Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko - u nas to bylo v noci taky. Pekne litaly kolem blesky, hromy a lilo jako z konve. Vzousek je super. Sice porad prsi, ale uz jen malicko. Doufam, ze to do zitrka prejde. Sestra jede s malym a manzelem na Vranov, tak at maji pekne. Jinak tady ted rano nebudu. Manzel jde darvat krev tak jdu delat doprovod. Mejte se pekne a dychejte cerstvy vdousek :-)
Odpovědět
zdravím, tak tady lije od včerejška od večera...
Odpovědět
Profilova fotka
lin: tak papa a hlídej manžu, ať s sebou nesekne! :-D hoj Peti - tady začalo před chvílí zas trochu pršet, ale už jen mrholí!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky hojky :-) tady taky ráno pršelo, ale teď už je zase hroznej pařák. Před chvilkou jsem se vrátila od policie z výslechu
Odpovědět
Profilova fotka
am: tady je furt zataženo...ale příjemně! x-) z výslechu??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo z výslechu, byla jsem tak kvůli výživnému
Odpovědět
Profilova fotka
am: jéžiš, pořád jsou s tím problémy a pořád neplatí jo?! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo neplatí, pořád se musím tahat po soudech a policii
Odpovědět
Profilova fotka
am: tak to nezávidím, to je hodně otravné! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo to je, ale mě to dneska nerozhází :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
am: nekecej.... =-) x-) - no to moc teda gratuluji!!!! x-) to je super!!! kdy pádíš k mudře, aby ti to potvrdila?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ještě nevím, mám to teď složité, když je Péťa pryč a jsem doma s holkama sama
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak moc děkujiiiiiiiiiiiiiiiii ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
am: no to je blbé...tak při nejhorším pohlídá sousedka, ne?! ;-) a Péťa už to ví??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo ten už to ví, dělá auto, tak jsem mu to běžela hned ukázat
Odpovědět
Profilova fotka
am: no a coooo....byla aspoň pořádná pusa??!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Skoro to ani nevnímal, dal mi pusu a jen se usmál, byl celý špinavý od auta. Jak je u aut tak to je jeho, to nevidí a neslyší :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D aha, tak to pak jo! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Však já mu to večer pořádně připomenu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D chudák Péta - ještě neví, co ho čeká! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To tedy nee :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-) holky máš doma, nebo někde lítají?!
Odpovědět
am, mooc gratuluju a přeju vám, ať nejsou už žádné komplikace a je všechno jenom v pohodičce, ale to určitě už bude ;-) představte si, manželův bratr po letech a několika umělých oplodněních bude snad už mít taky rodinu... jinak tady je pořád jako na podzim, hrozně tu fučí, netroufám si jít s dětmi ven, jelikož máme podél chodníku stromy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: no tak to je super, že se jim taky zadařilo....a po tolika letech...to je krásné! x-)
Odpovědět
tak snad se švagr konečně začne chovat normálně, měl z toho komplexy a býval hodně nepříjemný... jak to máte s dovolenýma holky, razíte někam?
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdááár!!! :-D Am,mocinky gratuluji a držím pěstičky,ať je vše bez problémů a dočkáte se tak svého vysněného chlapečka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: my razíme na 4 dny (3 noci) do jedné chatky v Písku u Jablůnkova (kousek od Třince) - jedeme tam ještě s jedním párem...tak snad to bude OK! a vy?
Odpovědět
ded, já byla na dovče naposledy snad před pěti lety. ..a vypadá to, že snad někam vyrazíme až příští rok. Zatím mi musí stačit ta rodičovská x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) am moc gratuluji k pozitivnímu testíku a moc ti přeji,aby vše probíhalo tak jak má x-) já se jdu v pondělí objednat na laparoskopii |-|
Odpovědět
ahoj vladu, co to je za vyšetření vladu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?