Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
holký,to je super,že jste si to tak užily. Už se mooc těším na vaše foto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti a my se těšíme na Tebe. Doufám, že to příští rok vyjde (letos už to nemá cenu) a sešly bychom se i s prckama v Zoo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky - vidím, že se Kozi a Lin "srazily" :-D - tak aspoň někdo už má srazík z této diskuse za sebou! :-D
Odpovědět
ahojte, Veru,to musíme ;-) :-) ded,jak se máš? Lin,písni, až budeš do albíčka vkládat fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: ahojky - docela dobře! - už v úterý končím v práci, takže to mám za pár! 8-) šéf tu do pátku není, zítra tu nejsem celý den já, v pátek jen dopoledne, v pondělí zas přijdu o něco později a v úterý taky jen dopolko :-D
Odpovědět
to je supér ded, že :-) a co ten tvůjtlak, je to lepší?
Odpovědět
Profilova fotka
peti: no když si ho měřím doma tam mám 120/80 - jen když mi ho měří někdo "v bílém plášti", tak je to horší! ale teď dostanu na víkend z interny nějaký přístroj, který mi bude ten tlak měřit celý víkend, tak pak se uvidí, co se mnou! ;-)
Odpovědět
tak hlavně, aby to bylo lepší ;-) :-)
Odpovědět
Peti, přístroj? To máš tak moc vysokej ten tlak? No bacha na sebe! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rez: právě že myslím, že nemám - říkám, doma ho mám 120/80, ale jak vidím bílý plášť tak 140/90 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Ded kamarádka ten přístroj měla taky na víkend. byla to taková ledvinka a v ní ten přístroj a na ruce měla pořád ten rukáv na měření tlaku. Jsem zvědavá, kam ten přístroj dáš, když máš už veliké bříško. Asi ho budeš mít na víkend ještě větší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
am: ahojky - no bude to ještě sranda! :-D a co doma - už vše ok?! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem udelala album Fotky ze sraziku 7.7.2007 . Tak snad se tady ty fotky pristi rok rozrostou . A sejdeme se s prckama v te ZOO. To by bylo super. Uz ted se tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé Lin - vy jste kočeny - moc vám to sluší!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na daslsich uz budeme snad vsechny :-) I ti asi drobecci :-)
Odpovědět
vypadáte fakt úžasně maminy ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík :-) Jejda to jsou krásné fotky, docela vám ten srazík závidím :-) Bohužel já se s vámi asi hned tak nesetkám, jste všechny z druhého konce, mám to za vámi moc daleko :-(
Odpovědět
ahojda, am, snad to půjde jednou nějak udělat ;-) :-) a jak se máš, už je to doma dobré?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Am : neboj . I s tebou se sejdeme !!! To musime nejak vymyslet !!
Odpovědět
Profilova fotka
Radost jo už je to o dostl lepší, to byla jen asi těhu hysterie :-D :-D :-D
Odpovědět
Kdo můžete, rozmyslete si ty děti :-D...dnes jsem spala tak 3 hodiny a to ne vkuse |-| :-D.
Odpovědět
Terez, pozdě,ale já to s tím spaním mám dodnes tak, to je Matesovi rok pryč a tak 5krát za noc se pořád budí... am, to jsou hormony, taky jsem měla takové zvláštní pocity v těhotenství. Hlavně, že je vše v pořádku. Necháš si na uz říct pohlaví?
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, jojo jasně že nechám, 31.10 jdu na UTZ, snad se bude chtít ukázat a nebude dělat drahoty jako Elinka :-)
Odpovědět
tak nám dáš vědět am nebo to chceš jako překvápko pro všechny? ;-) :-) a jak se jinak cítíš, kromě nálad, je to v pohodě?
Odpovědět
ženy, jste tu některá? Můžete pro mě někdo udělat takovou drobnost?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky-dnes jaksi nestíhám...na kobyle mám v albu kočárek! už jsme si jej přivezli! x-)
Odpovědět
je moc pěkný dedulko.
Odpovědět
haló =-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš že dám vědět, já bych to nevydržela dusit to v sobě. No kromě nálad je to celkem v pohodě, jen mi docela dost bolí záda a spodek, jako kdyby se dralo ven. Je to dost nepříjemné a někdy to docela dost bolí
Odpovědět
am, řekla jsi to doktorovi, že máš takové problémy? Čím to může být?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?