Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
jinak už nevím, co na to, já si musela dávat studené obklady, to mi taky pomáhalo. Ale ono to uteče, za chvíli na to budeš jenom vzpomínat ;-)
Odpovědět
Ahojte babulky ;-) ...
Odpovědět
ahojda Terez, tak co chlapeček, nezlobí? Já si říkám, že Matýsek, když se narodil byl tak hodný miminko, budil se jenom na jídlo, jinak pořád spal, každý obdivoval, jak je hodňoučký a dneska je to takovej lumpík, že třetí dítě nechci ani náhodou. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky,Pájo :-) Terka je čert - nejraději by už chodila a vzteká se,že jí to nejde.Za chvilku tam hodím další fotečky-dneska pěkně řádila venku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Dneska je mi docela dobře, jen kdyby to horko nebylo takové. Sluníčko pálí už od rána a mě se špatně dýchá :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holciny, zdravim vas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Lin ahojky mamino, jak ti je?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoh Am. No ani mi nemluv. je mi fajn, ale ty horka me nici. Nejradeji jsem zalezla doma, nebo u vody. Ta mi dela nejlepe.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme na tom podobně, taky už z těch veder šílím, no ale zase mají holky aspoň hezké počasí a můžou si prázdnin užívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to je fakt. Taky vzdycky rikam, chudaci studenstici, ani o prazdninach nemaji pekne. Tak ted maji, tak at si to uzivaji. A my to nejak budeme muset prezit. Vsak za chvili je konec srpna a bude chladneji .
Odpovědět
Profilova fotka
hooooj ženy! tak já už jsem opět v pracovním procesu...! Ale nevadí mi to, už jsem se i docela "těšila", jen to vstávání mi teda vadí!!! :-p
Odpovědět
zdravím opět z Prahy ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, kde se porad toulate ?? Porad nikde nikdo !! :-(
Odpovědět
ahoj lin, já jsem nakukuju, pomalu začínáme balit, za 14 dní se stěhujeme na Moravu. Už abychom byli odsud pryč. Jak se jinak daří mamino ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radost:a to jen na dovolenou nebo na furt?
Odpovědět
ahoj Veru, už na stálo, budeme bydlet ve Šternberku ;-)
Odpovědět
Petííí, viděla jsem nové foto malého Jarouška, je to super x-)!!!
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Rez - ty jsi ještě celá?! :-) - né vážně - jak se cítíš už fakt skoro mamino! ;-)
Odpovědět
Ahoj, no ještě jo, ale už mi otekly i nohy a není to žádná slast. Vůbec bych se nezlobila, kdyby už to bylo :-D. Jak se daří vám dvěma? Je na tebe malej hodnej? A jak už je veliký?
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,my se v srpnu chystáme do Zoo do Olomouce,tak bych Ti dala vědět,ju? Dneska jsem viděla jednu mamču-těhulku,které to děsně sekne- že Lin? ;-)
Odpovědět
Veru, my tam byli o víkendu na vláčku, ale určitě vás moc rádi uvidíme. To už se těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,tak to ju,pak se ozvu ;-)
Odpovědět
určitě Veru ;-) já jdu na bramboráky, mám na ně celý den chuť, akorát vždycky , když se vrátíme z Moravy, malej nechce být v ohrádce a když ho tam dám, tak děsně řve. Tam ho není kam dát, tak se pořád nosí a teď to mám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky !!
Odpovědět
zdravím tě lin, pošlu ti IP ;-) :-)
Odpovědět
díky lin za info ;-) prosím tě, řekni mi, bratránkova žena pořád říká, že je zdravotní sestra, přitom si maturu dodělávala na OA dálkově nebo večerně, teď už nevím. Co to je teda za sestru, to snad má jen nějaký kurz jinak to nechápu :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Nemas zac ! No pokud je zdravotni sestra, musela studovat zdravotni sestru na zdravotnicke skole. Nebo potom po te maturite si musela dodelat 3 roky VOS na titul Dis. nebo BC. Jinak ne. A nebo ma kurz. A je zdravotnicky asistent, ale ten by musela delat tady u na v OV. Protoze jak rikam, nikde jinde jeste loni nebyl. A pak je zdravotnicky asistent. Coz je ted nahrada vseobece zdravotni sestry. Je to sestra pod dohledem lekare nebo sestry ktera muze pracovat sama. A nebo je sanitarka a osetrovatelka a rika si zdravotni sestra. To jsou taky nektere takove. Ale ty nemuzou brat krev proste nic.
Odpovědět
po té OA už studovat nešla. Takže právě nechápu, jakto, že používá tento termín, když nemá maturitu ze zdrávky...
Odpovědět
Profilova fotka
No tak pokud ma obchodni akademii, tak pak musi mit nejaky kurz. Treba prave te osky. A rika si sestra.
Odpovědět
Profilova fotka
Musis se ji zeptat, co ma v kompetenci a ja ti pak povim co je :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?