Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Ahoj Veru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj Teri! :-D
Odpovědět
Jak se má Teri? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojjjjj! jsem poo - je mi hned líp! x-)
Odpovědět
Já jsem si taky uvařila x-)
Odpovědět
Profilova fotka
co jsi měla dobrého ?? já bratislavskou plec s knedlíkem - tooož nebylo to špatné!!! ;-)
Odpovědět
Já narychlo rozmražený kuře, prdla jsem tam zeleninu a těstoviny. Ségra je taky doma, páč je nemocná, tak jsem se musela obětovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
obětavče.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terezka kope jak zběsilá :-D V noci nám začli štěkat psi a jak jsem se lekla,lekla se asi i ona a pak hoďku řádila.
Odpovědět
Jak se projevuje řádění? Kopáním do matčiných útrob? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nějak,krom kopanců taky nějaké kotrmelce,přemety a nevím,co dělá,když se mi objeví hrbol jak na levé straně nahoře,tak na pravé dole-asi se protahuje. :-D
Odpovědět
Jé, to musí být náhodou pardání pocit..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ju,zatím je to takové fajn.Prostě konečně cítíš,že tam opravdu je,ale každý mě varuje,že ty "pořádné rány" teprve příjdou.Teď už třeba i rozeznám,kdy se jen tak převaluje nebo kdy mi dává najevo,že má málo místa.Spát můžu už jen na levém boku,jinak kope šíleně.Už se taky ale bohužel začínají objevovat první strie a to nemám nárazový příbytek váhy.Od začátku těhu mám nahoře "jen" 8kg.
Odpovědět
ahojte holky, jak se máte? Taky je u vás tak hnusně? Kozi, čert vem strie, to miminko stojí i za víc ;-) Já chodila v noci zase pořád na oo, třeba i 4krát za noc, už jsem se jen těšila, až porodím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Peťulí! :-) Jak se máš a co potomstvo?! :-)
Odpovědět
synek hajá, Patynka po mě hází balonky z DM, ale jinak v pohodě. Jsem spokojená s dětičkama a už se hrozně moc těším na Vánoce, jako ještě nikdy. Akorát na manžela vlezla nějaká střevní chřipka, tak doufám, že to nedostanu taky, abych se pak neprali o záchod :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,jak píšeš-čert vem strie.Já to tak beru.Manža,jak je viděl,tak mi říkal,že jsem božatko(je to moje zlatíčko a miluju ho čím dál víc).Jen jsem mu řekla,že pokud to nevadí jemu,tak jsou mi ukradené.Že mám jeho a on je jediný,kdo je uvidí.Naštěstí se mi nedělají na břichu,ale na zadku a prsech.Na záchodě si už taky píšu pravidelnou docházku :-D
Odpovědět
Ahojky holki :-D. Tak jsem právě doskládala 300 pozvánek do obálek a mám toho tak akorát dost a jdu se napapat. Verči, tak to ti malá Terezka dává pěkně zabrat a to ještě není na světě :-). Potvůrka. Počkej to bude nějaká gymnastka :-D. Tak co, Terez? Koupili jste nějakou tu postel?
Odpovědět
Profilova fotka
No nic,holky.Fičím zas do rachoty,tak se tu ukážu zas až po 16.hod.Papalalapapapo! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sun: :-D Tak jestli je to gymnastka,tak po mamince nebude :-D Ne,ono to není až tak strašné.Akorát mám už pěkně ten levý bok oležený :-D papa!
Odpovědět
kozimuro, říká se a u mě to tak skutečně bylo, že pokud je miminko živější v noci, tak i po narození to bude sova, jestli kope víc přes den, tak by jsi se v noci mohla i vyspinkat ;-) malá kopala celou noc, taky vyžadovala kojení po 1,5 hodině a malej zase naopak. ;-)
Odpovědět
No tak to je dobrý, takováhle předpověď :-). to se hodí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo,to se hodí :-D Tak teď alespoň vím,co mě čeká. :-D Ona je taková,že kopká,když usínám a neležím podle jejich představ,v noci o ní nevím vůbec.To jen když se vzbudím a pak se převracím.Pak kopká ráno a pak jen když si sednu a nějak ji přimáčknu.Jinak o ní ani nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Haló? ;-(
Odpovědět
to bude hodná holčička ;-) teda to je dneska den, místo abych slavila 29 let, tak sedím na záchodě. Už na mě skočila ta střevní chřipka od manžela. Tak jdu si zkusit na chvíli lehnout |-|
Odpovědět
Ahoj Petí, všecko nejlepší k narozeninám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jú,Peťko,tak to přeju vše nej k narozkám!Hlavně ať se co nejdřív uzdravíš a ať to od vás nechytnou dětičky!
Odpovědět
Profilova fotka
Peti - taky se připojuji - vše nejlepší a ať ta chřipajzna rychle odejde!! ;-)
Odpovědět
Ahojky holky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko,cholkí!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?