Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
tak přece jenom am.. kdy se stěhujete?
Odpovědět
Profilova fotka
am: no super, tak to budu držet pěsti!!! paráda! x-) a stěhujete se někam o moc dál? peti: to věřím, že to neubývá... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo přesně tak. Byl na nás na všechny nájemníky udělán pěkný podraz. Psala jsem až na prezidentskou kancelář, co se tady u nás děje, tak jsem zvědavá, jestli se něco bude dít
Odpovědět
am, zkusili jste se obrátit na nějakého právníka? n vám dal majitel termín na vystěhování? to stěhování je děs, ještě s dětma..
Odpovědět
Profilova fotka
On nám poslal dopis jeho právník, aby jsme se všichni ihned po obdržení dopisu vystěhovaly. Tak jsme s tím šli na město a oni abychom se nikam nestěhovali, že to takhle nejde. Ono je v tom víc věcí, které nesedía které se ještě budou řešit. Když to nepomůže, chceme se všichni domluvit a zavolat Občanské Judo
Odpovědět
Profilova fotka
am: tý jo - tak to je mazec!!! =-) to je ale vyčůránek! ]-( no a ten byt, který máte vyhlédnutý je někde kousek od místa, kde teď jste?
Odpovědět
to je hajzlik jeden, to bych na něj teda poslala na zmetka.Je fakt, že nemáte nájemní smlouvu, ale takhle jednat s lidmi je neomluvitelné ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ded je to pěknej hajzl ]-( . Ten byt je v Karlových Varech, takže asi 45km od nás
Odpovědět
Profilova fotka
am: a nebude to v KV moc drahé???? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, bude to za stejnou cenu jako jsme teď bydleli :-)
Odpovědět
Zdravíčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
am: tak to budete mít lepší spoje do školky a příp. do práce, ne? :-) hoj Rez!
Odpovědět
Článek se načítá
Oni vás stěhují Am?
Odpovědět
am, alespoň že tak a budete to mít určo lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded my jsme měli všechno tady v místě, jak školku tak školu, takže to bylo v poho. Tady nevím jak to bude. Je to na okraji Varů, nevím jak daleko je to do školky nebo školy, ale už se tam těším. Snad to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
am: tak budu držet pěsti...přece jen to bude větší město, než Žlutice! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rez jojo už je to tak. Byl na nás všechny udělanej pořádnej podraz, ale my to tak nenecháme a ještě než odejdeme, uděkláme panu majiteli pořádnou ostudu
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zase budu otravovat (dá se hlasovat několikrát denně po pár hodinách): http://www.diteroku.eu/hodnoceni/2135... Někdo nám to úmyslně snižuje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Am,nedejte se!To je ta dnešní pitomá doba!!!Hlavně na sebe dávej pozor ;-)
Odpovědět
ahoj, Veru, je tam hlas, no to mi řekni, někdo se bojí, že by tvé dítko vyhrálo místo jiného, tak lidi si už závidí i tohle, to snad není pravda. Ženy, tady byla taková bouřka, to jsem v Praze ještě nezažila.
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: tak jsem přiťukla hlásek! ;-) Peti: tady je pařáááák! 8-)
Odpovědět
tak už máme na pátek domluvený odvoz, tak se tady nějakou dobu nebudu ukazovat, nejdříve v září.To třeba už bude Terezka mamka :-) ještě, že ty krámy odsud máme kam odvízt, ale budu to vybalovat až do vánoc.
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi, taky jsem přitukla hlasík ;-) Tak jsem se konečně objednala na UTZ, bude to 3.9 a já budu ve 13tt :-)
Odpovědět
am, kdy máš ten termín?
Odpovědět
Profilova fotka
Radost 7.3.2009
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme cholkííí!!! :-D Už máme fotečku na stránkách té agentury: www.b65.cz - databáze modelů - dívky -do 12.měsíců - 2.stránka -spodní řada,2.zleva ;-) Am,tak to je supééér! Hlavně,ať je vše o.k ;-) Radůstko,pevné nervy při stěhování a kdyby něco,mobil mám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am,to je paráda!Jestli se narodí o 3 dny později,budou s Terkou od sebe o rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky kozi: Terezce to tam moc sluší! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ded. Jak se vede ??
Odpovědět
ahojda, Veru, malá jak je vlasatá, tak tam mezi těmi dětmi úplně vyniká, když jsem se dívala na první stranu, tak mi přišly ty děti stejné, nezajímavé, ale Terezka tam vypadá fakt dobře, takový vlasatý miminko tam nemají :-) tak nám opět vykradli auta, tady jsou denně vykradená auta, ale policejní hlídky jsem tu ještě nikdy neviděla, že by alespoň projížděly :-| stěhování budeme muset zatím posunout, jelikož manža nestíhá v práci, teď ještě tohle, to je tak, když se někomu nechce makat a musí krást, i když já si myslím, že to dělají ty feťáci, co se tady v parku schází a pak hází stříkačky na zem ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?