Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
ti nestačím am? ;-) jak to dopadlo s tím majitelem, je to v pohodě?
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně že stačíš ;-) Peťo vůbec nevím, zatím je klid, nikdo nic neříkal, tak nevím
Odpovědět
tak to bude v pohodě Pavli, to by vám přece něco řekl. Co holčičky, japak se mají a jak se cítíš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo snad ano, já fakt nevím. Jinak holky jsou v pořádku, zlobí jak čerti a mě je mizerně. Jen ležím, trpím nechutenstvím a jakmile něco sním, hned běžím na záchod a mám pěknou sr...u :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Am, a bylo ti takhle spatne u holek ?? Rika se ze jak je ti spatne , mimco je dobre uhnizdene.
Odpovědět
ahoj, lin, tak to jsem měla dětičky hodně dobře uhnízděné x-) am, tak snad ti bude brzy lépe, není to jednoduché, starat se o děti, když ti není zrovna nejlépe :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo Radost, kdyz si vzpomenu jak me bylo spatne, tak Am poradne lituju !!! Ja bych to nezvladla, litat kolem tri treperwnd a k tomu kdyby mi bylo tak spatne :-( Obdivuju te Am a drzim palce , at je ti co nejdrive dobre.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Lin u holek mi bylo taky špatně, ale ne takhle moc a ještě k tomu teď nemám ani chuť, ani pomyšlení na jídlo a při holkách jsem jedla moc a ráda. No a s holkama to není vůbec jednoduché, skoro pořád ležím a holky ze mě mají holubník. jak se hnu, nebo zvednu, je mi špatně a nejhůře snáším nakupování v obchoďáku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky Am - tak to mě mrzí, že je ti tak blbě! Ale neboj, bude líp! x-) a v kolikátém jsi vlastně týdnu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded jo tak to ještě nevím přesně, k Dr jdu až ve čtrtek,a le na kopníkovi mi to ukazuje 8tt
Odpovědět
Profilova fotka
am: aha...tak to už se těšíš, že, až budeš vědět víc info! ;-)
Odpovědět
ahojte ženy, musím se s váma podělit o zážitek :-D včera přišla Paťula za manžou na WC, protože tam mívá nočník, tak se šla vyčůrat. Tak kouká na manžu jak sedí na tom záchodě, on měl trochu vyhrnuté tričko a Patynka se tak naklání a říká:"Táto, ty tam máš fousy!" :-D Tak pozorovala, zda neuvidí ještě víc, no já se musela chlámat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
radost: jééé, tak to je hodně dobré! :-D :-N
Odpovědět
ahoj dedul, takové kousky nám doma děti předvádějí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: se mám teda na co těšit! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Lin! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Peti . Jak se vede ?? Co kontroly a prcek ??
Odpovědět
Profilova fotka
U nas dobry. Dneska jdu odpoledne na 3D ultrazvuk. Tak snad se nejak ukaze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja zase letim. Jedu do prace a pak na ten UZ . Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
papa Lin, já jdu na utz až příští úterý... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAk se nam mala moc ukazat nechtela. Ale dve fotecky jsme prece jen zvladli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: fotečky hezké! x-) a já už za týden jdu na ten velký utz!!! jupíííííííí! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko. Ahoj Peti. No to utece. Ja jdu za tyden na poradnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam pocit ze jsem tam ted u doktoru porad :-)
Odpovědět
zdravím skoro maminy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: no já už měsíc nikde nebyla...tak už se i těším... ;-) Peti: ahoooj!
Odpovědět
tak Matesovi roste už pátý zub, za chvíli bude mít plnou pusinu :-) ded, vy si budete asi do domečku dávat plovoucí podlahy, že? Nevíš jak se to pohybuje cenově? já bych je určo chtěla taky, už kvůli té snadné údržbě. Tady jsou všude koberce a je to děs :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Radustko. Taky mame plovoucky. Zalezi na tom jakou mas silu te plovoucky. Nejlepsi jsou 8micky. A pred tim sedmicky. Ty mensi sily, nebyvaji tak kvalitni. Jinak mi dvali za plovoucku do obyvaku asi 650/m2 Stala dohromady kolem 16000 ií spraci za polozeni a s dopravou a vsim. Jinak je dobre koupit plovoucky od 500 nahoru. Pokud treba nejsou slevnene. Z nejake castky na mensi. tak to pak taky.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: no plovoučky budeme mít jen v ložnici a až se bude dělat podkroví, tak tam budou ve třech pokojích.. měli jsme plovoučky i na bytě - kupovali jsme docela drahé - zn. Parador - a i s prací nás to vyšlo cca na 800 kč/m2 - což je dost...ale teď už se dají koupit kvalitní i v obi nebo baumaxu a tam je ta cena kolem 200-250 kč/m2 - a jelikož si to bude dělat Jarda sám, tak nás to vyjde levně! ;-) jinak v obýváku, kuchyni a v chodbě budeme mít dlažbu! je to skvělé na údržbu! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?