Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No je to otresne. Ja ho teda moc nemusim. A jeste kdyz dela tohle. Verim ze se tesi. Ale on je hrozne falesny. V jinych vecech, nemyslim v teseni se na vnouce. Babicka bude rozmazlovat co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verun uz jsem koukala, prave dneska. Je krasna a ty vlasky. Ale je cely tatulda za mlada :-) Ale dobre jste se snazili, povedla se vam. Kolik uz meri a vazi ?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,tak to je super! Linduš:tak u nás tchán nejeví zájem.Bydlí od nás 2km,ale byl tady jen 2x...
Odpovědět
Profilova fotka
To od moji segry ma maly tri roky ted v lete a tchanovci tam byli u nich snad 5x dohromady.
Odpovědět
Profilova fotka
Naposledy měřila 57cm a vážila 4,5 kg No nic,musím jít koupat.Už je prozivná :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jdu zase koupat sebe. Tak se holky matky mejte. Zase zitra papa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, je tady nekdo?
Odpovědět
ahojte maminy a nastávající maminy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
RAdost zdravim te!
Odpovědět
já tedy nevím jak u vás, ale furt hlásí vysoké teploty, tady je úplně černo a včera foukal hodně studený vítr, takže jsme nemohli ani ven..dnes tady má být program pro děti ke dni dětí, tak doufám, že tu nespustí déšť :-| a jak jinak Lin se daří, už si užíváš těhulkování?
Odpovědět
Profilova fotka
Tady bylo vcera taky ne moc pekne a foukal studeny vitr. Ale dneska uz je jasno, a horko a odpoledne to bude jeste horsi. Vitr nefouka a uz ted je 25 C . Jinak uz je mi mnohem lepe. Ted to konecne vypada ze si to tehulkovani zacnu uzivat. Nejhorsi nevolnosti uz ustoupily, kuchyne sice porad smrdi, ale uz me z toho nenatahuje. Takze je to mnohem lepsi. Dokonce od soboty jsem uz ani jednou nezvracela.
Odpovědět
Jste se rozjely těhule a matky :-D...
Odpovědět
Článek se načítá
Lin a ty už znáš pohlaví?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Terezo. Ja jeste ne. Jdu na kontrolu zase 10.6. a to budu 16+2 tak mozna uz by se mohlo neco ukazat. Ve kterem tydnu ses dozvedela pohlavi ty ?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky...já jdu na kontrolu v úterý, tak se těšíííím!!! :-D ;-)
Odpovědět
lin tak to je super, konečně je snad to nejhorší z těhu za tebou. teda tady je fakt dnes podzim ]-( a jak přibýváte na váze? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: tady je dneska trochu pod mrakem, ale teploučko... x-) no a já mám 2 kg navrch! :-. :-x :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Je tam melo byt TereZko ne Terezo !! Promin! Ja teda nepribyvam. Ja jsem tim zvracenim dala dolu sest kilo. Tak ted mi ani neprijde az je zase budu mit zpatky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin: tý jo...tak to jsi pěkně shodila... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No bylo to tim kazdodennim zvracenim, klidne i desetkrat denne. Ale myslim ze neco naberu zase rychle zpatky. Ted kdyz uz nezvracim mi konecne zacina chutnat.
Odpovědět
Profilova fotka
Lin: 10 x denně? :-S ježiš, to se ani nedovedu představit! :-x no já ty 2 kg přibrala až teď ten poslední měsíc...před tím taky nic, páč jsem toho moc nesnědla... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No prave, ja nejedla a zvracela. Dedul, nekdy i vicekrat nez desetkrat. Nekdy jsem odchazela ze zachodu jen do sprchy a zase zpatky. Travila jsem tam treba cele dny. A do postele me musel pomoct manza. Jinak bych ani nedosla. A do toho jsem omdlivala z nizkeho tlaku.
Odpovědět
Profilova fotka
Tady se to teda zase rozjelo!Zdravím, holky!Jdu jen na skok-musím vyprat a dát sušit prádlo, když je tak hezky. Zítra se jedeme všichni 3 fotit k profi fotografce - doufám, že bude Terďa hodná a nebude vyvádět. Tady je pěkný hic. Terďa už zase začíná být mrzutá -těžko to horko snáší. Lin: já bych toho zcuka viděla tak za 14 dní - to bude mít Jarek odpolední, co říkáš? Tento týden jsem to vzdala, protože Jarda ještě maloval a já jsem toho měla doma taky dost. Za 14 dní to už bude klidnější a bude stálejší počasí. Akorát 11.nemůžu - to jdeme s Terďou na kontrolu očkování... Jsem si myslela, jaký bude na mateřské klid a prdlajs! To jsou furt poradny, nožičky, kontrola očkování...Mezitím návštěvy a do toho stále ta přestavba. Teď se přidala zahrádka... Jů a pak mateřská "DOVOLENÁ"!!! Ani ve snu!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kozi. Jasne, ty nemuzes 11, ja nemuzu 10 teho. Ale jinak muzu kterykoliv den, tak staci napsat a ja budu rada, ze se uvidime :-) Uz se tesim.
Odpovědět
Hehe, vážně chcete vědět, kolik jsem přibrala, tak se chytněte něčeho. 9kg :-S. A Lin, pohlaví jsem se dozvěděla až ve 20tt.
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,to je pěkné.Já jsem přibírala hodně na začátku.Do prosince jsem přibrala 10kg,pak až do konce února ani deko a pak jsem přibrala další 2kg.Teď už jsem na své původní váze.Dokonce jsem zhubla přes zadek a stehna.Jen na břichu budu muset zapracovat.Takže na kilča vůbec nehleď ;-)
Odpovědět
terez, já s Matesem se vším všudy 17 kg. Zůstaly mi asi 2 kila nahoře, ale jsem v současné době se svou postavou maximálně spokojená, naštěstí.. Veru, s Patynkou jsem měla stejnou váhu, jako ty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem tu po delší době a nechce mi to sem přidat příspěvek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááá jsem tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko, ju, už se ale začínám radovat, že půjde váha dolů ještě více - teď se to nějak rozjelo a hubnu, aniž bych se o to snažila. Dokonce valím ve velkém čokoládu a hubnu - to by tak mohlo zůstat napořád, ale zaz tak najivní nejsem - vím, že je to tím, že kojím... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?