Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
zdravím ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky!!! Teri,malý je nádherný a neboj.Dudlík se ještě může sám odnaučit.Terka mi ho vyplivla v 1 měsíci.Teď nechce ani flašku,takže čajík pije z hrnku lžičkou. Peti,neboj,kila půjdou dolů,ani nebudeš vědět jak.Já jsem nabrala 12 kg,v porodce jsem nechala 7kg a těch 5 zmizlo do 4.měsíců a hubnu dál ;-) Dneska jedu na sraz s "březňačkama".Máme zaplacenou chatu na celý víkend.To bude jízda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: tak si jízdu pořádně užijte!!! a co malá, bude hlídat tatínek? :-)
Odpovědět
Teda Veru, ty se máš :-) Tak si to tam pořádně užijte ;-)
Odpovědět
holky, doufám, že mi se taky někdy sejdeme, určo by to byla škoda, kdyby k tomu nedošlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,ne,pořád plně kojím a navíc to je srazík s koně s mamčama s březnovýma mimčama-11 mamušek a 11 půlročních čertíků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky preju pekny vikend . Teda Kozi ty si uzivas :-) Ale to je dobre . No holky, bylo by to super se taky nekdy takto domluvit a nekam vyrazit !! I s detma . Nebylo by to vubec spatne . Kam Kozi vyrazite na chatu ??
Odpovědět
Profilova fotka
Lin,jsme v Pardubickém kraji,v obci Výprachtice.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si to poradne uzijte holky :-)
Odpovědět
ahojte, tak snad jste to Veru pořádně rozjely ;-) tady je děsná kosa, nejradši bych už vytáhla zimní bundu :-|
Odpovědět
Dobré ránko maminy ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jenom nakouknu, jedeme nakupovat rifle pro Ondru , tak snad neco sezeneme. Radost , venku tady je taky pekna zima, to mas pravdu klidne i na zimni bundu . Tady je 10 C . Ale nastesti nam dneska zacali doma topit tak uz je teplo aspon doma.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hoj holky!!! lin: zapneš zimní/jarní bundu??? já ne! :-N tak chodím ve dvou svetrech... :-D
Odpovědět
Ahojte.ded, to tě ofoukne, ne? Já už oprášila zimní bundu včera..
Odpovědět
Profilova fotka
peti: no teplo mi zrovna není, ale co mám dělat, když se do ničeho nevlezu a bundu sehnat žádnou nemůžu.... :-x
Odpovědět
no jo a bude hůř :-| mě zase dneska čeká škola, to tak utíká, že mi připadá, že tam jsem obden a ne jednou týdně. V tomhle počasí bych šla raději chrnět |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: nápodobně, taky bych se radši zachumlala.... 8-)
Odpovědět
nejhorší je, že mi i vědomosti lezou hůř do hlavy, teda spíš nelezou. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
radost: no to je jasný, přece jen máš dvě děti, staráš se o domácnost...takže člověk má i tak plnou hlavu starostí a teď, když se do toho musí ještě učit... :-S dej pokoj, já bych se na to už nedala, tě obdivuju! x-)
Odpovědět
musím to zvládnout dedulko, nedá se nic dělat. Čím víc toho člověk umí, tím spíš si najde dobré zaměstnání. Ded, učila jsi se nahlas nebo potichu? Manža mi totiž pořád říká, že kdy se budu učit nahlas, že si to budu pamatovat líp...
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš Peti, já ti už ani nevím! :-N já myslím, že jak kdy a jak co!!! mně to taky pokaždé vyhovovalo jinak - vím, že třeba ve třeťáku jsem se učila výhradně u rádia a četla jsem si to potichu...ale mám pocit, že ve čtvrťáku už bez rádia a nahlas! takže záleží - jak to tobě víc vyhovuje! ;-)
Odpovědět
ded, to jsou starosti, že jo. Dřív jsem se naučila den před zkouškou a bylo to v pohodě, dnes je to těžší, tak se pokouším zjistit, jak mi to půjde nejlépe..
Odpovědět
Profilova fotka
no to je jasné...v mládí je to dycky lehčí! :-|
Odpovědět
a lepší už to nebude.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ne peti, ale aspoň, že to bereš s humorem! :-D
Odpovědět
zatím, ještě mě totiž žádná zkouška nečeká ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radost a budete psát i nějaké písemky nebo jen jednou za čas jen zkoušky?
Odpovědět
v lednu nás čekají jedny zkoušky, na konci roku druhé..lepší by pro mě byly častější písemky,ale co se dá dělat..
Odpovědět
Profilova fotka
no ale takhle se zas nebudeš stresovat tak často - jen 2x za rok! ;-)
Odpovědět
akorát že se mi to do té doby zase všechno vykouří z hlavy :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?