Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Verun :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verunko, ted jsem koukala na fotečky terezičky na Koníkovi. Je moc krásná, ty vlásky, opravdu kouzelná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am,kují! :-D A jak jde snažilkování?Moc Ti držím pěstičky,aby Ti to už konečně vyšlo.
Odpovědět
jj Veru, kojení dělá věci, slyšela jsem, že 10 minutové kojení nahrazuje půlhodiny spánku, že to má příroda dobře zařízené..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dbre ranko preji.
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky!!!! x-) jak se máte po ránu! jůůů LIn - krásná fotečka§ x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No uz jsem ji musela zmenit. Uz jsme tady vsechny maminky, tak uz svatebnich bylo dost :-) Skoro po roce , ze :-)
Odpovědět
Hojos žeňule ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky hojky :-) Veru snažilkování jde snad dobře, mám od úterka zpoždění, ale testovat se ještě nechci Před chvilkou jsme se vrátili z dětského dne, jsem pěkně spálená, ale zato mám spoustu krásných fotek. Byl tu na David Šín z Big Bradr, tak se s ním holky fotily o sto šest. I maminka se s ním vyfotila x-) x-) x-)
Odpovědět
No koukám do albíčka Am, sluší Ti to :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuky: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Rez díky :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Am:móc držím pěstičky,aby to vyšlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru díky moc, byla jsem hodit spršku a ted tady skučím jak jsem spálená a ještě se mi udělaly puchýře na palcích, neměla jsem sandále tak jsem si půjčila pantofle od kámošky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno...dlouho jsem tu nebyla a hned taková novinka x-) Dedul moc moc gratuluji x-) x-) x-) tak ty budeš mít letos takovou krásnou mikulášskou nadílku x-) x-) tak na sebe a prcka buď opatrná ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno Vladunko: díky moc!!!! ;-) A jak se máš, tebe jsem "neviděla" ani nepamatuju! :-) Am: tak držím pěsti, ať to vyjde! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Helisku: teď jsem se podívala do tvého albíčka.... ;-( je mi to strašně moc líto!!!! Držte se... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dedul až ted jsem si všimla, že čekáš mimí, mocinky moc gratuluji x-) x-) x-) JInak já nic, dnes ráno se mrcha dostavila :-( :-( :-( Je mi z toho smutno ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Heli koukla jsem taky do albíčka, moc držím pěsti at to všechno zvládnete :-( držte se
Odpovědět
Profilova fotka
am: moc díky a neboj Pavli - brzy se to určitě povede.... ;-)
Odpovědět
Helenka je silní holka, ona to zvládne. Ale v tématu Září na koníkovi nás to brutálně zasáhlo, ale to snad každého. Brečel aj manža a teď mě hrozně hlídá. Holky držte se všechny!
Odpovědět
Profilova fotka
rez: já jsem měla taky na krajíčku...je to strašné, jak je ten svět nespravedlivý!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Heli je mi moc líto co se stalo ;-( ;-( Posílám hodně síly tobě i manželovi...držte se |-| Am u mě se dostavila minulý týden a rozhodilo mě to,jako nikdy v životě |-| Dedu mám se docela dobře..odpočítávám dny do dovolené..za 14 dní mizíme na jih,tak se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladu: uvidíš, že brzy se to podaří i vám!!! Budu držet pěsti! ;-) a kam přesně jedete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
frčíme do Itálie..přesně na místo Lido di Volano..14.6.odjíždíme a budeme tam týden :-) se snad těším víc jak děcka :-N no doufám,že se to brzo podaří :-( v červenci jdu k nové dr,tak uvidíme..teď baštím 3.cyklus hormony,ale nezabírají..ale zase se mi MS upravila a dostávám to přesně na den,tak aspoň něco :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vladu: tak si to tam moc užijte!!! x-) závidím vám to, taky bych jela...ale my budeme tento rok tam max. na "maltě" :-D Vladu: a jak dlouho se snažíte???? (nám se podařilo až po roce a 2 měsících...)...
Odpovědět
Profilova fotka
my teda máme taky kam cpát peníze,pořád není domek hotovej,ale dostaly jsme korunky za společné zdanění,tak toho užijeme celá rodinka a někam se podíváme :-) snažíme se od září..já vím,že to moc není,ale máme už Klárku a tak si říkám proč to teď najednou trvá tak dlouho :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vladu: chtělo by to na to tak nemyslet, ale chápu, že to není tak lehké!!! Hlavně nic nevzdávat...ono si to mimi k vám cestu najde!!! Třeba zrovna v Itálii!!! x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
snad máš pravdu a bude to brzy :-) jdeme baštiti..a vy se opatrujte x-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou chuť 8-) a vy se tam mějte moooc krásně a krásné počasíčko!!!!! x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?