Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Hój
Odpovědět
Profilova fotka
nazdár :-D
Odpovědět
No čus maminko ;-).
Odpovědět
Jste kočky, kvete tak i tatík? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že jo-hrdý otec, to víš :-D Tobě to taky sluší,mamčo ;-)
Odpovědět
ahojda, Veru, malá je opravdu strašně vlasatá ;-) Terez, se ti to taky krátí co, mamino. Jak pokračují přípravy na mimíska?
Odpovědět
Profilova fotka
radůstko to víš, jsme se snažili :-D
Odpovědět
Veru, už jste mluvili o tom, kdyby jste chtěli druhé? Ono pro ty dětičky je fakt ideální, když mezi nimi je menší rozdíl, čím jsou ty moje prďolky starší, tím víc na nich pozoruju, jak si dokážou spolu krásně hrát a skotačit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš,že bavili,Peťko.Manža je ještě trošku vyhukaný z toho porodu.Ještě uvidím,jak to bude vypadat s prací,ale asi nebude problém jít pracovat jinam.Vidíme to tak za 3 roky...
Odpovědět
Profilova fotka
čau ženy!!! vidím, že jste to tu trochu rozjely!!!! chválím vás!!! 8-) :-D
Odpovědět
Ahojko zas můry moje. Peťule, jak pokračuje baráček?
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Rez - no stále čekáme na tu blbou hypošku - takže až na pár drobností "stojíme"...ale doufám, že příští týden už budou prašulky... x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jaktože pořád čekáte? To je blbý, tím se to pomalí co? Ale stejně, před chvilkou si teprv přišla s tím, že by jste si chtěli postavit domek a už ho stavíte...děsně to letí, fakt že jo.
Odpovědět
Profilova fotka
rez: tak ono je to dnes "teprve" měsíc, takže asi normálka...jen ono dlouho trvalo, než jsme tam nahnali toho odhadce - to je vždy nejhorší...to trvalo skoro 2 týdny...teď už to jde celkem rychle... ;-) jj, letí to docela dost! :-D a co ty, jak se máš? :-)
Odpovědět
Právě, teď to jde jak po másle, album na střeše sleduju ;-). Já? No já...už máme nachystanou postýlku, ale to spíš proto, že už nemám kam dávat věci :-D, tak to dávám tam. A malej mě pořád kope a tatík nás pořád miluje a já trpím těhu demencí, taky už jsem čtvrtej měsíc doma, no :-D. Jak v práci, jde to?A Jarda je hodnej?
Odpovědět
Profilova fotka
rez: těhu demence říkáš... :-D V práci to jde v pohodě...Jarda je hodnej...no on teď i musí.... :-N chceš/chcete říct tajemství???? (ono už to ode dneška stejně moc tajné není....) ???? :-N
Odpovědět
Peti :-o !!!!!
Odpovědět
Mě se chce úplně brečet x-), jak dlouho to víš ty potvoro!! A to jste plánovali? Kdy máš termín? To je fantazie, strašně gratuluju, strašně!
Odpovědět
Tak pojď pojď ;-) http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Profilova fotka
rez: vím to už dlouuuuho, ale teprve včera jsme to říkali našim, tak proto to říkám až teď měla bych být dnes 12tt + 2 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě na tvou otázko: ano, plánovali jsme to, akorát se delší dobu nedařilo... ;-) a já raději říkala, že prostě neplánujeme... :-D
Odpovědět
Jo, ale v 1981 si to řekla ]-( :-D. Je to nádherné Peťulko, regulérně brečím... Já si to totiž myslela, protože stejnou obranu, kdyby se nedařilo jsem "dělala" i nám, ale nám se zadařilo rychle. Jak dlouho jste se snažili? OD doby co jste u tchánovců? Nebo ještě "doma"? Takže nejdřív svatba, ta jako prd a teď tohle jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rez: jj, tam jsem to řekla, páč jsem s holkama byla i na srazu a málem jsem kvůli nevolnostem nejela, tak jsem nechtěla lhát...ty jediné to věděly dřív než naši rodiče! ;-) Snažili jsme se zhruba od ledna minulého roku...a někdy v březnu se zadařilo ;-) a svatba nás nějak furt neláká, takže tak asi... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
PETÍÍÍ!!!TY BABO JEDNA! ;-) GRATULUJŮ!!!BULÍM TADY JAK MALÉ DĚCKO!Tak teď ještě pěkně Am a Vladulka a jsme už nejen manželky,ale mamušky úplně všechny!!
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: nebuuuul! :-D a za gratulaci díkec... akorát jedna poznámka...já jaksi manželka nejsem...a asik nebudu... :-N
Odpovědět
tak já se přiznám, že nebulím, ale strašně mooc gratuluju a hlavně přeju mooc zdravíčka tobě, miminku nebo miminkům...? x-) a žádné těhotenské problémy ;-) kdy máš termín?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: kujíííí jen tak od 6 do 8. týdne mi bývalo špatně, ale nezvracela jsem... TP mám někdy kolem Mikuláše - ještě to nevím přesně! ;-) Mudra čekala až budu mít za sebou ten screening v I. trimestru (a na tom jsem byla včera) a k Mudře jdu v úterý, tak snad už budu chytřejší! ;-)
Odpovědět
Verunko, já taky bulela a i teď když si to zas vybavím :-D. Přesně tak, ještě Vladu a Ambretka x-).
Odpovědět
Profilova fotka
Dedul, to je jedno,a le patříš do naší party a patřit budeš!!!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: tak dobře, no! :-D rez: ženská nebul furt!!!! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?