Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Lin!Budeš v pátek dopo v práci ?
Odpovědět
čauky holky.
Odpovědět
Profilova fotka
No nazdár,tulačko,kdes zas byla?
Odpovědět
Plyč 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kde plyč?Mě tu necháte samotinkou a beztak brouzdáš na oři,co?
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko ty už máš mimi? Jsem nějak mimo obraz kvůli té dlouhé absenci :-o
Odpovědět
holky dík za gratulace, mimísek je v mém svatebním albu, už mu jsou dva měsíce, má skoro šest kilo x-) kozi, zapomněla jsem ti poděkovat za receptík na tu rybičku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radost: Není za co,použiješ něco?Se přiznám,radila jsem se s taťuldou(je rybář)kvůli té kůži.
Odpovědět
určitě ho naložím do mlíčka, kvůli té rybyně. Budu dělat ještě lososa a filé, od každého trošku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mňám!To bude mít tchyňka radost!Můj tchán takové věci neocení,takže se už nesnažím.To raději něco mňamkózního podhodit manžovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jejej to mi tedy utekla událost. Radůstko mocinky moc gratuluji, je to nádhernej klouček ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am: jak by nebyl,po tak krásné mamince ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Cholkí,kde ste všechny? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nic,tak dobrou!
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi já jsem tu ale nějak nestíhám. Nějak mi ta práce sežrala všechen čas. Doma binec, nenakoupeno, neztíhám nevím co dřív. Snad se brzy zaběhnu
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj,za chvilku ani nepostřehneš a budeš to dávat vše levou zadní.Mně už z toho povalování hrabe!Když jsem chodila do práce,stíhala jsem toho víc.Teď jsem líná jak veš...
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky! vidím, že jste toho včera ale nakecaly!!! :-D
Odpovědět
ahojte holky, tak kozi, tentokrát drobeček po mě nemá vůbec nic, dcera má po mě alespoň papulku, ale Matýsek je kopie svého tatínka x-) dedul, ty jsi ale raní ptáče :-)
Odpovědět
vlastně kozi, má po mě tmavé vlasy, ale oči už má světle modré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Peti - no já bych tak ranní ptáče nebyla, ale když makám od 7 hod., tak musím no! :-N Ale dneska mám práce jak na kostele... :-S
Odpovědět
na druhou stranu ti to alespoň dnes v práci rychle uteče ;-) teda od sedmi je opravdu brzy, to se v zimě asi těžko vstává, co :-x
Odpovědět
čauky, děvčátka. Vás tady ale zasejc bylo :-) Am, to je teda robota, tak snad to bude o něco lepší no, nebo jestli se naskytne něco jiného... Takhle si ty prstíky za chvíli ošoupeš :-( Obě Peťule jsou dneska nějaký ptáčata
Odpovědět
Hoj hoj.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko,holky!
Odpovědět
Profilova fotka
Sem tu jen na skok,abych vás pozdravila a fičím na vzduch,zatím!Odpo se tu zase zastavím.Ať vám to v práci utíká! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kozi, v patek dopoledne bych mela byt v praci normalne, copak se deje?? Prijdes nas navstivit??
Odpovědět
Ahoj Lin, ahoj Veru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Terezko :-)
Odpovědět
Jak jde snažilkování?
Odpovědět
sun, já bych klidně chrupala přes celé dopoledne, ale dětičky mi to nedovolí x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?