Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ded nic nového, vše při starém. Jen manžílek změnil zaměstnání a domů chodí skoro jako na návštěvu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
am: a co teď dělá? a spokojený aspoň? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rezetko : Nevadi, my dve si budeme rozumnet a nase deti budou chudinky. Ja budu taky hrozna tchyne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded natírají stožáry vysokého napětí, ale mají skvělou partu, dobře placenou práci, jsou ubytovaní vždy poblíž kde pracujou, ted Jsou už 3 týdny v jednom kempu a chodí se po práci koupat do rybníka
Odpovědět
Profilova fotka
am: tjo, to musí být docela nebezpečné... :-. ale tak hlavně, že je spokojený.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, zenske !!
Odpovědět
Peti, ano, mám místo děcka balón, pak se mi nikdo nemůže divit, že mě bolí záda :-S. Lin, to je řeč, paráda :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Lin,Teri: vy jste ale! Chudinky vaše dětičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vsak ony to Verunko nejak pochopi a zvladnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Linduš,asi jim ani nic jiného nezbyde,co? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, jinak at si nas neprejou :-) Vcera jsme byli s manzou v Polsku, jen tak kouknout, co by se nam libilo pro toho maleho mrnouse, hned jsem si privezla prebalovaci podlozku, zavinovacku... a hlavne jsme neodolali kocarku a koupili kocarek, tak je ted schovany u nasich. At ho nemam doma. Tady na to jsem poverciva.
Odpovědět
Profilova fotka
pane jo Lin - ty ses teda rozjela.... :-) a jaký kočárek jste koupili???? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ded, za chvili ho budu mit v albu na modrem koniku tak ti pak poslu odkaz. Prave jsem se rozhodla, nejake fotecky tam preci jenom dat, tak se o to prave snazim :-) Mas taky album ?
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je albíčko http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Lin - jj, taky jsem neodolala a albíko si udělala, byť tam mám jen pár věcí! ;-) kočárek je krásný....co je to za značku? a kolik stál? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) tak ani moře,sluníčko,teplo nepomohlo k tomu,aby k nám mimísek našel cestu..zase to prostě tenhle měsíc nevyšlo :-( tak jsem z toho trochu smutná,v pátek jdu k dr,tak snad už něco vymyslíme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vladu: to mě moc mrzí... :-| ale mimís si tu cestu jednou najde...neboj! ;-) a jak dlouho se snažíte?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoje dedu :-) snažíme se od září 07...já nevím,jestli nedokážeme vychytat tu pravou chvilku nebo já nevím :-S 3 měsíce jsem baštila hormony,ale ani to nepomohlo..Martin by rád šel na yvšetření,tak se zkusím domluvit s dr. co se dá dělat
Odpovědět
Profilova fotka
vladu: já být tebou, tak jsem ještě v klidu - ještě to není ani rok...my se snažli 1 rok a 3 měsíce, než se to povedlo....a jak vidíš, tak se to nakonec povedlo...hlavně na to fakt moc nemysli - zbytečně se tím stresuješ! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
řekla bych,že poslední dobou to vypouštím,mám toho v práci až až,spíše pá dní před MS myslím na to,jestli to klaplo nebo ne..víš člověk spíše myslí na to,že poprvé to vyšlo hned a nejednou to nejde :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vladu - chápu, určo se na to nedá úplně nemyslet... ale neboj, mimčo si tu cestu najde až uzná za vhodné, že je ten správný čas! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi máš pravdu :-) a co plánuješ na dnešek??
Odpovědět
Profilova fotka
vladu: odpočinek!!! :-D jsme už po obídku, takže J. odočívá u TV a já u PC! :-D co vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já dodělávám oběd,potom jede Martin s Tomášem do lesa a na mě tady čeká žehlení a Klárka :-D takže si budeme hrát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladu: tak to žehlení ti teda nezávidím! :-p :-D lin: tak jsem kukala na net, že ten kočárek stojí 7 tis. - to je boží cena!!! x-) Za kolik jste ho koupili vy? Jsem tento kočárek jaksi úplně přehlédla =-) :-N - a fakt se mi hodně líbí! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded. Je to znacka Espiro Atlantic. Kupovali jsme ho v Polsku. A tam stal 6500,- Ale jinak se ta cena pohybuje stejne kolem 6500 - 7500,- Na netu je levnejsi. Jinak je to korbicka, sportak a jeste k tomu je taska a pumpicka na kola a fusak na zimu ve stejne barve. a je super, jsem z neho nadsena. Je ve vice barvach.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: super cena - fakt že jo! x-) musím na něj někdy mrknout na živo! Zatím mám favorita Implast Bolder, ale ten je 2x dražší! No, uvidím! :-) a jak ti je Lin - už je to dobré?
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi super. Je fakt ze bytecek mi porad jeste nevoni jak by mel. Ale uz mi to nevadi, protoze z toho nezvracim :-) Takze je mi vlastne dobre. No ja jsem nechtela davat tolik penez za kocarek i kdyz jsem mela jine favority. Ale jak jsem ho videla, proste vyhral :-) Ted jsme prisli z obchodu a zase jsem neodolala a nakoupila. Uz to mam v albicku. Snad mi 10.7. nereknou ze uz to neni holcicka ale chlapecek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: snad se nespletli a bude to holčička! :-D ;-) kdy jdeš na další UTZ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu 10.7. Tak se uvidi, co se tam ukaze :-) Doufam, ze mezi nozickama nic :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?