Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
HURÁÁÁ!!!Terinka je maminka!!!Am,kujém za info!
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Terezce moc moc moc gratuluji !!!!!! Hlavně at je vsechno v poradku !!!
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky - já to tu ani nepsala, ale shodou okolností jsem to zjistila hned ráno!!!! x-) je to super, že už to má za sebou! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dede, to mam super. Ja uz bych to taky chtela mit za sebou. Jak se vede mamino ? My byli na poradne. Tuhne mi brisko, tak papam Magnesko Mam blokadu v zadech a ty trisla me porad trapi. ale jinak je i fajn :-) Jsem 27 +3 dny. Toto leti. A co ty ? Mala uz ma 1005 g a 35 cm :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: já už se taky těším, až bude prosinec! :-D tak mně bříško zatím netvrdne...ťuk-ťuk! jinak se mám ok - dnes jsme přesně 25 tt ;-) tak to ten můj prcek může mít už něco přes půl kg, že?! x-) jinak v úterý jdu na 3D utz - tak se moooc těším! a pak za další týden jdu na tu "cukrovku" :-p to už chci mít taky za sebou! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No to ti verim, neni to nic prijemneho pry :-) No mel by mit neco kolem 700 g . 3D je super, jen at se ukaze !!
Odpovědět
Profilova fotka
lin: hééézký věcičky máš v albíčku! x-) a máš krásný bříško! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No je pravda ze uz trosku vice roste :-) Musim kouknout na tve !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dede, taky peknoucke brisko. Vypadas dobre, slusi ti to !!
Odpovědět
Profilova fotka
lin: děěěěkuji! :-N dnes jsem si objednala autosedačku (vajíčko) zn. chicco - prý v super stavu - za 500 Kč! ;-) tak o další starost méně! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ja budu mit taky strasi. Od segrine kamaradky po mimcu. Za 400,- Odkud objednavas ?? Z MMB ?? Ja jsem s tam objednala hraci deku s hrazdickou a zatim mi nedosla. Tak jsem zvedava kd mi ji pani posle. Pry ji poslala v patek. to uz by tady mela davno byt .
Odpovědět
Profilova fotka
Ded, ja se pomalu loucim. Ondra za chvili prijde ze cviceni a ja musim dodelat obidek at muzeme pojist a jit si odpoledne zaplavat . Uz se moc tesim. TAk papa.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lin: tu sedačku jsem objednala tady na koníkovi! ;-) ale jinak mám moooc věcí z MMB - zatím mi vše přišlo ok, jen z ebutiku mám objednané povlečení a to zatím nedorazilo...ale paní říkala, že to posílá tak do 10-14 dní - což 10 dní je teprve myslím dnes...takže když to přijde do pondělka, budu ráda! ;-) a s tou hrazdičkou je to teda nějak na dlouho... :-| třeba se to jen někde zatoulalo a dorazí to zítra! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja doufam, ze dorazi. Nebyla to zadna silena castka, ale byla a to me stve. Jsem se na tu deku tesila. Ja si taky budu objednavat povleceni z MMb. z E - butiku. Takove ruzove s medvidky. Stoji 499,- i s mantinelem. Tak pristi mesic po vyplate .
Odpovědět
Profilova fotka
lin: já si kupovala taky s mantinelem, ale i s těma výplněma za 899 myslím! ;-) a ještě k tomu takový ten zavinovací těhu svetřík (bílý) ;-) už se těším až mi dojde! x-) a to tvé povelčko jsem viděla v albíku - moc hezké! já si objednala to zelené, co mám v albu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je taky moc pekne. Me se libi vsechny ty jejich povleceni :-) Hned bych jich brala plno !! No ja se tesila az mi dojde hraci deka a porad nic, tak jsem zvedava. jestli to bude muj prvni nepovedeny obchudek .
Odpovědět
Profilova fotka
lin: nestraš - třeba se to fakt jen trochu zpozdilo! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky - kuk http://www.modrykonik.cz/album/album.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Ded akorát jsem sem chtěla hodit odkazík :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
am: :-D jak se máš mamčo! x-)
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Tady máte ten náš poklad ;-). A všem dík za gratulace ;-).
Odpovědět
Peťka byla rychlejší :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný klučina. Moc gratuluji !! Bude to kus chlapa !!! A jake to bylo, pochlub se !! Ale moc nas nestras :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, kde jste ?? Tri dny jste se tady nikdo neukazaly ?? Pekne to flakate !!!
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jsme hrozné...že jo - hezky nám vynadej! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mamušky,opět jen nakukuji.Terka mi dává pěkně zabrat.Po čtyřech už lítá jak torpédo,umí ukazovat "Tak,tak,všelijak",daří se jí čůrat do nočníku a o co může,opře se a postaví na nožičky.Už má konečně za sebou 1.hexu a tak nás brzy čekají náušničky.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Kozi, ta je sikovna. To ti musi davat poradne zabrat. Ale je to poklad , co? Ne Ded. Ja to nemyslela spatne . Ja vam nenadavam :-) Jen upozornuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lin: dyť já vím, si dělám srandu! :-D kozi: jéééžiš, není ona nějak moooc napřed!!! ta je šikovná! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, ja se dala do prani vseho na malou, tak uz mam za sebou ctyri prcky a jeste me tak dve cekaji. a pak povleceni a zavinovacky. A bude to vsechno. No a pak uz jen to vsechno vyzehlit a urovnat do skrini :-) Nejhorsi je, ze je tak pekne,m bylo by to hned suche , ale nam zatepluji ten dum, tak nemuzu dat veci na balko. Tak cekam vzdycky dva dny nez jedna pracka uschne. Hruza .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ted se musim rozloucit . Psal mi manzel, ze me ceka ve meste abychom sli neco vyridit. Tak teda letim. Tak se mejte zatim krasne. Papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?