Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Presne tak. Taky se tesime s Ondrou az budeme fotit brisko, ale nechame si fotky pro sebe, ne pro ostatni. Ale je fakt ze mi to taky u holek, ktere tam maji fotecky nevadi. Klidne se i kouknu. No musim se ted rozloucit, manzilek se hlasi o sva prava. Musim jit uvarit neco k jidlu. TAk se zatim mej krasne. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jasně, papapa! ;-)
Odpovědět
ahojda. Teda holky, pěkně to tady flákáte :-D jak se máte, co nového? Povídejte, přehánějte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: jak flákáme...nevidíš, kolik jsme toho s Lin včera nakecaly!!??? :-D
Odpovědět
dedul, odpolko a večer tu bylo úplný mrtvo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ahoj holky. To je fakt, uplne mrtvo, krome toho vcera s Dedulkou. Jinak na to holky pekne kaslete teda :-( Mam nekdy pocit, ze si sama pisu a sama odepisu :-) Musime to napravovat !!
Odpovědět
Profilova fotka
peti: no já jsem ale většinou stále tady! (akorát v jiné diskusi), ale když tu nikdo nenapíše, tak já sem pak nepíšu, no! :-x hojky Lin :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a pak že to tu flákám - vždycky mám poslední příspěvek a pak už nikdo nepíše..... :-N ...a teď mluvte! :-D
Odpovědět
No tak je čas abych zasejc něco málo promluvila :D ale co... Včera tady bylo naprosto nádherný počasí a dneska od rána prší ]-( Jinak u nás nic nového, nepokoušíme se o mimi, neplánujem stavbu a díkybohu se ani nerozvádíme :-D, takže pohoda. Jinak je dobře, že už jsou vaši drobci zasejc v pohodě a nic je nebolí ani jinak netrápí. Tak to má být ;-)
Odpovědět
zdravím, hlásím, že jsme dnešek všichni pěkně prospali, počasí je teda na to ideální.A taky u nás bude pěkná změna počasí, od malička trpím na revma, takže mě pěkně bolí koleno.Tady nepršelo, tak to nejspíš dorazí :-| tak ženské, připravujete se na lat čarodejnic? x-)
Odpovědět
holky, mrkněte na novomanzeleroku na galerii 3 na ten počet bodů, co tam páry mají.Nechcete se přihlásit?Dostanete parfém, předplatné Katky a chlap časák o autech. To vypadá jako reklama x-) ale když vidím počet ten hlasů a ty ceny co jsme dostali...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré brzké ranko,holky!Jak se daří?Já jsem furt v jednom kole-žádná změna.Terezička je stále zdravá a roste nám před očima,ale je na mě děsně fixovaná.Během příštího měsíce budeme mít už "normální" připojení k netu,tak dodám fotečky Terezičky a taky konečně založím album na Modré střeše. Terezička už usla,tak jdu taky do hajan-dobrou!
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte baby :-) tak já dneska oprášila koště a vyletěla si :-). A jak jste na tom vy? Jooooooooooo a bacha ať vás nesestřelí, dneska toho nahoře lítá... už to není co to bývalo před 300 lety :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: to je supr, že je maličká zdravá!!!! a už se těším na moooc fotek na kobyle! 8-) sun: tjo, ani nemluv, mám strach, aby nebyla zácpáááá! :-. :-D
Odpovědět
ZDÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR :-D
Odpovědět
tak jsme se tu šešly Ježibaby :-D já mám spíš obavy, že nám večer nebude přát počasí :-|
Odpovědět
no ženské, vy jste snad všechny uletěly nebo vás upálily? =-) S takovou bude za chvíli toto téma až na poslední straně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hoooj Peti. Neupálil mě nikdo...naštěstí! :-D
Odpovědět
ahoj Peti, teda mamky těhulky brouzdaj na Koníkovi, Pavla je asi na mimibazaru,tak ani nevím, jak se všem daří :-|
Odpovědět
Nějak to vázne, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdár cholkí!Jak se všem daří?!Já hlásím zdravé veselé miminko a šíleně nevyspanou a unavenou maminu :-| Dneska mám spoustu vyřizování-nevím,jak to dám...Zítra si taky nemám šanci odpočinout,tak jsem zvědavá,kdy padnu.A co vy? Ded,jak pokračuje baráček? Radůstko,co Patynka a Matýsek?Jsou zdraví? Sun:jak se daří Tobě,co nového? Am:holky nezlobí? Lin,co nevolnosti?Pořád Tě trápí? No nic.Terka je
Odpovědět
Profilova fotka
chvíli hodná.Jdu si umýt hlavu,uvařit čajík a kafčo a nasedám do celodenního kolotoče...
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky kozi: baráček pokračuje dobře...už jsme nachystaní na střechu, ale čekáme prašule z banky! ;-) a pak hned zaplatíme střechu a budeéééé! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dedul,téda,vy jste rychlíci ;-) Já už se těším na počítač,ať vám tady můžu hodit fotečky našeho baráčku a Terezky.Ta si teď krásně brblá v postýlce.Nechala jsem ji tam s holou prdelkou a zapla jsem jí kolotoč,tak je spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Kozi tak super že už je Terinka v pořádku Ahojky Teri co kulíšek, je vše v pořádku? RAdůstko, na mimibazaru jsem jako doma,a le na vás alespon myslím, když už semka nikdo nějak nechodí Ded super, za chvíli budete bydlet
Odpovědět
Profilova fotka
Am:ju,nějak to tady "ochladlo",co?
Odpovědět
Profilova fotka
Je to tu nějaké slabší než to bývalo,a le já semka zajdu jednou za čas, nějak mám čím dál tím méně času
Odpovědět
ahojte ženy. Tak konečně jste se tu ukázali. Veru, to by mě zajímalo, jak už Terča vypadá. am, já taky občas na mimibazar juknu, ale na dizkuze tam nechodím.Taky se mi nějak nedostává času, když je konečně to jaro, tak trávím hodně času s dětmi venku. Terez, jak pokračují přípravy k narození chlapečka?
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,už bude brzy normální net,tak dodám všechny fotečky ;-) Je šíleně vlasatá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoj ženy, kde to vázne? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?