Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Lin, já jsem tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, zase jen my dve opustene duse :-) Tak co zatim se citis dobre, zadne problemy ??
Odpovědět
ahojte. Lin, prý to na ni najednou přišlo, a za půl hodiny byla malá na světě, takže když volala tatínkovi ať přijede, než dorazil, byla malá na světě. Tak tomu říkám porod.
Odpovědět
Profilova fotka
TAk to bych taky brala :-)
Odpovědět
přála bych ti to lin, to se ale asi často nestává u prvního dítěte, že.
Odpovědět
Profilova fotka
No to asi ne :-) Holky, musim si jit lehnout. neni mi nejak dobre a boli me v zadech. Tak se jdu natahnout. Mam u PC blbou zidli na sezeni. Musim uz konecne nafouknout gym. balon. Tak apap zitra .
Odpovědět
lin, tak se opatruj, miminko je zátěž, tak odpočívej. Pa pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko maminky a tehulky... radost ... dekuji jeste jednou za postylku (je to uz par mesicu, co jsem pro ni u vas byla), ale konecne je pripravena k pouziti http://www.modrykonik.cz/album/view.p... ... dneska netrpelive cekam narozeni synovce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
chybi ji jen prosteradlo... ale to ma babicka uz usity, jen ho natahnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko (dopoledne ) holky !!
Odpovědět
Profilova fotka
TAk i pri sobote si popreju dobre ranko :-)
Odpovědět
satyyy, není za co ;-) tak hlavně aby vše dobře dopadlo a miminko a maminka byli v pořádku ;-) před chvílí jsem se vrátila z kina, byla jsem na té Čachtické paní a je to nááádhera :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Radost . Joo?? Stoji to za to?? Premyslim ze pristi mesic pujdu s manzou, ze ho ukecam.
Odpovědět
lin, dojalo mě to daleko víc, než nějaký Titanic, fakt super film, určitě to stojí za to. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achóóój!V poslední době nějak nestíhám... :-| Jak se daří,mamušky? Já si budu muset počkat,až ten film bude na DVD nebo v telce...na chvilku se do kina nepodívám. V pondělí jsem byla s Terinkou v modelingové agentuře v Ov.Hned si ji tam vyfotili,zaregistrovali,vyplajzli 2400 a teď budeme čekat... Lin,pak pojedu pro foto Terky do OV a budu si brát Jarkovo auto,tak bych se pak ozvala ;-)
Odpovědět
ahojda Veru, já byla v kině asi po šesti letech a poprvé s manželem, tak jsem z toho obzvlášť nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně to ani moc nechybělo,spíš jde o to vypadnout mezi lidi.
Odpovědět
ahojda, no právě Veru, už to bylo na bednu :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Verun : Jasne, budu rada kdyz se ozves !!! A v jake agenture jste zaregistrovane ?? Neni to v centru za elektrou ?? Myslim B65?? Tam se totiz nas maly registroval pred dvema lety. Byli z neho nadseni, sami si ho vybrali. Nafotili mu fotky (taky 2400,-) a pak ze se ozvou. A je v te cene i prefoceni dvakrat myslim. No a nikdy se uz neozvali. PAk ho dokonce stahli z netu,m tak jsem volala , udelala kraval. zase ho tam dali. A pak zase hned stahli. Pry mame prijit prefotit nove fotky. Uz jsme nikdy nesli. Jsou to odvodnici, co jen tahaji z lidi penize .
Odpovědět
ahoj Linduš ;-) jak se máš mamko? Abych řekla pravdu, nikdy bych nedala děcko někam, kde já musím platit(myslím agenturu),stejně tak je to s nabídkama domácí práce, pokud si chci vydělat, tak nebudu platit já žádné zálohy, to jsou podle mě všechno akorát podvodníci...je to přece výdělek a ne abych jim platila ještě já, to je jen můj názor. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin,ju, v této agentuře.Kámoška tam má holčičku a už ji zvali.Uvidíme.Prý by se teď měla fotit kolekce oblečení podzim,zima,tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky maminy..jak se vám daří? u nás zatím nic nového..dnes měla dorazit MS,ale zatím nic :-)
Odpovědět
ahoj vladu, budu držet pěsti, ať nedorazí ;-) veru, snad vám to vyjde, když už jste do toho investovali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky- jsem zpět - bylo tam skvěle, užili jsme si to x-) vladu: budu držet pěsti! 8-) kozi: tý jo - z Terinky bude modelka, jo! no super, tak ať se daří! ;-)
Odpovědět
hoj dedulko :-) tak to je supér, že jste si to užili ;-) já jsem po té sobotě jako bych byla taky po nějaké dovče, bylo to super odreagování se :-) mamky, hlásí pěkný tropy, tak ať to těhulkování dobře zvládáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky : Ded : Super, to je dulezite, ze jste si dovcu uzili. To je parada. Kozi : No my meli mit maleho taky v nejake kolekci , co se zrovna rozjizdela a nikdy se nikdo neozval. Vsechno si clovek musi hlidat sam, pokud chce, aby nekam mimca vyfotil.i. JSou tam strasni. Ale treba se to zmenilo, to bych ti prala . Vladu : Tak at nedorazi !!!! No teda reknu vam holky, ze to horko je narocne. Chodim ted ven jen vecer po osme hodine, se aspon na chvili nekam projit nebo posedet nekam na zahradku . Jinak se venku moc nezdrzuju. Ale dneska jdu ven kolem poledne, musim na poradnu, tak se mi do toho hicu teda moc nechce. No ale asi pak po poradne pujd na koupaliste se segrou a malym. Tam se ovlazim ve vode a bude mi hned lepe.
Odpovědět
Ahojte ženy...a Peti už si prozradila co budete mít?
Odpovědět
Peti a co fotky z dovči, budou? :-D
Odpovědět
ahojte, no Peti, vyklop honem co to bude...kluk? =-) nebo to pravidlo na střídačku konečně prolomíš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hooooj, tož, akorát jsme přijeli z utz - tak bude tooooooo.... kluk! :-D viděla jsem pinďulína!!! x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?