Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Žabiješ? :-D :-D :-D :-D Snad se to povede všecko rychle ;-). A nakonec pak tchány ještě s prckem oceníš ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
rez: myslím, že ocením spíš mou mamču, než tchány - tomu věř! ;-)
Odpovědět
Tak mamka je mamka to je jasný. Už tě to tam neba co? No není to žádná slast určo, s tchánama, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rez: přeber si to jak chceš, ale věř mi, že mě už pekelně se*ou! :-x
Odpovědět
Tý jo...se nedivím jako, ani trochu. Ségra, jak jsou teď prázdniny, tak se sem chodí sice jen najíst a umýt, spí u přítele, ale vždycky udělá takovej brajgl, nechá se oblítávat mnou, furt na ňou chodím a uklízím, taky mě to už sere. Mamka je se Zdenkem na baráku, takže ta tomu přítrž neudělá, řeknu Ti, že občas bych si šla hodit...
Odpovědět
Profilova fotka
rez: no vidím, že mě chápeš! ;-)
Odpovědět
Ty to máš ale mírně naopak, ne? Lítají za tebou, jestli něco nechceš, jak ti je a tak, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rez: to ani ne, ale sotva se někam hnu, hned-kam jdeš...přijdu zpráce: Peti, ohřej si oběd (copak jsem debil, abych to nevěděla sama) ]-( a to je furt něco a ono se to naskládá! nebo dnes - jsem ráno spala a tchýně má v naší ložnici ložní prádlo -tak mi sem vlezla - no budiš, když to nemohlo tu hodinku počkat...ale já skoro ještě spala a ona mi říká (nahlas) : jsem te Peti vzbudila že....no víš, já si jdu jen pro ložní, protože teď peru....a blablabla... kdyby radiš držela hubu!!! 8-(
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D Chudinko moje, to je fakt hotovo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem zase na chvilku tady, tedy jestli tu ještě jste
Odpovědět
Profilova fotka
am: já jo! ;-)
Odpovědět
zdravím ženské ;-) nechystáte se náhodou některá o víkendu na festival na Bouzov? ;-) ded,ona to tchyně třebas nemyslí zle, ne.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já už jsem zase tu, byla jsem ve městě, dostala jsem chuť na broskve tak jsem je šla koupit
Odpovědět
am, co holčičky, jak si užívají prázdniny, pojedou někam na tábor?
Odpovědět
Profilova fotka
Nejedou nikam, tábor necháme na příští rok. jsou od rána do večera venku, je od nich klid, domů přijdou akorát když mají hlad :-D
Odpovědět
alespoň si odpočneš. Ani nevíš, jak já se těším, až půjde Patynka do školky, čím je Mates větší, tím je to s nima náročnější. Am a jak se jinak cítíš ty, kromě tvých chutí na broskve ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: ne, nemyslí, ale už mě s tím rozčiluje ;-) Am: aspoň si užíváš klidu a míru! :-D
Odpovědět
ded určo není dobré, když mladý nemaj svoje soukromí, ani když jde o tchyni nebo vlastní rodiče, ale zase představa, že brzy budete ve svém je príjemná ;-) my to nakonec vyřešíme tak, jak jsem psala, tak se taky těším, až to konečně bude..
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: já to chápu, že se taky těší, až budou sami... ;-) ale někdy mě prostě štvou, no! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdár mamušky! Teri,drž se!Moc bych ti přála,ať to máš za sebou dřív a hlavně ať nepřenášíš! Peťulko,mocinky gratuluji k chlapečkovi! Am,držím pěstičky,ať je to kluk,jako buk! Lin,dávej na sebe proboha pozor!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Tedy já mám dneska zase stavy, to je hrůza :-p
Odpovědět
ahoj am, je ti zle? Zkoušela jsi ten zázvorový nápoj pro těhulky?
Odpovědět
Profilova fotka
Nene nezkoušela, ani nevím že něco takového existuje, ty s ním máš nějakou zkušenost?
Odpovědět
am, v té době to ještě nebylo, jenom ta zázvorová lízátka, která se prodávají v lékárně. Tohle je voda, teď nevím jestli od Magnezky, abych nekecala, pro těhotné s obsahem zázvoru proti nevolnostem. Za zkoušku nic nedáš, pokud ti ten zázvor pomůže, jedině dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Peto a to se prodává normálně v obchodě? Se ptám jak blbec, ale já o tom vážně neslyšela
Odpovědět
Paji, asi jak v kterém, myslím, že by měli, když je to vlastně jenom ochucená voda.
Odpovědět
Profilova fotka
No zkusím se někde pozeptat. Teda tady u nás určo ne, ale až budu ve Varech. Jakou to asi může mít chut, protože jak jsem si přečetla že je to ze zázvoru, tak se mi zvedal žaludek jen z toho :-D
Odpovědět
am, ono to asi nebude nijak výrazné, myslím si. Já když piju tu šalvěj, tak to taky není moc výrazný ;-) spíš dobrý :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidím jestli na to někde narazím, tak to koupím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem před chvilkou koukala Kozi do albíka, tedy ta Terezka je ale šikulka a čiperka :-) Kozi, máš moc krásnou a hlavně šikovnou holčinu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?