Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baf! Kde jste? Na koňovi jsem hodila zase pár aktuálních foteček,tak zašmírujte ;-)
Odpovědět
Verunko, Terinka je kouzelná x-). Dneska mi rodí kamarádka, psala, že se vůbec neotvírá...jsem hrozně nervózní...
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky kozi: Terezka je prostě nádherné, má krásný očička! x-) Peti: už se těším na foto! hoj Rez ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji holky :-) Vám už se to taky pomalu blíží... ;-)
Odpovědět
Jak se cítíš matko Peťko? Já zdechám v ústraní :-S :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
rez: to se ptáš mě, nebo radost???? :-D no já zdechala včera a dnes v noci, ale jinak jsem zatím v pohodě a zatím trajdám do práce (semo tamo) i na kole! chudák prcek - ten bude vytřepaný! :-D
Odpovědět
Ty si nezmar Peti...fujtajxl, ještě na kole...Bacha, prý se může zamotat pupeční šňůra, tak opatrně ;-). Já fakt funím a potím se jenom co ohnu prst :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
rez: tak ty na to už máš jaksi právo! :-D hele ženo a kolik jsi přibrala...jestli se můžu zeptat??? já jen, ať vím, co mě čeká! :-)
Odpovědět
Peti, přibrala jsem něco kolem 10ti kil. Nejvíc jsem přibrala kolem 4-6tého měsíce... Ale pokud budeš pořád takhle čilá, tak si myslím, že ani moc nepřibereš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rez: no já nefíííím, už mám navíc tak 2,5-3 kg (podle toho, jak moc jsem najezená) :-D no, dala jsem si limit, že se musím dostat max do 15 kg navíc! jinak se sama ze sebou nebavím! :-N
Odpovědět
Na to prď...na 15 se ani nedostaneš. A i kdyby, je to jediný období, kdy se nemusíš hlídat a lidi kolem do tebe budou ládovat horem spodem :-D. Pořád ti nebývá špatně nebo tak?Můžeš jíst cokoli? A už chystáš výbavičku :-N?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já na to docela prdím...já spíš jen, abych byla v obraze... ;-) špatně mi nebývá, jím vše v pohodě, ale moc mi nechutná sladké...to fakt nemusím, jen zrmzku, tu zas jako hooodně můžu! ale to je ze sladkého tak vše! ;-) výbavičku nechystám, páč jarda říkal, že začneme bláznit, až budeme vědět, co to bude...takže to si ještě tak měsíc počkám - předpokládám teda! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Měsíc, jo? Ale ono to stejně nejní stopro...i když u nás teda jo :-D. A na co se cítíš? Já cítila od začátku kluka...
Odpovědět
Profilova fotka
rez: no já nevím, ale říká se, že pořádne poznat to jde až tak kolem toho 20 tt ne? no, uvidím! :-) já se od začátku cítím taky na kluka, ale jarda říká, že to bude holka! tak uvidíme! :-D
Odpovědět
A jinak sladký jsem taky nemohla, teď zas šíleně...to bude kluk, uvidíš :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
uvdím...mně je to fakt jedno, co to bude, hlavně, ať je to zdravé! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvam se ze jsem se dlouho neukazala, ale delali nam plastova okna a po nich nam odesel PC, takze jsem ted byla bez nej a bez vas jako telo bez duse. No hruza, ale ted to napravim a budu tady porad :-) miminko je v poradku. 10.7. uz se snad dozvime co to bude. Ondra orad tvrdi ze to bude holcicka. Ze to citi, tak uvidime, jake ma tuseni :-) A ve kterem jste holky tydnu uz. Ja jsem ted 18tt+4 dny. Leti to jako blazen. Spatne uz mi neni tak tri tydny. Od toho 16 teho tydne je mi fajn, porad hodne citim vse okolo, ale uz z niceho nastesti nezvracim. Takze ted jsem si to zacala konecne uzivat .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,jak já vám to těhu závidím (teda ne teď v tom horku)... Terka je úžasná.Už se asi 4-5 dní převrací na bříško,přitahuje se do sedu...Je to expertka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lin: tak to jsem moc ráda, že je vše ok!!! já jsem dnes 16tt+1 ;-) veru: tak to je super, když je tak šikovná! x-) x-)
Odpovědět
Kozi, co nám jako závidíš? :-D Já už bych Tobiho měla raděj na klíně a pusinkovala ho a chlubila se jak ty, jaké dělá pokroky :-N. I když teď ke konci těhu si toho nějak člověk víc váží a užívá si to, když už to má za chvíli skončit.. Jinak Lin já jsem ve 31tt :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,já jsem asi blbá,ale sotva jsem porodila,už mi to mimi v bříšku chybělo :-N Ale jinak jsem samozřejmě ráda,že je už Terinka s náma a jaké dělá pokroky.Je to šikulka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, leti to jako blazen. Dedulka uz 16, ja 19 a Terezka se blizi ke konci. To je silene. To snad neni ani pravda.
Odpovědět
Kozi, nj, 9 měsíců soužití je už nějakej čas, to pak chybí. Náš malej se tam ale mele, že už jsem mu nadala, že půjde ven, jestli se bude tak ošívat. Už to hlavně dost bolí, si neuvědomuje, že je krapítko velkej :-D. Lin, letí to, pěkně si to těhu užívejte, mě už všecko bolí a raděj bych to měla za sebou :-N.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: je to děs, jak to utíká!!!! rez: už to vydrž - máš to "za pár" - akorát v těch horkách to musí být už docela mazec, že?! 8-( a já dnes prckovi koupila krásný nexťácký overálek! x-)
Odpovědět
Je to mazec, o víkendu jsem fakt málem umřela, včera mi bylo z něčeho zle a malej se tam ještě motal, no fakt sem myslela, že už mě trefí šlak. Ale když si pak člověk uvědomí, jakej je to zázrak, tak zmlkne :-N. Ale tatík už mu taky slíbil sec mazec na zadek, až se narodí, jak mě týrá teď v poslední době. Asi se mu tam už taky nelíbí no. Ale ještě se pěkně musí upravit, aby byl kluk krásná :-D. Peti, ty to zvládáš všecko fajn? Koupila? No vidíš, hehe, ukaž!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
rez: jj, člověk musí pro toho tvorečka všecko vydržet x-) pak bude veliká odměna, až se prcek narodí!!! :-) já zatím vše v pohodě...ale tak za pár měsíců už budu zase mluvit jinak, že! :-D večer to fotnu a hodím do albíka! 8-) jsem až dnes zjistila, že tady máme obchůdek s next věcma! ;-) I když pro ty prcky tam toho až tak nemají, ale dá se vybrat! 8-)
Odpovědět
Fáááááákt? My tu máme jen sekáč s Nextíkem...A koupilas nějaký neutrál nebo....? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rez: to byl taky next sekáč, ale dětské tam měli nové! ;-) a ten overálek stál jen 79 Kč! ;-) a koupila jsem neutrál samozřejmě'! :-D podklad bílý a na tom čeveno-modré proužky! x-)
Odpovědět
Tý jo...no, ale já už mám zákaz nákupů oblečení :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
rez: tak já teprve začínám...takže můžu! Já mám teprve jedny botičky (papučky), čepičku, dvě bodíčka (co mi koupila v pondělí kámoška) a dnes jsem si koupila ten overálek...toť vše! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?