Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Veru, si se švagrovou a s tchánem nerozumíš? Já jsem normálně vyřízená, už několik nocí mám nočí můry, do toho mi Mates řve, v šest ráno vstává, já jdu spát |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peti a copak te trapi za nocni mury ??
Odpovědět
lin, buď jsou to pořád nějaké zkoušky nebo mě furt někdo honí. Představ si, říkám manželovi, že se mi zdál hrozný sen, že jsem se náhodou dostla na veřejnou popravu nějakýho mladýho chlapa. On, že jemu se zdálo, že byl odsouzený k trestu smrti, ještě s nějakým mladým klukem, ale nakonec popravili jen toho kluka. Měla jsem z toho divný pocity..
Odpovědět
Profilova fotka
No to by me taky asi vrtalo hlavou :-( Nemate doma snar , ze by jsi koukla, co to znamena ?? Ja uz mam ted taky sny, ze kterych se budim. Vetsinou neco vykriknu, ale nemuzu se probudit , tak me O. budi . Ted se mi posledni dobou zda , ze me prave nekdo honi a ja nemuzu utect . A nebo uz zacinam mit sny o porodu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,to je na dlouhé vyprávění :-( Ale už to mám za sebou :-| Snář najdeš i na netu.
Odpovědět
ty zkoušky chápu, mám obavy, jak budu zvládat školu, až nastoupím do práce. Ale pořád mě někdo nahání, to nechápu proč. Vždycky úplně náhodně tomu nějako uniknu. Většinou jsou sny něco, z čeho máme strach i třebas jen podvědomě, ale nevím...zkusím na to mrknout, podle snáře by špatné sny měly ve skutečnosti znamenat dobré věci a obráceně..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jak travite dnesni nedeli ?? venku je krasne !! Ja asi nijak. O. je v praci , takze to vypada ze budu sama doma az do ctyr kdy prijde na chvili kamaradka a pak pujdeme v 7hod. s Ondrou nakoupit. Uz tady nic nemame v te lednicce :-) Dneska si budu muset na obed udelat spagety , abych neumrela hladem, ale mam je rada, takze mi to nevadi . Peti : Tak co , jak ses dneska vyspala. Zdalo se ti zase neco oskliveho ?? Me dneska ne, ale zato O. chrapal a funel mi do ucha, tak jsem nemohla usnout. A stejne uz se mi ted docela spatne spi.
Odpovědět
ahoj, teda lin, tady je kosa děsná, mlha a celý den mrholí, no děs běs :-| tentokrát jsem v noci psala písemku z matiky... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem měla hroznou noční můru-u nás v zádveří visel oběšenec-syn mé spolupracovnice-hrůza! :-( A teď večer jsme byli nakupovat a Jarkovi volal kámoš,že se oběsil jejich spolužák ;-( A zítra je to 2roky,co už tady není tchýně :-|
Odpovědět
ahoj, tak to se mě sny naštěstí zásadně neplní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak se vam vede ??
Odpovědět
zdravím, dobře lin, co ty, už to máš opravdu jen za pár... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hoj holky, mám se taky fajně, akorát mám prcka koncem pánevním a prý je tak o 2 týdny napřed, takže má málo místa a už se mi asi neotočí, takže mi hrozí císařem...nu což no..už jsem se s tím smířila! ;-)
Odpovědět
ded, mě říkali úplně to samí a malá sena poslední chvíli otočila ;-) někdy jim to trvá trošku dýl :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: uvidíme uvidíme! :-)
Odpovědět
jasně, ale myslím, že to bude v poho ;-) :-) já jsem tenkrát už šla do toho vyloženě s tím, že bud císař. Nechápu, jak některé mámy chtějí císaře dobrovolně :-x ded, v každým případě budu držet pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Ded, to bude dobrý, uvidíš budu držet palce.
Odpovědět
am, jak tobě se daří, mamino? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tak jde to. Ty záda mi pořád bolí a teď poslední dobou jako bych měla nějaký skříplý nerv v boku, tak je to dost nepříjemný. Mimí mi tlačí strašně dolů, jako kdyby se mělo drát ven. Jinak nevolnosti už konečně nejsou, 30.10 jdu do poradny a 31.10 na UTZ, tak už snad uvidíme co se ve mě skrývá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am. Ja vim co se v tobe skryva :-) Miminko :-) Peti: No vetsinou se uz ty mimi neotoci od toho 32 tydne. Pry se ma baterkou svitit na brisko. A ony se otaceji za svetlem :-) Tak to muzes zkusit.
Odpovědět
am, já to taky vím, na 50% je to kluk ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem moooc zvedava co to bude jestli holka nebo klik. Musis dat Am hned vedet .
Odpovědět
ahojte, hlavně, aby jste byli oba v pořádku am ;-) :-) teda tady je zase oošklivě, nemůžu jít ani ven nakoupit :-| snad se am bude chtít prcek ukázat. Už začínáš nakupovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Já už toho mám spoustu nakoupeno. Do konce týdne už bude kočárek, koupili jsme už i postýlku, přebalovák a spoustu a spoustu věciček.
Odpovědět
Profilova fotka
Am, ja taky nakupovala. Ja uz i drive . ale neber si kocarek domu . Nevim jestli jsi poverciva. Ja teda moc ne, ale presto jsem kocarek domu nebrala. Nasi mi ho privezou, az budu v porodnici . Ja uz musim nakoupit jen veci pro me do porodnice a bude to .
Odpovědět
ahojte. Já nejsem pověrčivá ani trochu, kočárek jsem měla doma už od třětího měsíce. A jaký kočárek jste si vybrali am? To se člověk těší ještě víc, viď, když má už nějaké věcičky doma ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dobre ranko. Ja bych taky chtela mit doma kocarek. Ale nasi nedovoli. i kdyz koupeny uz ho mam taky od 3. tiho mesice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti , Am. ma na modrem konikovi album, tak muzes kouknout . Ma tam vecicky, kocarek :-) Ale Am . Chtelo by to rostouci brisko :)
Odpovědět
tak věcičky jsem našla u am růžové, kočárek je hezký, ještě jsem tento neviděla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja taky ne, ani nevim co je to za znacku . No taky jsem koukala ze ma skoro vsechno ruzove :-) Asi se pripravuje na holcicku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?