Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No 250 je podle me malo, pokud nejsou po slevach. To jsou plovoucky, co propusti vodu a udelaji se tam bubliny, nemaji takovou siri kvalitni .
Odpovědět
Profilova fotka
lin: my právě taky mysleli, že to jsou plovoučky naprd - ale už by jsme do těch drahých nešli - ten rozdíl tam fakt nepoznáš, pokud to má min. těch 7 mm tloušťku a zátěžovou třídu 31 - tak je to ok! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: a jasně, že je to i po slevě...ale já ty slevy vidím pořád! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo , ale presne jak rikas musi mit 7 a 31 nejmene. Pak je to v pohode.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pro dnesek zase mizim. Musim jet za kamaradkou, pak jdu s dalsi znamou k holici a pak valim k mamce do prace. Mam toho dneska milion. Tak at to stihnu. Tak se zatim mejte pekne a nezlobte :-) Papa
Odpovědět
Profilova fotka
lin: pa...my a zlobit??? nikdy! :-D
Odpovědět
tak pá lin ;-) my jsme hodné holky :-) my pokud budeme v tom paneláku, tak dlažbu mít nebudeme. jen všude tyto podlahy, tak jsem si chtěla udělat představu o ceně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: ale rozhodně nedávej plovoučku do chodby a kuchyně - si ji hned zničíš! ;-)
Odpovědět
to je fakt ded ;-) tak jsem si prohlížela zase dětské pokoje a rozhodla jsem se pro modrožlutou kombinaci :-) tak pomalu začnu asi nakupovat x-)
Odpovědět
ahojte, kde jste kdo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau Peti - já dnes už balím na dovču - takže tu chvíli jsem a pak zas ne! :-D
Odpovědět
ty se máš ;-) kam vlastně razíš? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Jste tady nektera ??
Odpovědět
ahojda, já nakukuji, právě vkládám do Koníka nějakou inzerci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem taky nakoukla. Jsem byla shanet nejakou latku na povleceni na polstarek a deku do postylky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nic jsem nesehnala. Ale mam jeste cas.
Odpovědět
to ještě máš, ale na druhou stranu je lepší nakepovat postupně, než když toho je pak moc najednou. Dnes jela ráno známá na vyvolání porodu, tak jsem nervózní a pořád čekám, kdy mi dojde sms, zatím nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
peti: jedeme na severní Moravu do Písku u Mostů u Jablůnkova! ;-) ale jen od zítřka do neděle! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to ma prvni miminko?? to nekdy trva dlouho. Moje sestra byla a cekali jsme tri dny :-) Vsak ja vim, nakupuju postupne, kazdy mesic neco, jinak bych se potom nedoplatila. uz mi toho nastesti moc nechybi .
Odpovědět
Profilova fotka
lin: fakt jo - já nemám ještě skoro nic! :-N
Odpovědět
první, je to přítelkyně mého bývalého ;-) já měla stahy do 10 minut po vyvolávačce, ale to jsem měla štěstí :-) ded, tak to není moc dlouhá dovča. Nám přijedou na víkend babičky a plánujeme si s manžou vyjít do kina. Bude to naše premiéra, tak se těším x-) bych chtěla hrozně vidět Bathoriovou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: ale stačí...hlavně si odpočinout od tchánů a stavby! ;-) víc peněz prostě není! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ded. No chybi mi uz jenom takove veci jako nuzky, odsavacka do nosu, hrebinek pak drogerie, nejake zinky, pleny, rucnik a pak jeste to do postylky a je to. Pak zase neake malickosti dokoupim vzdycky. Ale ten zaklad uz mam. Mam toho dost po malem od segry. Takze jsem v pohode. Radost : Ja bych na to taky hrozne rada sla. Ale manzel tp moc videt nechce. Tak to jsi mela fakt stesti !!!
Odpovědět
lin, můj první porod trval 7 hodin, ještě bolesti jsem měla hned po 5 minutách. Já na to chci jít hlavně proto, že tenkrát se o ni bavila babička se ségrou, že patřila do babiččina rodu, ale už nevím,co o ní říkala, vím jen to, že byla hrozně bohatá a krásná.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych chtela mit rychly porod :-) Ale ja mam porad neco v tom tehotenstvi a si myslim ze i porod si odtrpim :-( ded: Staci chvilka. Hlavne se odreagovat od toho co mas kazdy den :-)
Odpovědět
lin, já taky měla problémy v těhu, s Patynkou jsem měla streptotoka, to jsem se docela bála, co bude... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak to verim :-( Hlavne ze je to v poradku
Odpovědět
omlouvám se, streptokoka ;-) pro mě bylo nejhorší období po porodu a to kojení, měla jsem bradavky rozhryzaný do krve, vždy, když jsem kojila, hrnuly se mi od bolesti slzy do očí ;-(
Odpovědět
tak další Terezka je na světě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tak to ma kamaradka za sebou. Tak to je dobre . Gratulujeme :-) Kde jste kdo dneska. Nikde nikdo !!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?