Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
já si myslím, že by se jí to mohlo líbit ;-) jdu uchtit tu faz, kaši ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty hodiny jsou pekne, chtela jsem si je pak taky nechat udelat :-) A Peti : porodne je 13 tisic No nic jdu na koupaliste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: díky! 8-) a užij si to tam! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,móc děkujeme :-D Ded,ju?Já jsem ani nevěděla,že na kobyle takové téma je :-N
Odpovědět
jsem opět tu, jídlo je hotové, to je rychlost, tak se mi to líbí x-) Veru, malá je celá tatík, hlavně teda ta pusinka a nosík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,kují. To je...Malá kopie.Občas po něm i zlobí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nic, jdu utahat dítě a pokračovat v úklidu. Ještě mě čekají tak 3-4 pračky prádla a musím vytřít a zalít květiny a někdy mezitím pojíst... :-N
Odpovědět
jestli ji ta kštice vlasů zůstane, tak to ji budou holky závidět ;-) teda nevím, jak u vás, ale tady ty teplotní výkyvy jsou strašný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Lin, mám hezké věci které jsem kupovala na listopadovou holčičku, můžu ti poslat obrázky, je to hezké jako nové ;-)
Odpovědět
Zdarky matky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mamulko, jakpak se máme? Tady se počasí zase zbláznilo, je šílené horko a dusno
Odpovědět
Článek se načítá
Je fájn, jen, jak říkáš, dusno ]-(. Jak ty se cítíš? Kdy jdeš k dr.?
Odpovědět
Jinak včera jsme byli v poradně, vzali nám krev, snad už poslední :-D a náš malej má 2100g, takže to není žádné tintítko, je o týden větší, čili řekla bych, že rodit budeme stropro už v sprnu. Navíc nás postrašili císařem, páč mám nízko placentu.
Odpovědět
Terez, budu držet pěsti, aby ti vyšel přirozený porod ;-) am, jak to vypadá s tím majitelem?
Odpovědět
Profilova fotka
Am : Jasne poslu ti do IP mail a muzes mi poslat obrazky i s cenama. dekuji . Prave jsem se vratila z koupilste . Bylo to super. Jsem z te vody skoro vubec nevylezla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko, to bude nějakej cvalda :-) K Dr. jdu 31.7 ;-) Peto, zatím nijak, nikdo nic neříká, nikdo se o ničem nebaví, tak fakt nevím Lin jojo napiš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am, uz jsem ti poslala Ip :-)
Odpovědět
zdravím :-) je u vás taky tak deštivo? Tak jsem to holky vymyslela jinak s tím bydlením, nakonec se stavět nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Radost !! U nas to bylo destive i s kroupy vcera. Ted zatim neprsi, ale je dusno, tak si myslim ze to behem dne zase dorazi. A jak to bude s bydlenim??
Odpovědět
srpen má být ještě deštivější, to jsem teda zvědavá, raději jsem Patynce objednala holínky, protože neustále vymetá kalužiny, to mě může vždycky klepnout pepka x-) tak jsem nad tím bydlením přemýšlela, manža má veliký pozemek v jedné vesnici nedaleko Olomouce. Na tom pozemku je už postavený starší rodinný domek, manžel tam nechal nedávno udělat novou střechu. Abych to upřesnila, polovinu toho všeho má on a druhou jeho bratr. Jelikož je tam jeho maminka pečená vařená, baráček manža opravý spolu s bratrem a bude tam bydlet maminka. Kdyby jsme tam bydleli my, tak stejně by tam byl furt jeho brácha, museli bychom ho jednou vyplatit, ještě platit hypotéku za dům, děti na vesnici jednou určitě stejně bydlet chtít nebudou, takže my zůstaneme v bytě ve městě a na tu vesnici můžeme jezdit na víkendy, je tam i bazén, takže tak to bude ideální.Navíc školka tam není,s dětmi by to bylo dost komplikovaný :-|
Odpovědět
hurá!teče teplá voda!už jsme byli jako křováci 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,a já jsem se tak těšila,že budeš blízko ;-( Tak se to naše čertidlo od včerejška staví na čtyři(už se jí podařilo zvednout bříško) Dneska to už od rána trénuje :-D
Odpovědět
ahoj Veru. Určo se přijedete podívat do Zoo na Sv.Kopeček, ne? Bychom se mohli někde potkat :-) Teda to je Terezka šikulka, teď už to půjde rychle, uvidíš, za chvíli bude mazat po zemi a ty ji budeš nahánět po bytě, to bude sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Lin, dneska teprve budu fotit věcičky a pošlu ti je. O víkendu jsme byli pryč, tak nebyl na focení čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
am: ahojky - jak je mamino? :-)
Odpovědět
Verunko ty vaše fotky z toho ateliéru jsou krásný, Terka to zvládala v pohodě?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Veru - tak jsem to občíhla...mně připadá, že Terka je totální flegmoš a focení jí nedělalo žádné problémy, že jo?! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mamušky! Teri, ju, v pohodě - jen na té poslední už pláče. Ke konci už začínala být protivná. Ale jinak to bylo super - byla úžasná :-D Ded, to víš, malá modelka :-D Ale taky si tam furt cpala ručičky do pusinky - to je jediné s čím jsme na focení bojovali. Prostě zrovna objevila ručičky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fičím kočárkovat. Terinka je dneska protivná - působí na ni to počasí. Večer tady na vás kouknu. ;-) Zatím pa!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?