Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
no má asi 15.tis.obyvatel, ale tam ty lidi provozují asi jen gaučink, když jsem se ptala, zda tam jsou nějaké akce alespoň přes léto, tak prý ne, protože lidi nikam nechodí, pouze kdyby to bylo zadarmo...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: a nejsou tam oni trochu divní?! =-) ty a proč jste se vůbec rozhodli odstěhovat z Prahy? kvůli dětem a tomu smogu tam? nebo byl jiný důvod? víš - jako proč zrovna ten Šternberk?
Odpovědět
ded, asi jo, to kino právě zrušili kvůli tomu, že tam nikdo nechodil... Z prahy proto, že to tu pro děti není ideální, taky kvůli bydlení, platíme tu 15.tis.měsíčně. Šternberk proto, že Milan tam kupoval byt, ve kterém teď žije jeho máti, bylo to za výhodnou cenu od města. Taky má nedaleko velký pozemek s barákem, ale ten už má s bráchou napůl, takže hlavní důvod je to bydlení...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: aha, takže ten byt je Milanův jo! no tak to by tchýňka mohla souhlasit s tím, že půjde k bráchovi, ne?! a bráchovi by to teda nevadilo, jo?
Odpovědět
oni v tom bytě žili celý život, pak ho město nabídlo k prodeji a Milan ho koupil, protože máma by na něj neměla...psaný to ale na Milana není. brácha to navrhl sám, ni mají barák nedaleko, až příliš velký, tam by se vešly snad 4 rodiny..
Odpovědět
Profilova fotka
no a nechcete jít Vy do toho baráku, když je tam tolik místa? hmm, to by asi taky nedělalo dobrotu, co! říkáš-radši v bytě, ale sami, že! ;-)
Odpovědět
přesně, navíc bude s bratrem přestavovat ten dům se zahradou, takže víkendy můžeme trávit tam, je tam i bazén, je to na vesnici, takže vyžití tam bude. S bráchou fakt ne, mají tam psa, sice štěně, ale už teď je velký jako Patynka, pořád tam pobíhá, Pat se ho docela bojí. Ani se jí teda nedivím, koukat na psa velkého jako já, asi bych z něj taky měla vítr :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Je mi nějak smutno, právě jsem objevila, že už je náš pejsek na stránkách útulku, museli jsme dát pryč ty velké psy kvůli stěhování ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, to je super, vy už budete mít stěhování za sebou a my do toho teprve půjdem. taky už bych chtěla být přestěhovaná
Odpovědět
Ahojky..... Am...mě je jaksi taky dneska na nic...malá pořád u moře ,mě je smutno jak hrom a Aleš ve službě a na kafé se mnou nikdo nejde..všeci v práci a nebo cosi.kdesi za výmluvy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Edit, tebe jsem neviděla ani nepamatuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš, já bych šla na kafčo hned, jenže jsi trochu z ruky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
8-) jsi hodná Am....to fakt jsme trošku z ruky.....dlouho jsem tu nebyla,ale ted je malá v Chorvatsku tak mám naklizené a vydrží uklid i dlouho když Eduš je pryč a tak mě to zatáhlo zase za Váma
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super a co jinak nového? U mě je jena novinka, jsem těhulka ve 12tt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
am: s pejskama mě to mrzí...ale neboj, on se jim určo najde páníček! ;-) edit: ahoj radost: s tím psem to chápu...tak snad vám tchýně uvolní místo! a ona už je v důchodu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ded, já vím že jo. Do útulku jsme dali jen psa, fenu jsme dali zpět na chovnou, odkud jsme jí kupovali. pejsek je tady: http://www.utulekbety.org/psi-k-osvoj...
Odpovědět
fakt??ty jo tak to gratuluju...to je super..... :-) :-) :-) :-) :-) :-) u mě ani nějak nic nového...jen snad že chodím do škole....teda ted prázdninuju ale jinak se snažím dodělat maturu,jsem byla hloupá když jsem odcházela ze základky a neposlechla naše..ted to vím...ale chtěla jsem jít na kedeřnici tak jsem šla a to podotýkám s vyznamenáním..a když jsem byla na učnáku tak jsem vyděla pak peníze a šla jsem makat a ted to doháním aspon jak se dá...ale je to zase dobrý relax na mateřské ,vypadnout od malé...
Odpovědět
ahojte, edit, ale mi to budeme mít k sobě blíž ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edit: a co studuješ! ;-)
Odpovědět
Radůstko...od kud jsi????
Odpovědět
Profilova fotka
Edit, to je super. Taky jsem nad něčím takovým přemýšlela, ale já bych to opravdu nezvládala, holky a ještě se šrotit, to už by bylo moc
Odpovědět
DEd ..je to obor podnikání......ale je to mazec...v září nás nastupovalo30a do druháků nás prošlo7 a 4dělají ještě ted na konci srpna reparáty....je to veliká probýrka a tak bída
Odpovědět
Profilova fotka
edit: tý jo...no tak to je mazec! a to máš na 4 roky? nebo jen 2 letá nádstavba s maturitou? ;-)
Odpovědět
Am...tím líp že holky studují ..ti poradí....já vše scháním kde můžu hlavně ted sháním doučování ja němčinu...učím se jí 10let a kde nic tu nic..prostě jí nerozumím...a angličtinu jsem nikdy neměla...
Odpovědět
budeme se stěhovat, k Olomouci, z Vyškova mám kámošku ;-)
Odpovědět
DEd:je to na 3roky dálkově....jj je to nástavba s maturitou ale dálková.....tak proto na 3roky...chodím jednou za 14dní od rána od 8hod.do18hod....celý den a pak zkouškové jak se nahlásím
Odpovědět
Rad:...jé tam jezdíme do Zoo...ale moc se my tam nelíbí ....jak je svět malej
Odpovědět
edit, mě se mooc líbí Olomouc, ještě, že je to kousek, tak snad se někdy sejdeme ;-)
Odpovědět
no snad určo....jen to vidím na další prázdiny... :-| snažím se ještě sehnat ted nějakou práci na směny at se s Aldou podělíme o hlídání a chci do práce...od unora skočím na malou mateřskou tak bída...ktomu škola a Eduš je raubířka ,tak je toho pořád hafo...
Odpovědět
Profilova fotka
edit: aha, takže už "jen" dva roky a máš to!!!! x-) tak ať se daří! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?