Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
ahojda, to bych taky ráda věděla ded ;-) jak se máš? U nás celkem nic nového, v rodině přibydou opět dva přírustky do rodiny, z Milanovi strany se narodil 4 kilový chlapeček, ještě se má narodit holčička, moje kamarádky jsou taky těhotné, tak asi je opravdu něco ve vzduchu x-) Matýsek se závislák na maminku, je to někdy dost hrozný, jak ho nechovám, tak bulí bulík jeden. A už je to tu zase :-|
Odpovědět
Profilova fotka
peti: aspoň máte veselo - s miminkama!!!! x-) a co vy - kdy se stěhujete na Moravu? :-)
Odpovědět
tak už konečně dítka na chvilku usnuly..peti, do dvou měsíců už musíme být vystěhovaní. Zrovna, když máme u baráku metro a dostaneme se kamkoliv..ale co, ty nájmy tu určitě půjdou s cenou ještě nahoru, to raději budeme platit za vlastní bydlení. A taky doufám, že budu mít konečně na sebe víc času, když už budeme bydlet s tchyní. Akorát to bude pro ni asi hodně velká změna, nějakou tu dobu už bydlí sama a je zvyklá na určité věci, které já budu chtít kvůli dětem změnit. Tak snad to půjde..a jak vy a bydleníčko?
Odpovědět
Profilova fotka
Radost: no ty nájmy půjdou určo nahoru...to každopádně! A jak říkáš - vlastní je vlastní! No my teď čekáme na hypotéku, už došly prachy, takže stojíme! Jinak už by jsme mohli dělat střechu! ;-)
Odpovědět
ahojda, dedul, kdy počítáte, že se zabydlíte v novém? já jen doufám, že si na Moravě najdu nějakou dobrou práci, je úplně jedno co, ale co jsem slyšela, není to tam s tou zaměstnaností tak slavný..
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: no já doufám, že tak za rok v tuto dobu by jsme se mohli stěhovat - ale Jarda mě furt straší, že až tak koncem příštího roku...no uvidíme, jak to bude probíhat!!!! ;-) co se týče práce, tak nevím, jak tam na Olomoucku, ale u nás ve Zlínském kraji je to docel dobré! Však uvidíš, hlavně se kvůli tomu nestresuj - já tvrdím, že kdo chce, tak si práci najde...a pokud nejsi nějak extra vybíravá...tak to půjde! ;-)
Odpovědět
dedul, to fakt nejsem, ale musím brát ohledy na děti, to je to nejhorší, že zaměstnavatelé matky malých dětí moc rádi nemají. Tak držím pěsti, aby šlo vše hladce a mohli jste se přestěhovat co nejrychleji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji a nápodobně! ;-)
Odpovědět
Ahojky děvčátka.. No já koukám, Ded, tak už střechu budete stavět (až teda přijdou prašulky), tak to je celkem rychlý ;-). Já bych taky brala nějakej ten baráček... na tohle krásný počasí je to úplně nejlepší... Ale na to si asi počkám ještě tak 50 let :D. A co ty Terezko? Jak to jde s malým bobíškem? Kdy že se to má vykulit na svět? :-D Veru: tak vlasatá ju? No má být po kom, ale je krásný, že je Terezka tak hodná a hlavně zdravá :-). No jinak u nás nic neues. :-) Byla tu kamarádka s malou a zrovna si říkám, jak ten čas neskutečně rychle letí. Ještě nedávno měla bříško a za měsíc bude malé rok :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky hojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-)
Odpovědět
zdravím ženské, kde vězíte ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
to jste se teda rozpovídaly holky :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, preju dobre rano. jen vas pozdravim a letim. ted jsem tady dlouho nebyla. BYla jsem u nasich . protoze doma mi to nedela dobre. Porad zvracim, jak mi to doma nevoni. Takze se vyhybam domovu jak muzu a byvam jinde. Ted jdu zase s malym od segry ven, abych nemusela byt doma. Je to hruza, porad cekam kdy to prejde, ale nic.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: tjo, holka - ty si to teda fakt protrpíš!!! No snad už to brzy přejde...už jsi zkončila 3 měsíc? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
V nedeli mi konci treti a zacina ctvrty, ale nemyslim si ze to uderem nedele prejde :-( Zatim si to tehotenstvi teda opravdu neuzivam :-(
Odpovědět
lin, jak jsem psala, já zvracela až do konce těhu, nepřála bych ti to, ale možné je vše. Nejhorší je to přes léto :-| ale věř, že to všechno trápení stojí za to.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: to si nemyslím ani já, ale přece jen by se to mohlo postupně zlepšovat!!! budu držet pěsti! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, tady je zase krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja doufam, ze po porodu uz nic neucitim. Do te doby si rikam, ze kvuli miminka musim vydrzet vsechno. Ale opravdu doufam ze takove intenzivni citeni po porodu prestanu mit. Protoze si nedovedu predstavit, ze bych se mela starat o mrnouse a jeste k tomu zvracet a vlastne poradne nemoct byt doma :-(
Odpovědět
lin, po porodu to budou jiné starosti, to tě můžu 100% ujistit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojte holky :-) Lin taky si myslím že po porodu to bude v poho, zatím si to moc neužíváš, ale určo bude líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky!!!! 8-) Am: co holčičky - stále zlobí zlobidla jedna?! :-N Lin: ty jo holka, mně je tě tak líto....ale já fakt doufám, že ti ty nevolnosti zanedlouho povolí.... |-| Radost: co ti tvoji dva raráškové...jak se k sobě chovají...nezlobí se navzájem? :-)
Odpovědět
ahojte, dedul, sebe ani tak nezlobí, jako mě. x-) Matýska naháním už po bytě, do toho hlídám Patynku, aby něco neprovedla, včera si dala pěkně hlavou do radiátoru, takže toho mám za ten den celkem dost. Malej mě budí ráno pošesté, večer už po osmé se mu únavou zavírají oči |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: no to věřím, že ti dávají zabrat...ale až povyrostou, tak si spolu budou hezky hrát a ty budeš mít pokoj! 8-)
Odpovědět
ale je fakt, že mít děti po sobě je děsnej záhul, ještě že je Patynka na svůj věk tak šikovná.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: no já tě obdivuju, jak to zvládáš!!!! ;-) Já bych se asi zbláznila! :-N
Odpovědět
taky už mi z toho dedul pěkně hrabe :-D no nic, malej už křičí, že chce z ohrádky, tak zatím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko,treperendy! :-D Terezka je živel a kdyby mohla,už běhá.Děsím se toho,až zjistí,že to jde po čtyřech-dlouhou dobu tomu nedávám,už se jí daří plazit.Holt je to čiperná rybička :-) Chvilku není v klidu.Pořád se kroutí,prohýbá,kope kolem a boxuje.Ale taky se už nádherně nahlas směje,povídá si,vyplazuje jazyk.Roste nám jak z vody a já smutně vzpomínám na ten malý uzlíček,co jsem si dovezla
Odpovědět
Profilova fotka
z porodnice.Je to šílené,jak to dítko roste!Ale už teď se těším na další mimi a až to budu vše znova prožívat.Jsem to ale blázen,co?2 měsíce po porodu! :-D Ale nemůžu si pomoct,být maminkou je úžasné!!! Lin:to je mi líto,že tak trpíš.Doufám,že to brzy přejde a Ty si začneš těhu konečně užívat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?