Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lin: tak my by jsme z toho tak max. zaplatili kuchyń a dvě hypošky by nám zůstaly stejně! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale apon neco :-) No by taky helflo. No kurnik , nemuz na to ani myslet, jinak pujdu hledat nekde 200 tisic.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: :-D až najdeš nějakou "líheň" tak buď kámoška a dej vědět! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to si pis, az zjistim odkud se bouou :-) tak dam echo !! Tak to dneska s tim koupakem nevidim slibne. Uz se tady zacina kabonit :-( a JA SE TAK TESILA. mELA JSEM JIT VCERA SAKRA. a ne byt u tchyne, stejne me jen vytaceli.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se nejak na chvili ztratila, musela jsem jit uvarit obidek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jé koupák - taky bych šla hned! tady je zatím hezky! x-) ty mi jako chceš říct, že jsi byla dobrovolně u tchýně??? a sama??? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ne sama ne !!! Ja je od jiste doby nemusim !! Sama bych tam nesla. Tchan mel narozeniny, tak jsme sli s manzilkem na obed !!
Odpovědět
Profilova fotka
lin: aha!!!! 8-) tak to potom jo - to je nutnost! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No uz tam zase dlouho nemusim
Odpovědět
Profilova fotka
lin: se máš! ;-) ale snad se taky brzy dočkám... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
urcite, musis tomu verit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: ;-) a co manža - je na tebe hodný?! x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Joj, nekdy mame zachvevy, ze se trosku chytneme, ale to je malokdy, ale to k tomu patri :-) Jinak je hodny. Hladi brisko, lita kolem me, to musim rict ze jo. A hlavne uz se tesi !!
Odpovědět
Profilova fotka
lin: to je dobře...záchvěvy být musí...bez toho to nejde! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Presne tak. To bychom ani nebyli my dva. My se stekali pred svatbou, tak musime i ted :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D hezky řečeno! :-D my tedy před těhu sem tam taky...ale teď vůbec, J. ani nezvyšuje hlas - říkal, že nechce být před mimčem za nerváka! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAk to je hodny manzel !! No ten muj ted prisel ze cviceni, tak se musim rozloucit a jit mu nachystat jidlo a chystat se k te vode.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jasný, tak pá a hezký den!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tobe taky. Papa
Odpovědět
zdravím vás po delší pauze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: hoooj, já si zrovna dneska říkala, jestli vy už nejste přestěhovaní, že se tady neobjevuješ??!!!! =-) ;-)
Odpovědět
ahojda dedul, byli jsme nějakou dobu mimo Prahu, domácí si tady nechali dělat kompletní výměnu oken, teď už tu jen doklidit ten binec, co tu zůstal...to nejhorší jsem už udělala, ale dovedeš si představit všude toho prachu tady, to byl děs :-| a je fakt, tento měsíc je poslední, který strávíme v Praze ;-) , takže nevím, do čeho dřív :-x a jak se máš, budoucí mamko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: takže za měsíc už z vás budou moraváci, co! :-) no super! já se mám dobře, bříško roste, mimi je zdravé (ťuk-ťuk-ťuk) - takže vše je vlastně super! ;-)
Odpovědět
abych řekla pravdu, ze mě moravačka nebude nikdy, sice tam budu žít. Me přirostly k srdci východní Čechy a tak to zůstane, pořád budu "ta z východních Čech" :-) necháš si říct, co to bude? Podle mě je úplně jedno, co to je, protože kluci jsou uřvanější, když jsou menší a holky zase když jsou větší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: jasně, to je pochopitelné...já bych taky byla vždy "moravačka", byť bych bydlela v Praze... hlavně, ať se ti tam líbí!!!! x-) jj, necháme si určo říct, co to bude...ale na velký utz jdu až 29.7. - takže si ještě počkám! :-N ale je nám to úúúúplně jedno, co to bude! ;-)
Odpovědět
a máte vybraná jména? To to letí, nedávno jsem čekala Matýska a v září už mu bude rok :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: jj, máme, ale je to tajemství - to jediné říkat nechceme! ;-)
Odpovědět
však se to ve správný čas dozvíme ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) to určitě jo! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrá ráno - tak ráno se u nás strhla taková průtrž a už je i po ní...snad už pršet nebude...aspoň je trochu lepší vzdoušek! x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?