho víkendu, to mi pořádně vystrašila :-o
Odpovědět
ahojte, am. myslíš, že je to už na tuty, že to bude holčička? Potvrdili ti to už podruhé? Jak se ti líbí v novém? Co holky, už se určo těší na Ježíška, viď?
Odpovědět
Tak my máme krizovku, kojím co hodinu, snad mi to mlíko bude stačit, nerada bych ho přikrmovala :-S.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Radost jojo už to máme potvrzené podruhé a je to holčina :-) Holky už konečně ví, že budou mít setřičku a už se na ní moc těší. Pořád se ptají co dělá Nelinka, jestli spí a kdy už zaklepe na bříško že chce ven. Jsou zlaté, ale jinak zlobí pořád stejně. Jinak nás pořád zlobí váha, stále jsem na -2kg a ne a ne přibrat. Bříško už mám pořádné a asi budu muset pořídit těhu pás, protože mám velkou kýlu, nějak to břicho neunesu
Odpovědět
Profilova fotka
rez: hlavně vydržet - nevzdávat to! ;-) am: tak to je fajn, že se holčičky tak těší! a ten pás si raději kup! ;-) no já dnes byla na KO, jsem na 2 cm otevřená, další KO za týden - prcek má teď cca 3,1 kg a jestli bude mít jen do 3,5 kg než se rozrodím, tak budu rodit normálně, i když je KP - což jsem ráda! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,já kojím co hoďku i teď-v noci.Už 3 měsíce nevím,co je spánek :-| Po poradě s doktorkou od včerejška nahrazuji noční kojení čajem,tak uvidíme.Včera jsme měli jet na nastřelení náušniček,ale Terka dostala nehezký kašel,tak jsme to zrušili.Ode dneška stojí Terka bez držení a pokusila se o 2 kroky.
Odpovědět
Profilova fotka
Am,gratuluji k novému bydleníčku!Nelinka bude moc šikovná!Bude to přece březňátko ;-) Je super,že se holky těší. Peti,držím pěstičky,ať je porod podle tvých představ!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,dnes je na CT1 Jenniy!Moc jí to tam sekne!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?