Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
to bude dobré ded, jde jenom o zvyk, první noci budeš asi jako po flámu, ale zvykneš si, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,je to fajn mít autíčko pro sebe.Poradnu máme totiž v době,kdy jsou obě auta pryč,takže jsem vždy musela odvézt Jardu do práce,jet do poradny a večer jet s Terkou v době koupání a kojení pro Jardu do práce,takže cesta zpět byla s kraválem.Navíc můžu dojet za kámoškama(viď,Linduš ;-) )
Odpovědět
Veru, doufám, že vás taky uvidím holky ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,to víš,že jo.Už to máme k sobě blíž ;-) Do té Zoo nám to už asi nevyjde :-( Teď už asi není otevřená přes týden,co?
Odpovědět
ahojte. Jak se máte po ránu maminy?Tak mě už čekají dvě písemky, jde to ale rychle...
Odpovědět
Profilova fotka
peti: tak ať písemky dobře dopadnou! ;-)
Odpovědět
budu se snažit, jediný, z čeho mám vítr je matika, ta mi nikdy nešla :-|
Odpovědět
ahojte, tak už jsem dala pár narozeninových fotek do albíčka ;-) :-) včera mě s tchyní Mates docela dostal. Večer mu říkám, ať dá babičce a Patynce dobrou noc, tak jim šel dát pusu, říká dobrou, ahoj, otočil se a šel k sobě do pelíšku x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti - teď jsem čučla na ty fotky - tý jo - Mates už je vééééliký! x-) moc hezký chlapeček, fakt že jo! x-) a co nakonec dostal za dárečky? a ten dort jsi pekla ty?! je totiž supééér! ;-) a jak bylo ve škole?!
Odpovědět
ded, už je jen o maličko menší, než Patynka, příští rok budou vypadat jako dvojčata :-) dostal novou autosedačku, velké nákladní auto, hasiče, mluvící knížku, která učí poznávat zvířátky a je se zvuky těch zvířat a pak ten dort. Byl na objednávku, já bych ho nezvládla ani náhodou x-) v místní cukrárně dělají opravdu krásné dorty a na všechny příležitosti, bylo těžké si nějaký vybrat..
Odpovědět
Profilova fotka
peti: tak to musí být Matyášek hodný, když toho dostal tolik! 8-) no vypadal fakt suprově ten dortík! a co máte v plánu na slunečný víkend?! x-)
Odpovědět
ahojte, já budu pomáhat své spolužačce s anglinou, aby úspěšně zvládla písemku, pak nevím, protože děti se nachladily, hlavně Mates má pořádnou rýmu a kašel, navíc trpí na ty uši, tak se s ním teď bojím něco podnikat. Tak možná půjdeme na kratší procházku a pak se bude hezky doma léčit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha, tak to jo! ;-) my ještě plán nemáme - uvidíme, co se nám bude chtít dělat! ;-)
Odpovědět
tady už je náádherně, zrovna, když je malej nemocnej a má být hezky jen dva dny, bych se na to vy..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nám se tady zas zatáhlo... :-D ale o víku má být hezky, tak snad nepřijde žádná průtrž ;-) no, jo Peti - to si člověk nevybere...prďata jsou nemocní vždy v tu nejnevhodnější dobu! :-S
Odpovědět
holky, máte některá doma webovou kameru? Chtěla bych nějakou koupit, ale nevím, jaká by byla dobrá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Peti . My jsme meli, ale pri stehovani se nam znicila. meli jsme normalni za 150,- byla levna a stacilo to . Posilam vam fotecky v albu . Dneska jsme s manzou fotili :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
ahoj Lin, pak že holčičky ubírají na kráse, vypadáš moc nádherně, fakt jsi krásná mamina ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji, dekuji. No jsem zvedava jak ta nase princezna bude vypadat . Klidne si neco z te me krasy mohla vzit, at je peknoucka !!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, neumite nekdo upravovat fotky ?? Teda jako jestli nevite jak dat a v jakem programu vice fotek vedle sebe ?? Chtela bych dat UZ fotky vedle sebe na jeden list jakoby aby to byla jedna fotka a nevim v jakem programu a jak se to dela .
Odpovědět
Profilova fotka
Lin,jsi kočka!!! Koukali jsme s Jarkem na fotky a jsi tam k nepoznání.Moc moc ti to sluší,mamčo!Tento nebo příští týden se ozvu.Jarek odjíždí na služebku.
Odpovědět
ahojda, lin to by ti poradila možná spíše Rezetka. Teda už tady mám jednu moc nepříjemnou sousedku, důchodkyni. Čekali jsme, že s ní bude problém, protože bydlí pod náma, vždy tady měla klid, o který teď částečně díky naším dětem přišla. Chodí si furt stěžovat, že ji tady něco vadí. Když byl manža mrně, tak chodila taky a pořád se jí něco nelíbilo a vyhrožovala, že si bude stěžovat na úřadě. Ona by chtěla, aby moje děti chodily po špičkách a jen šeptataly a do huby si fakt nevidí, bývalá ředitelka ]-(
Odpovědět
Ahoj matky ;-) :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Terezka uz mi poradila. Uz jsem ji prudila :-) Dekuji :-) kozi : Super . Izvi se urcite se nejak domluvime. Tesim se . A jak se vam jinak vede ?? Maminkam a budoucim maminkam ??
Odpovědět
Profilova fotka
Lin,momentálně bojujeme.Terka řádí,začíná se pouštět nábytku a už máme 2 zuby :-) Od víkendu začnu s příkrmama,takže budeme pít 7měsíců plně odkojených.Teď tady Terka zrovna demoluje autosedačku.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to je raubir maly. ale je to super.
Odpovědět
Profilova fotka
To je.Ďáblík! :-D Ale miluji ji!
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasne, kdo by ty nase deti nemiloval . Nechapu jak nekdo muze byt na deti jako pes. ]-(
Odpovědět
lin, to mi povídej, týrat je nebo pohlavně zneužívat. Měly by za to být mnohem vyšší tresty. Jak třeba může vlastní matka zabít své dítě, jako toho Honzíka Rokose, takové malé nevinné stvoření.Já jsem na tyhle věci dost citlivá, obzvlášť, co jsem sama matkou.
Odpovědět
Profilova fotka
No ja bych je tyrala takove lidi stejnym zpuseobem jako oni ty deti ,at vi jake to bylo .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?