Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
jj...si pořád řákám že snad když nás ted tak probrali,tak že už to doklepu ...a hlavně že nejsem tam b..á že bych neměla maturu
Odpovědět
edit, já chci od února taky do rachoty, ale jen zatím na půl úvazku..
Odpovědět
jj..to já taky...nebo klidně na celý,ale nějak to potřebuju skloubit..psala jsem ted na benziky tam mají pro mě super prac dobu a snad bych to nějak udělala..tak uvidím jestli se my ozvou...ty máš kam jít??
Odpovědět
Profilova fotka
edit: a malá má kolik roků?
Odpovědět
ještě o ničem nevím, jakou tam máš prac. dobu?Mě je fuk, co budu dělat, hlavně, aby mi to vycházelo časově.
Odpovědět
malá bude mít 28unora 3roky...na tu co jsem psal aco byla v inzerátu jsou 4krát12hod. a to 2denní a 2noční a pak 4dny volno
Odpovědět
Profilova fotka
edit: jéé, ta už je ale velká x-) tak to bys měla dobré! ;-)
Odpovědět
to jo, já mám obavy, že by mě ty noční zabyly a ještě bych se tam v noci bála..
Odpovědět
DED: jj..malá je už velká a já vidím jak stárnu...ahjo.... Rad:já na noiční chodila a vím že se dají po sobě dvě zvládnou a hlavně já chci práci kde se my mění lidi...byla jsem ve firmě kde se dělají doplnky k oknům ve Veluxu a tak hruza...sice jsem tam byla 1.5roku,ale ty nervy...jen samé ženské a každý den ty stejné...nikdy nechci takovou práci
Odpovědět
to chápu, já bych se ale bála, ža tam usnu..hlavně, aby tě to bavilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edit: prostě babinec, že! to by se mi taky nelíbilo! :-p
Odpovědět
rad.uvidím...stejně je to už2týdny ,tak myslím že ni....ale pokukuju dál ..práci potřebuju..přiznám se že mě to doma už ani nebaví DED.myslím že je lepší domluva dělat se100chlapama ,než se ženskýma
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edit: souhlas...já mám v práci téměř samé chlapi a je to super! ;-)
Odpovědět
DED:a kde pracuješ?nebo co pracuješ?
Odpovědět
s tím taky souhlasím, nejhorší je zakomplexovaná baba...
Odpovědět
Profilova fotka
edit: no já jsem na sekretariátu ředitele ještě s jednou (58 letou paní), ale firma mám cca 170 zamců a víc jak 100 je z toho chlapů a většina bab je na dílně a já s nima naprosto nepřijdu do styku - ženských - s kterýma něco vyřizuju je tak do 10 ;-)
Odpovědět
ded, tak to máš dobré, na to místo se budeš moc vrátit i po rodičáku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti: asi jo...docela se tu s šéfama mám ráda, ale já sama nevím, zda se mi bude chtít zpátky...je to tady trošku rutina...a chci víc peněz! 8-) :-D
Odpovědět
Ded:tak to máš super.....
Odpovědět
jo s penězma je to těžší, najít si práci, která tě baví, dobrý kolektiv, pevná pracovní doba,vysoký výdělek. Takovou práci bych taky chtěla, ale to je asi hoodně těžké najít..
Odpovědět
Profilova fotka
peti: no jo...asi jsem moc náročná, protože jinak ty další tvoje body moje práce splňuje! ;-)
Odpovědět
ded, uvidíš sama po mateřské, budeš mít pauzu, možná ti ta práce bude pak chybět, až se sama budeš divit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: možná jo! ;-) a třeba mi nabídnou i peníze, za které se ráda vrátím! ;-) tady hlavně nehrozí žádné přesčasy ani žádné stresy...takže velkááá výhoda! ;-)
Odpovědět
no vidíš, to je super. ;-) :-)
Odpovědět
jak já bych si to dnes s váma vyměnila, ty dětičky dnes opravdu zkouší moji trpělivost ]-(
Odpovědět
zdravím, tak já dnes odjíždím, takže se s váma na nějakou dobu loučím...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: páááá a měj se hezky, co nejdřív se zkus ozvat!!! ;-)
Odpovědět
pokusím se, ale budu toho mít všeho asi až nad hlavu :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tédy kde jste všechny :-o Jsem dneska psala Rezece, že se dloho neukázala, na zářijovkách psaly ženský, že jí odešla zátka a že o ní nic neví, nedalo mi to a prý je vše v pořádku, prý má nepravidelné stahy, tak musíme držet palečky, třeba už to bude mít za chvíli za sebou. Jé já už chci takýýý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýý no tK KDE JSTE? rEZETKA MÁ MIMÍ, SUPÉR, NARODIL SE DNES K RÁNU, MĚ SE CHJCE BREČET :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?