Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
lin, u vás se miminka váží po porodu nebo až při odchodu domů?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj a hezky zamraceny den :-) Radost : U nas se vazi a meri hned po narozeni . A pak si ho kazda mamca vazi na pokoji po kazdem kojeni . Ale pokud chce nekdo takovy ten prirozeny porod , tak se najdou maminky, ktere si nepreji miminko ani zvazit ani zmerit .
Odpovědět
ahoj, to je zvláštní, že to někdo nechce. To já jsem byla hrozně zvědavá, jak na tom ty moji drobečci jsou x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja taky , chtela bych to taky hned vedet . ale to jsou ty typy matek co jsou pro prirozene porody, maji porodni plany, nechteji klisytr , holeni, zadne infuze , nastrih a pak ani to mereni , protoze tvrdi ze je to pro miminko neprirozene natahovat mu po narozeni nozicky, kdyz bylo v brisku pokrcene :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Tak jsem si dnes byla u obvoďáka pro razítko do průkajdy, tak mi naměřil nižší tlak a menší šelest na srdci. Když jse odcházela, gratuloval mi, že čekáme chlapečka. Je zajímavé, že on hodně věcí dokáže vyčíst z očí. Když jsem u něj byla v březnu, řekl mi, že jsem těhotná a to jsem ještě ani já sama neměla potvrzeno a ani jsem se mu o měžném těhu nezmiňovala. Když jsem šla od něj nakoupit, zastavila mi kamarádka, koukla na mě a říká, že tentokrát budeme mít kluka. Že by to bylo nějaké znamení? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda am, to bych ti moc prala !!! No uz se nemuzu dockat 31. Snad se ten pindik ukaze !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
am: tak kéž by!!! x-) bylo by to fajn mít toho chlapečka
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo to by bylo x-) Dedul, jdu ti taky okouknout albíčko na koníka ;-) Včera jsem přidala fotečku bříška do mého albumu
Odpovědět
am, určo to vyjde, tedy přeju ti to, když už ti to lidi říkají, aby jsi pak třeba nebyla zklamaná. ..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, holky, kde jste kdo ?? Postupne se rozpadate maminy . To teda snad ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Lin - já jsem ještě tady a ještě se "nerozpadám" :-D
Odpovědět
ahojte, taky jsem ještě zde ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem tu taky, ikdyž mezi těmi krabicemi a pytlemy už skoro nejsem ani vidět. V sobotu to všechno vypukne a my se stěhujem 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Am, tak at to hlavne vsechno zvladnete . Ja vcera slavila narozeniny , tak jsem mela rodinu moji a Ondrovu . No prezila jsem, to je hlavni :-) Jinak jsem vcera byla na poradne a vypada to dobre. Mala ma 2800g . A maminka ma zmekly zkraceny cipek na 1,5 cm a otevrena volne pro prst . Tak jsem zvedava kdy uz to prijde :-)
Odpovědět
teda lin, takže už to může být každou chvíli, že jo ;-) :-) jinak dodatečně ti moc blahopřeji k narozeninám a určitě tvým největším dárkem bude krásná malá dceruška, která jak je vidět už se chystá mezi vás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
am: tak to hlavně přežijte ve zdraví! ;-) lin: tý jo, tak to tady bude co nevidět malá "Linduška" x-) a taky přeji vše nej k narozkám! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Taky se přidám a gratuluji Lin k narozeninám. To je super, tak to vypadá že už by Linduška mohla za chvilku vykouknout na svět. Jinak nevím kdy budeme mít ve Varech net, takže nevím kdy se za vámi zase dostanu. Snad to v pátek po UTZ stihnu aby jste věděly jak jsme dopadli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No am , to musis urcite , to uz se tesime . Holky dekuji mooooc za gratulace.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno Lin!!! x-) tak já si holky včera užila další půlhodinové posly!! :-p
Odpovědět
ahojte, si to užijte holky, já bych už to znova všechno fakt nechtěla...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: ahojky, no já si chvílema říkám "do čeho jsem se to dala" :-D
Odpovědět
ale co nám zbývá, když ty dětičky chceme, že jo. Ale jsem ráda, že ty dětičky už mám, teď si jenom říkám, aby byl malej větší, začal mi vstávat v pět ráno, takže toho moc nenaspím, poněvadž mezi tím se mi budí, že má žízeň. Včera mě nas...tchyně ještě ke všemu, takže jsem fakt unavená jak tělěsně, tak psychicky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: ajééé, copak ti tch. provedla?! :-x už aby se odstěhovala, co! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aHOJÍK HOLKY :-) Jsem se dneska objednala na 3D UTZ, já se tak těším. Mám tam být 18.11 ve 12:30hod x-)
Odpovědět
Profilova fotka
am: tak držím pěsti, ať se prcek pořádně ukáže - ten náš měl nožičky před obličejem, takže z toho sešlo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ded: To u nas taky mame jen asi jednu nebo dve fotecky. Ale na nich to pozname jen my :-) Ostatni s tim maji problem tam neco najit. Teda Ded. Ktery jsi ted tyden ?? Ja mam takove bolesti sem tam v krizich a podbrisku . Tak si myslim ze to jsou taky takove poslicky. Ja jsem zvedava jestli vubec poznam ze rodim :-)
Odpovědět
lin, si piš, že to poznáš... ded, v některých věcech je až moc aktivní, to asi znáš od té své tchyně.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko,mamušky! Linduško,přeji ti opožděně vše nej k narozeninám,hlavně zdravou holčičku a krásný,rychlý porod! Am,hlavně na sebe dávej při stěhování pozor a dej pak vědět,jak dopadl UTZ;-) Peti,jó posly,o těch bych ti mohla vyprávět ;-) Ale už se těším,až to vše budu prožívat znova.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: dnes jsem 34tt+1 ;-) jj, taky tě poslíčci už pěkně trápí co?! je to hnus fialovej :-p :-D radost: nojooo, naprosto chápu! :-D :-p kozi: ty jsi ale blázen, já si teď nedovedu představit, že bych byla zase dalších 9 měsíců těhu...né děkuji, nechci! :-p :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?