Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je ahoj Ded. Klucina ?? To je super. To se nam to strida :-) Ja se jdu ted kouknout do Envy na plavky, maji jim prijit vetsi kosicky, tak se jdu podivat. TAk zase letim. Prave jsem prisla z koupaloste. Bylo super. No ale jak jsme odchazeli, tak ja jsem fakt tele. Jsem spadla. Koukam po ptakach a koncim na zemi. Nastesti jsem nespadla nijak na bricho, takze v pohode. Jen koleno to radne odneslo. Mam ho jednou tak velike :-)
Odpovědět
mooc gratuluju ded k chlapečkovi :-) tak to musí prolomit am a porodit chlapáka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: ježíííš, musíš dávat bacha.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi bych si mela poridit silnejsi dioptrie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: taky moc díky za gratulace....no Am to moooc přála! :-) lin: no radši se nedívat po cizích chlapech na koupáku a dívat se pod nohy! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No ja koukala po mem malem synovci, at nespadne pod auto :-) Uz jsme sli z koupaku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Ded mocinky moc gratuluji k chlapedčkovi, skoro brečím když to čtu, jsem asi sobec, ale já tak chciiii chlapečka
Odpovědět
A tak kdo to říkal, co? Kdo to říkal, že bude mít Petruše kluka? Mám čuch :-D a gratuluju k malýmu Jarouškovi x-). Jarouš je nadšen, co?
Odpovědět
A Pavlí neboj, taky bude kluk 8-).
Odpovědět
Profilova fotka
am: neboooj, tak to bude kluk jak buk! ;-) rez: no jooo porád! to víš, že je J. rád! ale jemu to bylo jedno, co to bude, hlavně a´t je to zdravé! ;-) já taky tvrdila, že je to kluk a jelikož jsem vyhrála, tak mě J. musel včéra pozvat na véču! :-p :-D
Odpovědět
Hééézkýýý...a co jste si s Jarouškem juniorem dali, když tatík cáloval :-D. Chlapi dycky říkají, že jim je to jedno, ale jak slyší syn tak se dmou pýchou o sto 6 :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
rez: dali jsme si kuř. maso s ananasem a k tomu nudle!!! na tom oba ujížídíme! ;-) tak to víš, že je rád, že to bude kluk...to je jasný! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Nó jo, ananas my měli taky rádi s masíčkem. Teď jsme melouno a čokoládou žrouti maximální :-D. Koukala jsem na bříško, máš ho krásný, ale proti mě v té době fakt maličký. Ale ještě dorostete. Já už se teď nalívám maliníkem a doufám, že za 14 dní to bude...dýl se mi čekat teda nechce :-D. Pořád se cítíš dobře?
Odpovědět
Profilova fotka
rez: no je fakt, že mám bříško menší...včera jak jsem byla na tom utz, tak tam byly 2 holky ve stejném týdnu jako já a ty už měly teda mega břicha...musím asi víc jíst bo co! :-D cítím se furt dobře...ťuk-ťuk-ťuk - snad to bude ještě dlouuuuho dobré! ;-) takže chceš rodit radši dřív, jo?! tak ono už je to teď asi zabíračka, co?! :-|
Odpovědět
Kolik si přibrala? Je to humus, potíš jen ohneš prst, ale ještě ho musím nechat dopéct, zítra jdem na kontrolu, tak uvidíme, jestli už nebude mít 3kg a hlavně jsem zvědavá, jak se mi pohla ta placenta, chci rodit normálně. Za 14 dní budu běhat po schodech :-D. A že je ten pidi pinďulín krásnej x-)?
Odpovědět
Profilova fotka
rez: 5 kg! ;-) (příští sobotu začínám 6. měsíc ;-) ) tak to držím pěsti, ať se placenta hodí do polohy, kde být má! ;-) pinďulík byl čupr, akorát p. doktorka pospíchala (měli min. hodinu skluz), tak to byla snad jen vteřina.... ale na 2.9. jsme objednaní na 3D! ;-) , tak si to snad víc užijeme! ;-)
Odpovědět
5 kg? Jj, to jsem taky tak nějak měla, ale pak to začlo :-x ... To letí, že? Tak ten 3d je naprosto úžasnej, to si užiješ ;-). Jinak v albíčku na koníkovi máš chybu, máš tam 29.8., že vám zjistili klučíka :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
rez: jééé, díky za upozornění, hned to jdu napravit! :-D no já si taky myslím, že teď se ta váha "rozjede", ale já nečůůůů! :-p :-D a kolik máš kg navíc ty?!
Odpovědět
Ani se neptej, na váhu už raděj nestoupám, ale 13 určo :-S.
Odpovědět
Profilova fotka
rez: tak já tvrdím, že do těch 15 kg je to v pohodě, ne?! ;-)
Odpovědět
Nevím, snad jo...možná to je i těma otokama, nevím. Nevím co to je za dítě, tchýně a máti přibraly 8 kg jenom :-D. To je nějaký ufounek či co. Už kupuješ výbavičku naplno a v modrém?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Tery! Jen jsem Tě chtěla pozdravit! :-) Koukám, jak už se Ti to blíží, tak držím palečky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rez: teprve včera jsme koupil "klučičí" teplákovečku (je v albu), jinak mám zatím vše neutroš! ;-) myslím, že po výplatě s nakupováním pořádně začnu...teď máme po dovči, takže "neny peny" :-D
Odpovědět
Jé, ahoj paní Miško...už jsou fotky ze svatby? Peti, nó jo, to už pak nebudeš vědět, kdy přestat, to znám :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
rez: no já myslím, že právě budu...jakmile na mém kontu bude nula-nula-nic! :-D
Odpovědět
Ono to z toho účtu mizí pomalej než z peněženky, to znám z vlastní zkušenosti :-D. A pořád si v práci?Pořád ti to neva? A už to všichni ví?
Odpovědět
Profilova fotka
rez: no teď mám ještě do konce týdne dovču ,ale jo - jsem ještě v práci! ty tři měsíce už dotluču! ;-) a myslím, že už to ví všichni! ;-)
Odpovědět
Tak hlavně ať tě nepřetěžují, jo? :-D
Odpovědět
A jak baráček?Kdy bydlíte?
Odpovědět
Profilova fotka
rez: to myslím nehrozí ... spíš nemám pořádně do čeho píchnout! :-D ale teď začnou audity, tak to bude asi "lepší"! ;-) no baráček - teď začneme pomalu zařizovat sítě k baráku a rozvody v baráku...takže teď to bude taková blbá, pomalá, dlouhá práce... :-p někdy v listopadu by jsme chtěli dát okna a tento rok konec. no a příští rok: omítky, podlahy, dlažba....já doufám, že do léta 2009 jsme od tchánů pryč, nebo je fakt žabijůůůůůůůů! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?