Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rez: hlavně v klidu - nestresit - musíš si říkat, že to zvládlo miliony žen před tebou, zvládneš to i ty! ;-)
Odpovědět
Jo, on to člověk nedělá vědomě, to porstě občas rychle příjde a pak zas odejde, holt hormony. Né, že bych Ti to přála, ale asi Tě to taky čeká :-D. Dnes jdu na kontrolu, dozvím se jak je Tobís velký, to se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
rez: já myslím, že nepřijde, já se porodu nikdy nebála! ;-)
Odpovědět
Né, to nejde o porod, to jde o výkyvy těch nálad a já se porodu taky nebála, ani nebojím, ale tak nějak ti to příjde na mysl,no :-D. Kéž by Tě to nepotkalo ;-). Jak se cítíš? Opatruje Tě Jarda?
Odpovědět
Profilova fotka
rez: jo taky výkyvy nálad člověk neovlivní, to je fakt! citím se fajně, Jarda se stará! ;-)
Odpovědět
Tý jo a sleduješ, jak to letí,jo?
Odpovědět
dedu, hele ty seš nám nevěrná ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
rez: děsně to letí...ani nemluv! :-D ivis: stíhám všechno! :-D
Odpovědět
Hele, pronásledují Tě milenky :-D.
Odpovědět
Už ti roste bříško?
Odpovědět
dedu, fííím ale takhle nemám nárok dohnat tě :-D počtem :-)))))
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ivis: ale máš, dyť ty zas chodíš do Září ne?! :-) rez: jj, roste - už i kámoška říkala, že to na mě z profilu jde docela vidět! ;-)
Odpovědět
No a Terezko, teď jsem omrkla tvoji cifru s příspěvky a mlčím ... :-D nemám nárok bych tě někdy dohnala :-)))) tebe beremko platí ne? ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rez: ježiš, kde jsi vzala tolik příspěvků...ty tu i nocuješ, ne?! :-D má někdo vůbec víc příspěvků než ty? :-N
Odpovědět
Ehm :-D :-D :-D :-x
Odpovědět
Tož beremko dalo zabrat a teď koník, no. Sem dycky říkala, že sem drbna a kafrám do všeho :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
rez: a to my ti zase věříme!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D ale s tím placením mě to nenapadlo, by mi mohli platit za každý tísící příspěvek, ale to by se nedoplatili :-D.
Odpovědět
ahojda ženský ;-) potřebuju od vás radu, chystám se konečně po roce ke kadeřnici x-) a chtěla jsem vás požádat, zda by jste mi mohly juknout na MK do alba a poradily mi, zda si mám nechat ofinu dlohou, jako mám ma spodní foto nebo ji zkrátit jako mám na horní, když držím Patynku. Já fakt nevím, tak by mě zajímaly názory i vaše ;-) :-) díky maminy :-) Terez, z těch nálad si nic nedělej, tím si opravdu projde každá mamina, těžké to bude ještě v šestinedělí.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťulko,ahojky!Tak u Terinky je to jak kdy.Někdy je celý den čertík,dnes byla andílek :-) Je to naše malá ještěrka.Dělá šílené pokroky a je strašně popředu.Nejradši bych byla,kdyby zůstala takto malinká :-N Holky,držím pěstičky,ať si těhu užijete.Já jsem si ho užila a porod se dal taky vydržet.Je to nádhera,když vás čeká na konci té bolesti sladká odměna ;-)
Odpovědět
Ještěrka je krásný název ;-) :-D. Já jsem zvědavá na toho našeho Tobíse, jakej bude, těším se na něj.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: já ti zapomněla odpovědět - mně se na tobě víc líbí, když máš ofinu víc do čela... ;-) akorát nevím, jestli už nemáš PO kadeřnici! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,kují.Ještěrko jsem jí říkala už v bříšku a perfektně jí to sedí :-D Docela si dovedu představit,jak se těšíš.Taky jsem se moc těšila,představovala jsem si jak bude vypadat,na koho bude podobná...Je to nádhera,i když Terka občas zlobí,je to náš andílek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tady už jsem tááák dlouho nebyla, ale moc tu toho nepřibylo, nějak se to v poslední době zanedbává
Odpovědět
Profilova fotka
am: no jo, když ty se tu taky neukážeš, tak to je pak těžko.... :-N a jak se vůbec máš Am? Co práce? Jsi někde zaměstnaná, nebo jsi doma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded jsem doma, tady nemám šanci sehnat práci. Jsem na pracáku a ani tam mě moc neuklidnili, že se 3 malýma dětma mě nikam neumístí, protože nemůžu dojíždět, nemá mi je kdo vyzvedávat ze školky :-( Já už bych tak šla pracovat
Odpovědět
ahoj, ded, moc díky za radu, ještě nemám, půjdu tento týden, tak jsem zvědavá, co mi na té hlavě vytvoří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
am: aha :-| tak to je blbé! peti: pak se pochlub s fotečkou, ju! ;-)
Odpovědět
ahoj, ded, tak jsem ošmikaná, poprvé mě stříhal chlap a ještě byl tak hezkej x-) tak pak dám foto ;-) jinak přeji všem hezký víkend :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?