Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teď jsem si to v albíčku Helenky přečetla - HELI, DRŽ SE, HOLKA NAŠE!!! Mooooc držíme pěstičky, ať se to podaří brzy znova...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se taky i kdyz s velkym strachem podivala do Helencina albicka. Je mi z toho moc smutno za tebe. Je mi to moc lito. Preju at to vse co nejdrive - i kdyz vim, ze to nebude lehke, preboli . A at se to brzo podari znovu !! Drzim palecky. Drzet se. Vsichni.
Odpovědět
ahoj, úplně se mi zastavilo srdce, když jsem se podívala do Helenčina albíčka. Teď můžu říct i já, že slzy vytryskly i mě. Přeju vám mnoho sil, doufám, že nikdy nezažiju ztrátu vlastního dítěte, na světě není větší bolesti, než tahle. Držím pěsti, aby jste už zažili jenom to dobré..
Odpovědět
Pro vás, co jste ještě neviděly: http://www.modrykonik.cz/forum/show.p... ;-)
Odpovědět
já ji napíšu ip ;-)
Odpovědět
jen doufám, že se nenajde nějakej blb, kterej jim tam vloží nějaké narážky, jak bývá na tomto serveru zvykem...
Odpovědět
Baf baf babule ;-).
Odpovědět
Ahoj Terezko, stačí ti, když ti pošlu mailíka až odpoledne? Ještě musíme dát dokupy ten obrázek s Paťulou. Jinak musím uznat, že jsi dobrá kamarádka, když tohle pro Helenku děláš, takových lidí moc není a musí se to ocenit, že jsi dobrý člověk ;-)
Odpovědět
no ženské, kde zase vězíte? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady!!!! 8-)
Odpovědět
ahoj Peťko, já už měla strach, že jste se opět všechny někam rozprchly ;-) tak jak to pokračuje s vaším domečkem?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: no dnes nebo zítra by měly přijít prašule z hypošky...tak snad už konečně zaplatíme "střechařovi" a začne nám dělat střechu...ale dnes tam prašulky ješte nebyly, tak doufám, že budou buď odpolko, ale spíš až zítra...ale to už musí, nebo mě z toho klepne!!! ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Radůstko, albíčko pro Helenku už je hotové tři dny ;-). http://www.modrykonik.cz/album/album.... Tady mám fotečky Tobíčka ze 3D ;-) : http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
ahoj, já to hlídala a nezhlédla jsem ho. Terez, obrázek byl od Patynky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko! :-) Jak se vám daří,holky? Já jsem furt jak praštěná po hlavě.Terďa mě nenechá vyspat. Teri,na fotečky jsem se dívala.Je to neuvěřitelné,co vše nám dnešní doba nabízí.Já jsem s Terezkou na 3D UTZ nebyla.Ona se nechtěla moc ukazovat,tak jsem to vzdala. No nic,musím jít za Terinkou.Prdí jak starý chlap a v plíně má pro mě dáreček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoj kozi: téééda, Terinka a prdět...to se mi ani věřit nechce.... :-D :-D ;-) Jinak nám už dorazily prašule z hypošky, takže konečně můžeme zaplatit střechu a snad se to zase pohne! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dedul: tak to je supéééér!!! To bude bydleníčko šup šup! ;-) Ju, prděla a smrděla, byla pěkně pokaděná - musela jít pod sprchu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: teda, takhle ji pomlouvat na veřejnosti...styď se mamko! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dedul:tak já se teda stydím ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky hojky :-) Dedul gratuluji, takže už se můžete pustit do té střechy, to je super.
Odpovědět
Profilova fotka
am: jj, už se těším, až bude střecha! x-)
Odpovědět
zdravím ženy, tak jaký jste měly víkend? ded, tak snad už to půjde na domečku rychle, aby jste se mohli co nejdříve zabydlit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: ahojky - akorát jsem sem chtěla něco napsat...byla jsi rychlejší! :-D no dnes se má stavit střechař - ještě něco poměřit, můj jde dnes objednat komín, tak snad se to zas rozjede a až bude střecha, tak budu zase klidnější! ;-)
Odpovědět
dedul, už vám úplně závidím, že budete mít za sebou střechu, nás to všechno teprve čeká :-| a jak se máte holky nástávající maminy? Jak je Peťko, žádné nevolnosti?
Odpovědět
Ahoj holky... chtěla bych vám všem ještě jednou poděkovat za svíčky, za podporu..za každou nám věnovanou myšlenku. Moc si toho vážím, já, i Martin... Dedulko, nestihla jsem ti ještě ani popřát k tomu malému zázraku...posílám hubana na čelíčko, ať krásně rostete a jste zdravoučcí. Moc ti to přeju.
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko,zlatíčko naše,my Ti moc přejeme,ať se Ti co nejdříve zahojí bolavá dušička a až se tělíčko vzpamatuje,ať se vám hned povede ten zázrak a máš opět mimi v bříšku!
Odpovědět
Profilova fotka
radost: neboj, taky se brzy dočkáš domečku! x-) Jinak nevolnosti mě netrápí - je mi fajně, akorát si připadám posledních pár dní furt hladná! :-D Helisku: moc děkuji! A já vám oběma ze srdce přeji, aby se na vás za nedlouho usmálo štěstí, vše dobře dopadlo...budu vám moc držet pěsti a přeji moc zdraví a síly!!!! x-)
Odpovědět
Helenko, beruško ;-). Peti, jsi šťastná žena, tak si to užívej, já nemohla jíst tři měsíce :-D.
Odpovědět
Ach jo, tak jsme přece jenom ten fotbal projeli :-| Peti, jen pěkně papej a užívej si těhotenství, rychle to utěče ;-) Terez, co ty, už se to blíží, chystáš se na nějaké kurzy? Veru, co Terezka, je hodná?
Odpovědět
Ahoj Peti, na kurz chodím od minulýho týdne, je to fajn, jenže bych ho potřebovala každej den, protože mi tam vždycky ta porodní asistentka zvedne náladu a já mám teď výkyvy jak prase. Normálně se bezdůvodně rozbrečím, furt se mi zdá o porodech, no začínám hysterčit...ach jo, snad to brzo přejde. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?