Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to velmi tezko. To se tezko udrzi i dospely natoz dite. Hlavne ze to nebylo nic vazneho a ze je doma.
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, měla jsem strach, aby jí tam neenchali na nějaké pozorování, ta noha vypadá opravdu ošklivě
Odpovědět
Profilova fotka
A nema treba nejakou alergii na bodnuti hmyzem??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Vladulko,držím pěstičky,ať vše dobře dopadne a ať se brzy zadaří ;-) Am,to bude skoro rok po Terince-to by bylo pěkné... :-D S těma holkama si taky pěkně užíváš,co...
Odpovědět
Profilova fotka
Am,asi jí píchli "kalciovku",že? Já mám alergii na včelí píchnutí a reaguje mi to tak,že to šíleně nateče-až to ani kůže nezvládá a zmodrá to.Jak jsme pak jeli na alergiologii,řekl mi doktor,že mi prý hrozila otrava...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Alergie to není, prý je to jen reakce na štípnutí. Předepsal nám doktor Fenistil gel a nějaké prášky, ale žádnou injekci nedostala
Odpovědět
ahoj, já si pamatuju, že když jsem byla malá, měla jsem pořád plno štípanců a hrozně mi to natékalo. Nikdo nikdy nebyl tak poštípaný, jako já. Dnes je situace úplně jiná, ani nemusím používat repelent, asi těm potvorám přestala chutnat moje krev. Dnes je tu vydařené počasíčko, asi vyrazíme na výlet na letiště. Ten víkend vždycky tak rychle uteče, by mohl být delší.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Ja travila dnesni den u nasich . Byla jsem tam na obed a pak jsme jeli k nam na zahradu. Ale musela jsem sedet ve stinu, protoze jakmile vylezu na slunicko zacne me silene bolet hlava a to je utrpeni !! Takze jsem si lebedila pod striskou. To je fakt, ,ze vikendy vzdycky rychle utecou. Ale tentokrat mi to nevadi, protoze Ondra prijde aspon za chvili z prace a pak ma 14 dni dovolenou. Tak uz se tesim. A zitra budeme nejak slavit to nase vyroci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano holky. Vcera jsem zkoncila, dneska zacnu :-) Koukam ze jsem ranni ptace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: dobré ráno - to teda jsi - já kdybych nemusela do práce, tak ještě chrním! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No me dneska probudil prcek takovyma sdupkama do briska, ze uz jsem toho moc nenaspala. A ted cekam nez mi zkonci aukce na Aukru. chci vyhrat bavlnene kosilky :-) Tak jsem si musela privstat :-) Ondras jde ted cvicit tak budu sama doma, tak mam aspon zabavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to jo!!!! ;-) já mám pocit, že už pomalu taky začínám "něco" cítít - řekla bych, že střeva už to nebudou! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja zacala citit takove mirne chveni v 18 tt. To bylo jak kdyby mi bublali slamkou v brise. Ale ted uz je mi jasne ze tam nic nebubla :-) ted uz je to i viditelne jak mimi cestuje z jedne strany na druhou. A je to super. Zvlastni pocit, ale super.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: no, já jsem teď 17tt+5...takže už by to fakt mohlo být ono, ale jde to cítit jen když se navečer natáhnu a je to třeba jen jednou nebo dvakrát a pak zas nic - už se těším, až si budu naprosto jistá, že to kope mimi! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to presne mela i ja. Kdyz jsem se natahla a pak to tak zasimralo a zase byl klid. Ale ono se to tyden od tydne stupnuje. ted jsem 20+5 a uz je to silne. A to se rika, ze prvorodicka to ma citit az kolem 20 tydne slabounke. To asi zalezi i na vrstve tuku pres kterou to clovek cti.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: doktorka mi taky říkala, že to začnu cítit až tak ve 20 tt! ;-) a teď jsem se dívala na ten rozpis, kdy končí 4 měsíc a já to mám zrovna dnes, takže zítra začínám ofiko 5. měsíc! Šjooova, toto letí! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No leti to leti, ja pristi tyden zacinam podle toho rozpisu 6. mesic. To je hruza a ted to bylo 5 tt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: za chvíli budeme mít pupky jak balooon! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo, a zacneme se vznaset :-) Chtela bych mit pupek jak balon a vypadat pritom tak dobre jako Terezka
Odpovědět
Profilova fotka
lin: ;-) dyť budeme všechny krááásnééé! x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No touz jsme ted :-) Jak budeme.!!! :-D Sem tam mi Ondra rekne. Ty muj maly hrosiku :-) Zni to tak mile :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: no tak to je jasnačka, že teď jsme krásné...jak jinak! :-D to ten můj mi zas furt říká, jak se těší, až budu mít velké bříško...ale že v lednu, ať už tam mám "buchtičky" :-D vtipálek! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No muj se taky tesi na brisko. To on o tom porad mluvi. Jen se bojim aby se me pak nelekl, az treba hooodne priberu . Nastesti to zatim nijak silene neroste. Mam 3,5 kg nahore, tak to zatim jde.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: taky se bojím, abych moc nepřibrala...hlavně přes zadek... :-| taky mám nahoře tak 3,5 kg! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to jsme na tom stejne. Pres zadej ja zatim hubnu, po tom co jsem tak zvracela. Takze to je super. Mohlo by to tak zustat :-) Prave mi volalai holky z prace, ze nejdu na vysetreni ve ctvrtek, ale ze mam jit uz dneska :-) Tak se tesim. Pujdu tak kolem desiti, tak pak dam vedet co jsem se noveho dozvedela :-) Uz se tesim, az toho prdolu zase uvidim. Dneska ma manza volno, tak jde se mnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jééé to se máš, že zatím přes zadek hubneš!!! já mám už navíc tak 2 cm! 8-( a ještě k tomu můžeš jít dnes na utz - no totok! já bych šla taky.... :-D ale musím ještě 3 týdny vydržet! :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych sla ve ctvrtek, takze to jen o tri dny zkratime tu cekaci dobu a pak jdu 18teho zase . To jdu na echo srdicka. Takze ho ted uvidim tento i pristi tyden. to je super.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: tak to máš fakt super, já jak gynekology nesnáším, tak teď se tam i těším! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ja to mam taky tak. Ale me nastesti nikdy moc nevadili. Az dneska. Jdu k nasemu mlademu doktorovi a pred nim se budu asi stydet. Je o 4 roky starsi jak ja. Chodila jsem s nim kurit, chodi s mou kamaradkou, tak je mi to takove hloupe, ale co nadlam, kdyz ta moje mudra sla na materskou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jej :-N , tak to já bych se asi taky styděla! :-x ale člověk to musí brát tak, že oni jsou "zvyklí" ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?