Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jé, tu už pereš...já o tom ještě ani neuvažuju! :-D tak pá a všechno vyřiďte! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jó a tak to začíná...Praním čistého prádla na prcka a jakmile prcek začne kadit...Jen dneska mi Terka prokadila overálek,body,dupačky... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: vidím, že Terka je šikovná i v kakání! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No Ded peru. Protoze me boli uz ted hrozne zada a trisla a to moje bricho roste nejak rychle. Takze jsem to radeji vyprala a vyzehlim uz ted at se pak nemusim s tim brichem a zadama trapit . Aspon uz budu mit vsechno hotove a klid.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky, teda spise dopoledne. Pekna fotecka Ded.
Odpovědět
zdravím vás z Moravy,Tereze gratuluju k roztomilému miminku :-) a já za chvíli běžím do školy, učíme se až do půl sedmé :-. tak páá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Radost , ty chodis uz do skoly ??
Odpovědět
Ahoj lin, dnes jdu poprvé, budu chodit každé úterý... ;-) A jak se vám holky moje daří? :-)
Odpovědět
zdravím, tak musím vám napsat, že jsem z té školy úplně nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!! Peti - no to je super, že se ti ve škole líbí!!! x-) no a jak to zvládáte v novém??? co tchýňka - zůstane s váma, nebo půjde k bráchovi??? jo a já včera byla na 3D, ale prcek měl obě nožičky před pusinkou, takže z toho 3D nic nebylo - p. doktorka nám natočila na DVD aspoň 2D záznam! ;-) hold je to asi stydlín a chce, aby jsme měli překvápko! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ded. Dobre ranko. Tak to jsi na tom jako ja. Ja z toho taky nic nemela. Mala je proste nespolecenska a vystrkovala zadecek. Udelali jsme dve fotky a to je vsechno :-) ale i tak to bylo super !! Peti : Super ze se ti ve skole libi. Ja taky letos chtela zacit chodit, ale nemuzu. Bude chodit manzel. Musi si dodelat maturitu . A to je dulezitejsi. A oba chodit nemuzeme. Nemel by nam kdo hlidat . Tak ja to necham az po nem :-)
Odpovědět
ded, tchyně bydlí s náma, bratr ještě dodělává kuchyň, tak počítáme, že v zimě by už mohla bydlet s nima. Ještě nemáme vybaleno, nemáme kam dávat věci, nejdříve musíme odvézt ten starý nábytek, který tu je a je toho dost. Na to 3D už nepůjdeš? jinak ve škole to vypadá, že tam bude dobrá parta, učitelé jsou velice příjemní, až mě to po té ekonomce z Pardubic překvapilo, tam tak vstřícní nebyli.. lin, na jakou půjde školu? U nás otevřeli tři třídy, kolik bylo zájemců.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lin: tý jo - další studentka!!! já vás obdivuju holky - já bych se na to už nedala! x-) radost: nene, už na to 3D nepůjdu...budeme mít aspoň překvápko až se to narodí! ;-)
Odpovědět
ded, mě to fakt chytlo a zatím mě to baví ;-) ded, ono po narození je to stejně jinak, než člověk čekal potom 3D, mnohem lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: jj, ale někdo říká, že už si to mimčo bylo hodně podobné na té fotce z 3D...ale je mi jasné, že se musí ta fotka "naprosto" povést, jinak to není ono! ;-) a ještě jednou mi prosím řekni, co že to vlastně studuješ? :-)
Odpovědět
turismus ;-) já na 3D nebyla, jenom na klasickém UZ a Mates si už tam byl moc podobný.To jsem po něm už věděla, že se mi narodí hezké miminko, Paty když se mi narodila, tak hezká nebyla, to přicházelo postupně.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti: aha, tak to může být zajímavý obor! ;-) no, my si s J. děláme srandu, jak bude vypadat, že jestli bude mít nosík po obou dohromady, tak to bude hrůůůza - J. má takovou bambulku a já takový úzký, ale špičatý :-D
Odpovědět
ded, určo bude mít takový, který mu bude slušet nejvíce ;-) Patynka když se narodila, měla nosík jako Pekinský psík, úplně placatý, až jsme se zhrozili, pokom ho má x-) , ale po pár dnech se ji krásně srovnal, ale byl to docela šok, chuděrka byla opravdu taková malá opička :-D Tak neboj, hlavně ho nezkumejte mrňouska hned po porodu, to bude rarášek celý pomačkaný ;-) :-) na kurzu nám tenkrát doktor říkal , že po porodu se dost často rodiče zhrozí, co se jim to narodilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peti: já jsem v klidu - jsem smířená se vším! :-D
Odpovědět
ded, dobře to dopadne, bude to fešák, uvidíš ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Ondra jde dodelavat maturitu. Asi pujde na obor co uz studoval pred tim na ucnaku a to kuchare . A nebo na obchodni kde jsem byla ja. Jaky je zajem jeste nevim, protoze teprve v dubnu pristi rok pujde zkusit prijmacky na tu maturitu. A pokud s dostane tak tri roky bude studovat . A pak po nem bych chtela ja dodelat si Dis. nebo Bc. na tu sestru.
Odpovědět
holky, před chvílí jsem se dozvěděla, že mi umřela moje výborná kamarádka a moje svědkyně. Já jsem jen chtěla napsat, Leni, děkuju ti za všechno, jsem ráda, že jsem tě poznala a děkuju ti, že jsem díky tobě potkala manžela, kterého mám. Nechápu, proč jsi mi neřekla o tvých problémech, nemuselo to takhle skončit... Máme tě všichni rádi. Omlouvám se vám, musela jsem to někam napsat, tohle je svatební server a bez ní bychom tu svatbu neměli, jsem jí vděčná za všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: to je mi moc a moc líto!!!! |-| copak se svědkyni přihodilo? :-(
Odpovědět
ded, IP
Odpovědět
Profilova fotka
Peti : To je mi moc lito !! Copak se stalo ?? drz se !
Odpovědět
zvláštní, včera jsem s manželem probírala seminární práci z psychologie na téma moje bohatsví, má chudoba. O bohatství jsem psala, pak jsem se zarazila na chudobě, psala jsem tam své nedostatky. Pak se ptám manžela, co by on napsal o své chudobě. Řekl mi, že třeba nějaká ztráta přítele a já říkám, proč ztráta přítele, když ho ztratím, tak asi proto, že to nebyl dobrý přítel a to mě pak spíš obohatí. Tahle ztráta přítele, mě nenapadla, protože mě ještě nepostihla, ale ochudilo mě to opravdu o hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je moc pekne napsane. I kdyz se to tyka moc smutne veci !!
Odpovědět
holky, jsem ráda, že vás tu mám, potřebovala jsem o tom s někým mluvit a jako na potvoru mi nikdo nebral mobil, takže díky za vaše slova, jsem zase o něco bohatší..
Odpovědět
Profilova fotka
Neni zac Peti, uz jsem psala. Od toho jsme tady !!
Odpovědět
neslyšely jste něco o am, zda už jsou přestěhovaní?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?