Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer,mamulky!Souhlasím s Terkou-jsem taky hotová-včera jsme byli na hexe a Terka měla večer 38,7 ráno zas 38 a teď večer 37,8.Jsem z toho nějaká špatná a navíc pěkně nevyspaná.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: copak jsi včera potřebovala? já ten tvůj dotaz přehlédla... :-| kozi: to mě mrzí...to jsou asi ty chvíle, které by jsme rády vymazaly co?! :-(
Odpovědět
ahojte, ded, pošlu ti IP ;-)
Odpovědět
ded, máš to tam. Veru, to jsou nepříjemnosti, nás teď čeká očkování proti spalničkám...+ta vakcína má už neštovice, takže to zase bude křiku :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky. Teda tak ja si to uz asi taky s tim mimcem nerozmyslim. Am : Mam ty stejne problemy . Boli me hrozne zada . Ale to neovlivnis , kdyz se meni teziste tela briskem. A spodek , o tom ani nemluvim. V noci se poradne neotocim z jednoho boku na druhy . Jak to strasne boli. Ale neboj , prcek se netlaci . Je to tim, ze se to vsechno dole ty kosti roztahuji a pripravuj na porod . Ktery uz si ted tyden Am ?? Ded :Kocarek super !! Uz se tesim az si domu privezeme ten nas. Zatim je jeste porad u nasich v garazi. Jeste tam tak tri tydny zustane . Az budu po 36 tydnu tak uz si ho privezeme domu . Jsem na to nejaka poverciva. Ale mozna nasi nebudou ani chtit mi ho dat domu , ze mi ho privezou az budu v porodce .
Odpovědět
ded, tak mi to naběhlo opět bez kódu, tak to zkusím z PC ve škole, co se mi tam ukáže :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lin: ahojky! no mě zatím nic moc nebolí...ale ty jsi přece jen o pár dní dál, takže se mám asi na co těšit, co! :-) já zas pověrčivá nejsem vůbec ,takže kočárek dáme akorát do podkroví do pokoje, aby mi nezavazel v ložnici! ;-) peti: hmmm, to je divné! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ded. Ja myslim ze uz nic bolet nezacne . Me uz ty zada a ty kosti takto boli pres dva mesice mozna i dele .
Odpovědět
Profilova fotka
lin: mně jen sem tam - když dlouho ležím na zádech u TV začne bolet jakoby u levé ledviny-nahoře nad zadkem...tak to pak třeba půl ho´dky kulhám :-D, ale jak mi to tam křupne, tak je to pak dobrý! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, ja bych taky potrebovala aby mi tam v tech zadech kruplo. me boli zada mezi lopatkama :-( Tak me sem tam O. prokrupe. ale nemuze moc, protoze mi tim natahuje bricho, takze jen tak trochu . Ale ono to stejne nepomaha :-)
Odpovědět
teda holky :-D pro mě bylo ke konci nejhorší, když jsem v noci potřebovala čůrat, chtěla jsem vstát a já myslela, že mi praskne močák. Bříško tlačilo na ten plný močový měchýřa bylo to horší než porod samotný...
Odpovědět
Profilova fotka
No radost , to mam taky . Nez dojdu na zachod mam pocit ze uz jsem se po ...
Odpovědět
Článek se načítá
nejhorší bylo se postavit na nohy, to bolelo nejvíc, jak jsem se krčila a chtěla vstát. Hrůza a děs, to fakt bolelo jako čert. Takže porod je proti tomuhle brnkačka, takže lin vidíš, když zvládneš tohle, porod bude v pohodě ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsi me ted potesila. Protoze ty bolestu co mam pri vstavani a to nemusim mit ani plny mocak, jsou desive .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Lin teď jsem 18+1tt
Odpovědět
lin, tak se nemáš čeho bát. Teda ale uteklo ti to, mě připadá, že vám to těhotenství utíká a mě to těhotenství neubíhalo vůbec, připadala jsem si jako slonice, e jsem těhotná snad už dva roky.... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
No Peti, me to uteklo strasne rychle. Pred nedavnem jsem si nechavala brat krev a ted uz za 5 tydnu tady bude prcet. Leti mi to hrozne rychle. A jeste kdyz uz premyslim co na vanoce budu kupovat tak mi to leti jeste rychleji :-) Am : a vschno v poradku zatim ?? Tak to uz by se mohl (snad pindik ) ukazat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin jinak je vše OK :-)
Odpovědět
am, co jména, už jste je vybrali? ;-) :-) lin, taky už přemýšlím o Vánocích ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Am, tak to je dobre. No Am ?? Jaka jsou jmena pro prcky ?? No Peti, uz mam jeden darek vybrany , tak ho musim nejpozdeji 1.11. koupit . Dostanu na nej od kamarada co pracuje v obchode slevu . Jsou to hodinky pro Ondru . Snad bude mit radost . Stoji 5000,- ale da mi je za 2500,- Tak uvidime. No a pro zbytek rodiny nevim. Rekli jsme si ze nas uz zase letos bude o jednoho vice a ze si nebudeme nic draheho kupivat , tak jsme se domluvili ze jen tak kazdy za 200,- koru a darecky spis maleu od segry a nasi male. Ale ty hodinky, jsem mu usel akoupit :-)
Odpovědět
my se domluvili, že budeme kupovat něco do domečku. Pro Pat mám vyhlídnutý traktor s ozíkem na zahradu, aby mohla pomáhat. Jezdí dopředu a zpět, má zvuk traktoru a svítí, tak myslím, že z něj bude unešená :-) Milanovi jsem vymyslela, že nechám udělat nějakou krásnou jmenovku, takovou tu kovou na dveře ;-)
Odpovědět
Ahojte matky... my máme snad až do vánoce tak nabité víkendy, že nevím, kdy stihnu koupit dárky nebo co :-D Ještě, že je internet. Jinak, příští neděli máme křtiny, hrozně se těším... ;-) Kozi, Terince už je líp?
Odpovědět
Profilova fotka
Ded,to jo,raději,kdyby tyto chvíle vůbec nenastaly :-( Noc byla děsná.Terinka se pořád budila s pláčem,ráno v 6.30 jsem se vzbudila a ona seděla vedle mojí hlavy a strašně smutně koukala.Chtěla jsem jí dát prso,aby u něj usla a ona se nemohla přisát.Jsou to asi další zoubky,protože mě ještě večer 2x kousla do prsa :-( Takže 2.noc bez spánku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě ke konci těhu bolela nejvíc kostrč a kříže a taky mezi lopatkama.Nevydržela jsem dlouho sedět na křesle,tak jsem často seděla na balóně.
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,tak je,mamčo? Na Vánoce si nic nekupujem-máme domeček ;-) Jen Terince koupíme hračky na pískoviště.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Preji vam pekny vikend !!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lin,Tobě taky! Tak to byl zoubek-už máme 3.! :-D Jedničku vpravo nahoře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to gratuluji :-) Sice je protivna, ale aspon vis ze je to od zoubku a netrapi ji nic vaznejsiho !!
Odpovědět
ahojte, taky přeji krásný víkend. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji :-) Dnes má dojet švagrová a tchán :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?