Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jojo podvědomně mi to pořád táhne k těm holčičkovskejm věcičkám. Tedy spíš ze začátku mi to táhlo, teď bych zase pořád nakupovala na chlapečka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am, pockej do 31. a pak uz budes vedet jestli modrou nebo ruzovou :-) Je jasne ze ti drzim palce , aby to byla ta modra !!!
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme, už dvě ženské mě tiply na chlapečka a mě se zdálo, že mi na UTZ taky řekli že je to chlapeček :-) Jinak ten kočárek je VIP BAby, je to už starší kolekce a není nový, ale odmítala jsem dát ticíce korun za nový kočárek na 4 mimí. Až tomuhle prcek odroste, dostanou ho holky na panenku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vsak jasne Am. Ja jsem taky chtela starsi kocarek po nejake mamine. ale pak jsem si rikala ze na prvni koupim novy a na druhy uz treba nejaky starsi .
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný víkend mamušky!
Odpovědět
ahojte ;-) hlavně am, aby kočárek sloužil ;-) :-) teda, čtyřnásobná mamina, to máš fakt můj obrovský obdiv, musíš mít obrovskou trplěivost :-x
Odpovědět
zdravím vás ženy, tak jak se máte, jak jste spokojené s výsledky voleb? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem velice spokojená.MODŘÍ PTÁCI SI NARAZILI ZOBÁK!!! :-D A ještě se diví čím to je?!No jo,poplatkama ve zdravotnictví si to po.rali i u svých "věrných"důchodců.
Odpovědět
Profilova fotka
áhoj ženy! jaksi vás tu zanedbávám...se polepšíííím! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem hodila pár fotek na střechu (máme konečně dlažbu na balkóně) a na koně(Terezčin první podzim)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Preju pekne ranko. Ded: Treba se polepsit, pravda , pravda :-D Kozi: Pekne fotecky, pekne . Ja vyrazim na kontrolu, takze az se odpoledne vratim , tak se zase ozvu . Papa
Odpovědět
ahojte, já jdu taky konečně dnes na gyndu, představte si, že jsem od porodu ještě na kontrole nebyla... já taky nejsem pro ODS, ale komouši, aby byly třetí, to mě teda dostalo ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Já bych za komunisty byla asi spokojenější, nevím, myslím si, že by nám nic nechybělo, ale toť jen můj názor :-x No hlavně že tam nejsou ODS :-)
Odpovědět
komunisti akorát rozkrádali majetek a kdo nevstoupil do strany, byl ztracenej, neměl šanci ani studovat a ještě šel do lochu.. ach jo 8-(
Odpovědět
a to nemluvím o tom, že matka byla po porodu doma půl roku a alou do práce, takže žádný takový, že budu doma s dítětem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,to jo,ale už nikdy nenastane doma,aby byli u moci jen oni a přece jen za nich byly platy a ceny úměrné a žili jsme jak lidi.ODS taky rozkrádala,jen to uměli lépe zaonačit.
Odpovědět
Já přece neobhajuju ODs, za nich mohl vytunelovat kde co chtěl, aniž by byl potrestán, ale oni se řídili myšlenky, co je tvoje , je moje, neuznávali demokracii, takže kdo se nepřidal k těm zlodějům, tak ho okradli. Takže dobře se měli ti, co byli ve straně, asi tak. No nechme politiku být, jak se vám daří maminy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!! já dnes byla na cviku, zítra mám poradnu, ve středu kurzy a plavčo a ve čtvrtek opět cvika! :-D peti: tý jo - ty jsi ještě nebyla po pordu na gyndě??? no to dostaneš od Mudry asi na prdel... :-N
Odpovědět
ded, já chodila v Praze k soukromé, myslela jsem, že to bude lepší, účtovala si za nadstandartní péči 2000,- kč. pouze po dobu těhotenství, samozřejmě. A prdlajs, lítala jsem všude možně po Praze, protože neměla pořádný UZ, nakonec, když jsem se zeptala na pohlaví dítěte jsem platila dalších 200,-. Takže péče úplně naprdlačku, jen jsme vyhodili peníze, takže jsem si řekla, že k ní už teda nee. Jelikož jsme měli před stěhováním, tak jsem nového lékaře nehledala a tady jsem věděla jen o jednom staroušovi, který je taky na prdlačku. Ale už bych měla mít zjištěného dobrého lékaře, tak mě snad dnes vezme a bude mít pro mě pochopení, protože u té můry v Praze bych platila opět za každou kontrolu 200,- :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo Peti - tak to je mazec - já za celé těhu neplatila snad nic (krom teda vyšetření v I. trim - 1400 Kč, ale to je normálka, pojišťovna to zatím nehradí :-p ) - jinak fakt ani kačku! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Ded ty jsi platila nějaké vyšetření jako těhulka? To etda tady není, já jsem zatím neplatila nic a ani nebudu, všechno je hrazené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ded. To jsi asi platila uza 1. Uz screening v 1. trimestru, ze ?? NT . No u nas se to taky neplati . ale neni to vysetreni ktere by bylo povinne. Takze pokud ho chces podstoupit, tak si ho muzes nebo nemusis zaplatit . Ale u nas se neplati .
Odpovědět
zdravím, ta doktorka mě prostě vyždímala, jak se dalo, když pak nastal problém, nevěděla co dělat a volala po doktorech, aby ji poradili. Tak dnes mám zase školu, se těším, že si zase odpočnu x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Zdravim vas pri krasnem dni :-)
Odpovědět
ahoj lin, tako ho pošli taky sem, ten krásný den. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemate tam u vas pekne?? tady je krasne . Sviti slunicko, fouka vetrik. Uz jsem toho vyüzila a peru a susim pradlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
am: hrazený není určitě screening ve 12tt ;-) - tam se dá hned najít nějaké VV - ty jsi na tom snad byla zadarmiko??? já jen vím, že když jsem byla já, tak to pojišťovna ještě neproplácela! ;-) lin: fakt se u vás neplatí jo?! hmmm, to je divné! ano, je to nepovinné - kdo nechce, nemusí tam jít! no já to raději obětovala - jistota je jistota! ale jinak jsem neplatila ani kačku! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem byla ve 12tt, bylo to vyšetření a krev a nic jsem neplatila,a le jestli se to jmenovalo screening to fakt nevím
Odpovědět
zdravím, lin, nakonec to krásné počasíčko dorazilo i k nám, odpoledne jsem chodila jen v tričku, já , takový zmrzlouš x-) x-) ded, tlak už je dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
am: to byl takový ultrazvuk a doktorka zkoumala, zda je vše velké tak, jak má být! ;-) Peti: no stále vyšší, ale nic hrozného! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?