Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
zdravím vás ženské, tak kde jste kdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Peti , no kde jsme kdo ?? Nez jsi odepsala , tak ja uz mela balkony natrene a sla jsem k mamce do prace . Aby mi ten cas utikal :-) ted uz jsem doma .
Odpovědět
ahoj, no tak snad tu nejsem jenom já lin, ale už to tak vypadá, že jsme tu zůstaly jen my dvě :-( lin, teda holky, ty máš energie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Peti , no vypada to tak ze nas postupne vsechny sedmickovky opousteji . teda to je hruza . Ale energii nemam skoro vubec, ale nebavi me sedet doma a cekat :-) Tak ja radej vyrazim do ulic a jak se vratim, tak si zdrimnu :-)
Odpovědět
tak to je správný lin. Ale že ti to uteklo, vidˇ, ještě nedávno jsi psala, že se vám nedaří a teď co nevidět budete mít dcerunku doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ani mi nemluv, uteklo to strasne rychle. Ze jsem tehotna jsem se dozvedela v 5 tt . a tak jsem to rekla doma mamce. a ta mi rika, teda tak brzo jsi nam to rekla a a to se potahne to tehotenstvi a bude nam to pomalu utikat . A najednou je za chvili konec a uteklo to silene .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! já jsem tu taky! x-) Lin - tý jo - čekám už pomalu každým dnem, kdy tu napíšeš, že už je malá na světě! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded, ahoj. Ani nevis, jak bych uz si prala abych to tady mohla napsat .
Odpovědět
ahoj dd, no za chvíli budeme čekat na zprávičku od tebe ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, holky, preji peknou nedeli .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! x-) já bych toho mojeho prcka taky už nejradši "vykouřila" ven! :-D dnes jedeme se známýma do Piešťan - prý poslední výlet ve dvou (resp. čtyřech)!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ded, o taky uz se to blizi , co ?? Uz mas vsecvhno nachystane , tasku zbalenou ?? Ja uz to mam v pohotovosti . a uz se tesim az porodim.
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte, holčiny moje, pijete jahodník a maliník? To jsou úžasný čajíčky na rozšíení porodních cest ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jj, blíží, jestli to bude ten císař, tak to vidím tak, že za cca 3 týdny ho tady mám! 8-) tašku už mám nachystanou tak 2 týdny! ;-) Peti: já maliník pít chtěla, ale v mém případě je to asi hodně zbytečné! ;-)
Odpovědět
to je fakt ded, já na to zapomněla, že ty budeš mít císaře :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jo , vlastne Ded , ja na to taky zapomnela a to jsme se o tom bavily ted :-) Peti . Ja jsem si koupila malinik, ale teda reknu ti popravde. Asi to budu muset zvladnout bez nej . Ja nemam rada bylinkove caje . A nejde mi to moc to pit.Prekonavam se a uvarim si aspon jeden denne. ale je to boj . Vice bych jich nezvladla.
Odpovědět
Lin, určitě to zvládneš i bez čajů, neboj. Já měla štěstí, že mě maliník i jahodník chutnal, takže jsem je pila dost ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No zase jsem se premohla a jeden si dala. Tak mozna dneska dam taky jeden. Aspoon na jeden denne se musim prekonat . Mozna i to mi trosicku pomuze . teda holky jedny usate .- Kdyz tady nenapisu , tak vy sem uz vubec nechodite . teda teda.
Odpovědět
ahj Lin, jsem tu a myslím na tebe, zda jsi ještě dva v jednom :-) Teď nemám tolik času, čekají mě samé zkoušky, až mi z toho jde hlava kolem 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peti , ahoj. Jeste porad jsem v celku . ale uz pred rozpadem, bych rekla :-) Uz aby to bylo za mnou . Nejak mi vypadl net , tak jsem tady zase nebyla ja :-) Neboj se, zkousky zvladnes , musis. Budu drzet palecky . ;-)
Odpovědět
lin, malá si řekne, ž bude její čas. Už se na ni těším, až ji uvidím na vašich fotkách. To bude drobeček, ne jako ti moji klacani zlobivý :-D snažím se šrotit co to dá, už záleží jen na štěstí, jaký dostanu otázky :-x
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! peti: neboj, vše napíšeš na jedničku - máááximálně na dvojku! 8-)
Odpovědět
Ahojte moje těhulenky! Myslím na Vás a úplně vím, jak mi ke konci bylo. Teď si fakticky ještě užívejte co to jde a hlaďte bříška. Já jsem v jednom kole, ale vůbec si neztěžuju, je to nádhera, vidět ty pokroky. Zrovna dneska si prvně vzal hračky do ruky a strčil do pusenky. Držte se!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Terezko. To je dobre ze na nas myslis !!! Jsme rady . Super ze to malemu tak pekne jde. Hlavn esi to uzivejte se vsim strasne rychle to miminkovske obdobi uetece, tak jako vsechno :-) Holky o neco vas poprosim !! http://www.nasagel.cz/4-2008/souteze klik A najednou tam obrazky . Tak ty na prave strane , ten paty obrazek z vrchu . Je na nem napsano Halinka. autorem je Halinka Gavandova . Tak na nej klikni a dej mu jednicku . Dekuji . Je to vnucka me sefky v praci , tak jsem ji slibila ze ji co nejvice lidi da za jedna
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranicko maminy :-) :-)
Odpovědět
ahojte ženské, teda tady je hrozný počasí, včera tu celý den lilo a dnes to asi nebude lepší :-| Jinak mi už chodí první objednaný Ježíšek, tak jsem moc zvědavá, kam to budu schovávat, aby to dětičky nenašly :-D
Odpovědět
Klikla jsem. A taky jdu poprosit:http://www.diteroku.eu/hodnoceni/33222/soutezici-voltner-tobias-borivoj.html
Odpovědět
zdravím, lin, ded, jak se daří? Tady už nastala velká akce - stěhování tchyně..
Odpovědět
Profilova fotka
čau Peti - daří se dobře, včera jsem byla na srazu s holkama z 1981! ;-) tak to s tou tch. závidím! x-)
Odpovědět
ahoj,no je to tu bez ní prázdné, ale už začneme příští týden malovat a zařizovat podle svého. Tak doufám, že sis srazík pořádně užila ;-) :-) se nám nějak neozývá lin, ani am...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?