Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lin: většinu vypíše doktor, já tam pak je dopsala název firmy (resp. jsem tam dala razítko :-D ) a podepsala se! a pak to dala mzdovce - toť vše! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobre, to zvladnu . no ja jsem zvedava . Snad to nejak vyresime ten pristi tyden a bude to stacit tak pozde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: já myslím, že jo - ono tam jen musí mzdovka vypočítat jakou budeš mít mateřskou, ale to ona musí mít spočítané víceméně ihned! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No doufam, ze budu mit jakz takz stejnou jako jsem mela nemocenskou. Jinak uvidi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: :-D no nic, jdu papat, zatím pa!
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si jdu uvarit cajit. Tak papa
Odpovědět
mužský budou z vašeho porodu naměkko, jako všichni ostatní, kteří tam byli ;-) :-) je to vynikající psychická podpora, hlavně, když máte kontrakce na hekárně, na tom sále je to už tak nějak jedno, tam jde o to, že si to dítě může pochovat ;-)
Odpovědět
lin, ale nevím jestli je pro tebe výhoda, že jsi v porodnici byla s rodičkama nebo ne. Nám v poradně říkali, ať si k porodu hlavně nebereme kamarádku, která ještě nerodila. Veru, koukla jsem do albíčka, vaše malá se už úplně změnila, bych ji ani nepoznala.
Odpovědět
Profilova fotka
To je tezko Peti . Kdyz je to tvoje prace tak nemuzes cekat az sama porodis dite .
Odpovědět
Profilova fotka
Lin,téda!Já ti volám a ty tady drbeš! ;-):-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peťul,rozkaz!Fotky budou,v pondělí nabiju baterky ;-) Ju,Terka se furt mění.Je s těma vláskama taková "dospělá" Lin,dovolená se ti nekrátí,buď můžeš přerušit nemocenskou tolik dní před nástupem MD,kolik máš dovolené a dovolenou si vybrat,nebo ti musí zaměstnavatel proplatit.Je to jen na dohodě mezi tebou a zaměstnavatelem.
Odpovědět
já vím lin, jen jsem si říkala, jestli je to lepší, že víš, do čeho jdeš nebo je to lepší nevědět.. Veru, těším se na vaše fotečky. Ty dětičky opravdu rychle rostou, ale Terča je pořád hodně na taťku ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lin,ty a hysterka,jo?Kecko :-D Chlap u porodu je ta největší podpora.Vůbec si porod bez Jardy nedovedu představit.Budeš rodit u vás v porodce,že? Peti,ju,je.Je to celý Jarek.A Jarda je na to náležitě pyšný :-D Je z malé posmolený :-D:-D:-D Terka je šílená nezbeda.Teď mi tady jezdí s jídelní židličkou-zase si nabije kokos.
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsme včera začli s příkrmy,takže mám úspěšně plně odkojených 7měsíců.Mrkvička jí moc nejela,ale dnešní brambor s mrkví už baštila.Jen jí zítra dám do těch brambor trošku mého mlíčka,ať je nemá tak suché...Už máme 2 zuby a asi leze další.Je děsně protivná a vše kouše.A už pije z hrnečku-bez pítka.Je to čert.
Odpovědět
já mám taky děti nezbedníky, ale na druhou stranu je lepší živější dítě, než takové, které jenom sedí, kam ho dáš tam je...víš jak to myslím. Alespoň se ty naše dítka v tom světě neztatí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,tak v tom máš pravdu.Já jsem nebyla lepší a Jarda taky,takže ani nemá být po kom kliďas :-D
Odpovědět
to u nás jsme byli hodňoučcí oba a klidné dítě nemáme ani jedno. Oba jsou užvaněný, což mi taky nejsme x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi, ja jsembyla u tchynky a nechala jsem telefon doma a pak jsme prisli pozdeji tak jsem ti nechtela volat , at nahodou nevzbudim malou . No jsem hysterka . To me jeste neznate :-) Jo chtela bych rodit u nas a doufam, ze budu :-) To vis , zname prostredi . Peti: Jinak to je tezko . Ja jsem treba videla rodici maminky a nic mi to nedelalo, i kdyz jsem vedela ze jednou taky budu mit mimco a porodit ho musim. Ted jak jjsem tehotna zacina se to blizit, tak sem tam propadnu panice, ze to nezvladnu a tak. ale i presto si pustim porod na videu na PC a kouknu do ceho jdu :-) Takze me to nevadi ze jsem to videla a pracovala tam :-) Ale myslim ze meli v lurzu pravdu ze kamaradky ktere nerodily, by jsi brat k porodu nemela. To by je mohlo odradit :-) Pokud v tom prostredi pracujou tak je to asi neco jineho nez kdyz si je clovek veme jen jako doprovod a ony nevi ani do ceho jdou a na co budou muset koukat . A doufam, ze kdyz tam bude Ondra se mnou, tak to zvladnu lepe nez kdybych tam byla sama.
Odpovědět
lin, manžel je určitě ta největší pdpora, jakou můžeš v té chvíli dostat, ale bacha na to, aby to nebylo jako u nás, že jsem u prvního porodu spíš podporovala já mažela, protože byl bílej jako stěna a bylo mu zle ;-) :-D
Odpovědět
ahojte
Odpovědět
Profilova fotka
čau Peti! :-)
Odpovědět
čau Peťko, tak jak je mamčo? U nás celkem nic nového. Příští měsíc má tchyně kulatiny, tak jsem vymyslela, že ji nechám udělat nějaký poukaz ke kosmetičce na nějaké procedury, myslím, že by se jí to mohlo líbit. am se nám vůbec neozvala, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky,asi písnu Am SMS,ať víme,co se děje.Doufám,že je vše o.k. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Děkuji za starost, doma už je vše OK s manželem jsme si promluvili. Jen se naskytlo pár jiných problémů, které mi strpčují život, nějak na PC nezbývá nálada :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Am,ju,to je fajn,hlavně,že jsi v pořádku ty i prcke a že je to s manžou o.k. :-)
Odpovědět
ahoj am, přesně jak píše Veruš, hlavně, že jse to doma vyřešili. Veru, tak jak se těšíš na zítřejší setkání? Je to doufám zítra, že? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,je to zítra a těším,moc! :-D Pěkně prošmejdíme C&A,Tesco,pokecáme... ;-) Ještě musím nabít baterky do foťáku.
Odpovědět
ahojte,lin,veru, pořádně si ten dnešní den užijte holky ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem si to uzily s Verunkou i Terezkou. Zitra tady dam do sveho alba fotecky, mame sice jen tri nebo ctyri, ale jsem tam ja , Verunka a i Terezka , tak to staci :-) Dneska me to nechce tady nejak pustit, tak to vlozim zitra urcite :-) Verun, bylo fajn . Terezka je super miminko!! proste uzasna !! Dekujeme moc za darecek !!! Doma jsem se hned kochala . Ty bodycka jsou naprosto uzasne . Fakt krasne :-) Hned zitra je vyfotim a dam do alba na MK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Linduško, já taky děkuji za skvělý den. Konečně jsem vypadla a vykecala jsem(jsem Tě taky mohla víc pustit ke slovu,co ;-) ). Terka byla naštěstí hodná i po cestě zpět,takže jsem s taťkou ještě zajela do Baumaxu.Zato teď měla půlhodinový křik v postýlce.... Ale už spinká. Je úžasná,ale je to živel a jsem z ní hotová :-N Jsem moc ráda, že se bodýčka líbí. Mně hned padly do oka. Těším se naše další setkání :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?