Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Jsem tady a poradf v celku . nebojte se dala bych vedet . Urcite . Jen jsem ted docela marod. Jsem na ATb takze lezim a kuryruju se co to da, at jsem k porodu fit. Zitra mam termin, tak jsem zvedava , jak to bude na poradne zitra vypadat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda nikde nikdo, tady ma nekdo asi prodlouzeny vikend , co ? :-)
Odpovědět
ahoj lin, já jsem tu. Tak ať jsi co nejdříve v pořádku. Dej vědět, co ti řekli v poradně ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasne Peti, to vis ze dam vedet , hned jak zitra dorazim podam info . ted mi prisla na navstevu mamca , tak zase musim mizet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoky, hoklky. Tak mi dneska psala Petka. je chudera v nemocnici . Rikla ze to vypada tak na tyden . je tam kvuli vysokemu tlaku . Tak lezi . Rikala ze bud ji pristi tyden vyvolaji porod nebo to bude cisarem. ze da vedet . Tak jsem zvedava . Tak na ni myslete a drzte palecky at je vsechno v poradku . Ja jsem byla dneska na poradne . Tak uz byl nalez lepsi . Uz se to konecne pohnulo . Jdu zase v patek a pokud do utery nic , tak jdu na vyvolani v utery . Takze taky uz pristi tyden mame prcka doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda doma asi ne, ale na svete uz jo :-)
Odpovědět
ahoj lin, tak to vůbec nejsou dobré zprávy, v kolikátém je ded vůbec týdnu? Lin, tak snad ti to vyjde i bez té vyvolávačky. A když jo, tak by se to mohlo narodit ve středu, to bychom měly obě narozky ve stejný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ve stredu je 25.listopadu ze ?? To ma moje sestra svatek :-) To by bylo taky fajn. Peti : ja myslim ze Ded je tak nejak jako ja , mozna o tyden dva mene. Takze uz je to v pohode. Lepsi to ukoncit o neco drive nez trapit mimi takovym vysokym tlakem .
Odpovědět
to jo, ale musí to být pro dedulku velký stres. Hlavně, ať jsou oba pořádku a vy samo taky. Ne ne, ve středu je 26. ;-) Hlavně se držte holky, myslím na vás, ať je vše v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj a dobre ranko. Tak ve stredu nee :-) Tak to bych chtela v utery :-) Urcite musi byt na nervy bobek . ale doktori jsou machri , oni vi co delaji . Kdyby mi neco napsala nejake novinky tak hned napisu .
Odpovědět
lin, až ji budeš psát, tak ji moc pozdravuj. Chápu, že chceš porodit v úterý, to by ti vyvolávali asi už v úterý ráno, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo v utery rano . a kdyz by se to nedarilo tak bych se nenechala trapit a jeste vecer bychom udelali cisare :-) Uvidime. ale myslim si ze porodim drive . Ze to do toho utery mala nevydrzi :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj lin, jak je, co Péťa, nevíš o ní něco nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Vcera psala , ze byl zrovna na nevsteve Jarda a sestra . Takj ji to utika. Ze se ma fajn , hlidaji ji ten tlak . a ze v patek rozhodne co a jak. Takze zitra uvidime co s nasi Dedulkou podniknou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak jsem šla na vás kouknout a co nečtu,Peťka je v nemocnici... :-| Asi by byl pro ni lepší císař,ni?Když je prcek hlavičkou nahoru. Linduško,drž se,ať už je maličká u tebe a bez vyvolávačky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky - tak jsem doma - tlak sice furt vysoký, ale pustili mě dnes domů ... jsem i docela naštvaná, protože mě tam teda ty tři dny drželi zbytečně! ]-( ve čtvrtek mám jít do rizikové poradny na kontrolu, tak uvidíme! :-)
Odpovědět
ahoj dedulko, no to se ti nedivím, že jsi naštvaná. Tak ti ten porod budou vyvolávat nebo jak je to?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak ja jsem taky dneska po kontrole. bez cipku , 2 cm otevrena a zacinajici bolesti . Tak mi udelal dilataci hrdla , at mi zmekne a uvidime. V pondeli na kontrolu a pak se uvidi jak se tomu zase pomuze :-) Ded : no tak aspon jsi v klidu doma. Ale taky nechapu proc te tam drzeli . Asi pro jistotu . Aspon sis trochu odpocinula :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, stale jsem doma :-)
Odpovědět
lin, malá se ti pořád parádí ;-) to vidím na to úterý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jdu v pondeli, tak uvidime jak to bude v pondeli vypadat . Mozna uz v pondeli se neco podnikne . ale uz me to nebavi s tema bolestma doma treti den. Porad chodim po byte a funim neni to nic proti porodu to je jasne , ze az se to rezjede bude hur. Ale i tak uz je to namahave . Clovek se nevyspi poradne a nic z toho .
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: ještě nevím, co mi budou dělat...nic mi neřekli. Ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak snad se dovím víc! Lin: tý jo - tak snad se malá už umoudří a bude se jí chtít brzy na svět! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin,já to typuji na větší bolestina neděli večer a do pondělního večera je parádnice mezi náma ;-) ded,taky už se brzy dočkáš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi. Kez by . Uz tri dny tech mirnych mi staci. Kez by to bylo jak rikas :-) Vubec bych se nezlobila. Ded: neboj prdola uz taky bude za chvili kricet na svet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin,moc ti přeji,ať už máš vše za sebou.Vím,jaké to je...Já jsem to tak měla.Bolesti od pátku,v sobotu se to večer zhoršilo-planý poplach a pak v neděli a v pondělí večer už jsem měla Terku u sebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zpráááávička od Lindex! x-) "Nejkrásnější ze všech dárků, dává život do kočárku. V jednom z nich teď tiše dýchá naše štěstí naše pýcha. Jmenuje se Garbriela. Narodila se dnes v 8:50 hod., 4000 g, 51 cm" x-) Mooooc moc gratulujííí!
Odpovědět
Profilova fotka
Peťko,jsi mě předběhla ;-( ;-) Lindušce jsem už psala,ale píšu to i tady-OBROVSKÁ GRATULACE KE GABČI!
Odpovědět
Gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téda,Teri,že ty nás jen špehuješ?Jak se máš,co děláš a co Tobi?Je hodný?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) tak po dlouhé odmlce jsem se vrátila právě včas...posílám Lin velikánskou gratulaci x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?