Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Sem plačtivá :-D, ty ne ještě? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
rez: ani ne...zatím teda! :-N kozi: tý jo, teď jsem zkoukla nové fotky na koňovi - jak ti narovnala kadeřnice ty vlasy, tak jsem se lekla, co ti udělala s tvýma krásnýma kudrlinkama.... =-) ale na druhé fotce jsem si oddychla.... ;-) Jako ty rovné vlasy ti taky slušely, ale ty tvoje kudrliny... x-) to je prostě bombááá! x-) a Terezka je úúúúplně stejná jak tvůj manžel, když byl malý, ale úplněěěě! x-) 8-)
Odpovědět
Souhlasím, kudrliny jsou úžasné ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Teri, ju, to jsou ty hormóny....Moc to holkám přeji, ať už jim to taky vyjde. Ježiškotky, to jsou zprávičky...To snad ani není možné....
Odpovědět
Je to krásný, co? Já už se teď hlavně těším a bude Tobíšek venku a já ho budu pusinkovat x-).
Odpovědět
Profilova fotka
Teri, ju, jenže se nejdřív na ty Tvé pusinky bude šklebit jako Terďa :-D Je to úžasné... Ten pocit mít miminko se snad ani nedá popsat. Je to taková směs pocitů.....
Odpovědět
To věřím...zvlášť když je prostě TVOJE TVOJE A CELÉ TVOJE x-).
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: a co malá, spinká ti v noci hezky? :-)
Odpovědět
souhlasím a stále tvrdím, že život je fajn, ale smysl až má teprv když se narodí dítě. Takže Vánoce už budou veselé ve třech, že ;-) to je prima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: jj, moc se těšíme...hlavně J. úplně roztál...ho chvílema nepoznávám!!!! x-)
Odpovědět
to teprv počkej, až ho bude poprvé držet, Verunka určo potvrdí ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Já si taky říkám občas, že to ani není můj manžel, pořád s ním mluví, vykládá mu,jakej bude hokejista a jak ho miluje, dokonce mu i zpívá :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,no,podle toho,co je hezky :-D Usla ve 20:30,pak se vzbudila v 00:15,pak ve 2:15,pak v5:00 a pak až v 8:30
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: jj, to věřím... x-) on mu/jí vždycky večer něco vykládá a já nevím co??!! :-N
Odpovědět
Děti jsou prostě zázrak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
A jména máte nějaká v návrhu?
Odpovědět
A já říkala, že do novýho baráčku půjdete tři, říkalaááááááááááááááááááá x-).
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak - Až ho bude držet...Jarda byl pěkně naměko :-) Tak už mám album na Modré střeše - kuknětě...
Odpovědět
Má hudba na mimčo fakt vliv? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: aha... :-N tak to se asi moc nevyspíš že? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: už jsem to vyšpiónila... 8-) Rez: něco máme, ale neřekneme.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teri, já bych řekla, že jo. I to, že mu třeba zpíváš - úplně jinak pak reagovala na písničky, které jsem jí zpívala, když byla ještě v bříšku. Zpívám ji i teď a ona z toho má děsnou pšundu...
Odpovědět
Profilova fotka
To si zvykneš, Peťko a když už fakt padám na h.bu, tak mi malou pohlídá Jarek a já si zdřímnu. ¨ A co?Líbí?
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: jj, líbí - máte to tam moc hezké!!! a takové prostorné!!! x-) no a ta zahrádka je bez komentáře...to nestačím zírat!!! x-)
Odpovědět
se máš kozi, že můžeš odpočívat, můj manža se vrací z práce večer, takže to tu musím zvládat. Terez, slyšela jsem, že dětem se má pouštět vážná hudba, ale já si myslím, že to, co se líbí tobě se líbí i jemu, že reaguje spíš na tvoje pocity z té hudby...
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je přímý odkaz.... http://www.modrastrecha.cz/album/albu... Ded, děkuji. Jsem fakt šťastná za toto bydleníčko.... Radůstko, ju manža je zlatíčko. Když zrovna nic nedělá, pohlídá a když ne, tak mi ji hlídá mamča...
Odpovědět
Profilova fotka
No nic, jdu si vypít kafčo a věnovat se Terezce...
Odpovědět
já mám právě babči přes 200 km daleko, ale snad se to zlepší, když budem bydlet na Moravě. Tak manžel taky koupe, ale jak říkám, podnikatel je spíš v práci, než doma :-| Peťko, chtěli by jste spíš holčičku nebo chlapečka?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda dedulko! MOC MOC MOC GRATULUJI a preju ti at si to tehotenstvi jenom uzivas a netrapi te zadne tehotenske problemy. Ale nevolnosti uz te asi nepotkaji. To obddobi uz mas za sebou. Ja nastesti taky. Uz se to nejhorsi vytraci. Bylo na case . V nedeli zacinam 15ty tyden, tak uz bych si to mohla zacit uzivat :-) Jeste jednou gratuluji !!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?