Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
s těma srdíčkama fakt nevím, nic mě nenapadá, leda to oznámení udělat z více kusů, jakože přes ten střed, kde jsou srdíčka mít dva papíry, ale to už by asi bylo přeplácané..No, ale na druhou stranu by bylo originální, kdyby ta srdíčka nebyla úplně přesná a byla jen vystřižena nůžkama
Odpovědět
Profilova fotka
@motylkovi to je moc hezké oznámení, jsem zvědavá jak to bude vypadat, až to dokončíš :-) Tak já jsem dneska byla asi ve čtyřech galanteriích a stuhu kteru potřebuju jsem nikde nesehnala :-( Nevíte náhodou některá o nějaké dobré galaterii v Praze a okolí? @tereza82 Tak co jak si dopadla? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spartykaty ahoj, taky jsem oběhala všechny možné galanterie po Praze a stuhu, kterou jsem potřebovala jsem nesehnala. Nakonec jsem objednávala na webových stránkách stuhy.cz, mají tam celkem slušný výběr a jsou opravdu hezké. Objednávala jsem i další různé věci, takže mě to nevyšlo tak draho na poštovném. Jinak nejlepší výběr měli v galanterii v Palladiu - hned když tam vlezeš vchodem z metra - Náměstí republiky, tak po pravé straně asi 3. nebo 4. obchod. A stejná firma je i v Kotvě, tuším, že je to 4. patro, ale v Palladiu mi výběr připadal větší. Nedívala jsem se ale detailně na ceny, protože jsem ani tam nakonec nevybrala.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj děkuji za radu do toho Palladia se určitě půjdu podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem včera byla na tom výprodeji šatů. Hnusnější šaty jsem ještě neviděla. Zkusila jsem si troje, všechny mi neseděly a navíc v tom obchodě byla šílená zima- jako venku, takže slíknout se, bylo nad lidský síly. Čímž jsem pak ani neměla chut si něco zkoušet, natož koupit. Takže nic. V únoru se chystáme do diplomatu na svatební veletrh, tak snad tam chytíme nějakou inspiraci a slevu :) na šaty. A pak máme ještě v záloze adinu a klenoid. Tak na ty sázím. A pak si už vyberu. Mám v hlavě tak dvoje šaty, co jsem si zkoušela (oboje jsou v albu), tak až projdu ten zbytek, tak se rozhodnu které. K nim pak doladím závoj, šperky a pak teprv účes a nakonec oblek pro přítele. Do palladia se chystám, potřebuju do mothercaru podívat se na šatičky pro malou. Raději jí chci šaty koupit než půjčit, protože počítám, že je zničí-přece jen jí bude rok a kousek, až bude svatba. Tak tam rovnou juknu i do toho obchůdku :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Tak to je bída s těma šatama :-( Já jsem v adině byla a měli tam hezké šaty a kleidod mi doporučila kamarádka, že prej tam mají spoustu krásnej šatů a že si tam určitě vyberu. ;-) Já jsem včera našla, že v Praze v hotelu clarion bude příští týden svatební festival, tak jsem včera přemluvila přítele a jdeme se tam juknou. Tak jsem na to zvědavá. Nevím jestli se tady ještě dneska stavím, tak kdyby ne, tak všem přeji do nového roku 2011 jen a jen to nej nej, hlavně, ať se každému splní to co si opravdu přeje...zdravíčko, štěstíčko a lásku samozřejmě také...jo, a také hodně penízků...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty taky všem přeji krásný Nový rok a hlavně moře zdraví a ať se nám ty svatby vydaří a je krásné počasí. A těším se na vás zase příští rok!!! :):):)
Odpovědět
Profilova fotka
Všechno nej do nového roku i ode mě, holky, a v tom Clarionu se možná potkáme, taky se chystáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj tobě také všechno nej ;-)
Odpovědět
Holky Vám všem přeju všechno nejlepší do nového roku, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a vydařené svatby dle vašich snů a přáníííííííí!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co je u Vás nového v tom novém roce? :-) Jak pokračují Vaše přípravy?
Odpovědět
@spartykaty my teď máme zkouškové, takže přípravy jdou trochu stranou...ale ve volných chvílích stále zápasím s oznámeními..až si občas říkám, že jsme si je měli nechat udělat, než se s tím tak piplat...co tvá srdíčka? našlas nějakou alternativu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@motylkovi já taky pořád řeším oznámení :-( Na srdíčka už jsem se vykašlala, prostě nebudou, ale to nevadí, teďka zase řešíme, jak nařezat papíry, vím že na to jsou takové ty různé řezačky, ale myslim, že kupovat to kvůli pár papírům nemá cenu. Takže jsem na tom jako ty, taky přemýšlím, že jsem je měla raději koupit :-D
Odpovědět
@spartykaty tak tohle jsem neřešila vůbec, stříhala jsem to normálně nůžkama..no dle mého to určitě nemá cenu kupovat...pokud si teda nemůžete dovalit moc rozhazovat
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem včera nastříhala všechny oznámení. Vytiskli jsme je na tlusčí čtvtky pomocí barvy na fotky, takže povrch je lesklý a pak jsem jen stříhala. Stejně to pak lidi vyhodí, tak si myslím, že je to jedno, aspon má člověk kde ušetřit. Výdajů bude i tak dost... Ted jsem se domluvila s kamarádkou floristkou, že mi udělá kytky, nakupuje je ve velkoskladě, takže bude za hubičku, což jsem moooc ráda. Jinak šaty nechám až na konec února, až po veletrhu, kde doufám dostanu nějakou slevičku do salonů, tak pak si snad už vyberu:) Tak se mějte krásně a třeba se potkáme na nějakém tom svatebním veletrhu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@motylkovi Šetříme kde se dá, takže asi taky vyhrajou nůžky :-D @tereza82 tak to máš štěstí, že máš kamarádku floristku ;-) já jsem zrovna koukala na nějaký ty kytky a je to docela mazec! To i moje šaty byly levnější ]-( Takže když neseženu nic levného, tak si jí nějak zkusim uvázat sama. :-)
Odpovědět
@spartykaty určitě to nepůjde ani poznat..myslím, že nikdo nezkoumá oznámení až tak podrobně Květinu si chci taky svázat sama, spíš přemýšlím jaké květiny do kytice použít. Jakou chcete vy? já mám zas kamarádku kadeřnici..a taky už máme prstýnky, tak kolem nich s přítelem mlsně chodíme a děláme, že nám nedělá problém počkat do června ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@motylkovi já bych chtěla růže, ale chtěla bych je s něčím zkombinovat, ale zatím nevím čím. :-( Moje ségra má taky nějakou kamarádku kadeřnici, takže to mám taky vyřešené :-) Já se zase chodim takhle kolem šatů :-D A jaké máte prstýnky? My uvažujeme o oceli se stříbrem.
Odpovědět
@spartykaty přítel má zlatý a já stříbrný, protože jsem na zlato alergická a dělá se mi z něj vyrážka..ale nejde to poznat, vypadá jak z bílého zlata.
Odpovědět
Profilova fotka
já bych chtěla titanový prstýnky s prožkem červeného zlata a kamínkem. Můj přítel ho asi nebude nosit, sám ještě neví, takže je spíš vyberu podle sebe. Necháme to až tak na březen, pak se na ně pojedeme podívat. Já pořád řeším, zda svatbu do oranžova či růžova. Růžovou miluju, ale mám ráda sytě růžovou ne světle. Takže kytku bych chtěla tmavě růžovou, ale nevím, zda se budou dát kytky v téhle barvě sehnat, musím se poradit s tou kamarádkou, co mi je bude dělat. A bud růže a nebo kaly, do toho jen tu zelenou trávu. Líbilo by se mi, aby ta tráva byla přehnutá (chci kulatou kytici) a na každý z nich byla daná perlička. A stonek ovázat do barvy kytky. Jednoduchá ale hezká. Tak uvidíme. Jo pár nápadů na kytřky jsem přidala do alba, tak se můžete podívat.
Odpovědět
já bych volila růžovou..když ji miluješ, není co řešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 ono je sice super, že Ty víš, jaká barvička se Ti líbí, ale možná bych raděj volila tu druhou barvu. Protože si nedovedu přestavit, že bych svatbu udělala do růžova a "narvala" do ní i ženicha :-) Prostě, v růžové se pánové necítí moc dobře. My ju máme rády, ale.... A nebo se zeptej přímo ho, ať víš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@motylkovi já vím, jenže oranžovou seženu všude (ubrousky, dekorace, kytky...) a navíc se hodí k hnědýmu obleku, co chci pro přítele, protože on má rád hnědou i oranžovou. Jenže zase když jsem hledala šatičky pro naší roční dcerku, tak všude jsou bílorůžové. Takže jsem fak zmatená. Chci abysme k sobě ladili, aby byly hezký fotky. K tomu musím ještě doladit oblek pro syna, kterýmu je 6. Takže fakt nevím. Problém je, že ta růžová je všude jiná, někde světlá, jinde tmavá, prostě plno odstínů a bojím se, že ta svatba pak bude strakatá...
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Tohle je jednoduché. Tím, že oranžová je všude, budeš to mí lehké a když pořídíš pro malou čistě bílé šatičky, kde jí našiješ oranžovou saténovou mašlu nebo natavíš oranžové kytičky na ty šaty, tak je bude mít hned oranžové, dokonalé a pro kluka sehnat kravatu v barvě jak bude mít taťka taky není problém. Radí se moc dobře, když to nemusíš řešit, ale asi bych si to tímto způsobem zjednodušila. Já to taky moc jednoduché nemám, původně jsem nikdy nechtěla družičky a najednou jich budu mít asi 7. Ale nechci, aby měly čistě bílé šaty, takže jsem řekla, že jim šaty zařídím sama. Takže brzo vytáhnu stroj, každou poměřím a budu jim je šit tak, aby měly všechny stejné a jé čistě bílé. Bude to mazec, nic extra to nebude, ale snad se výsledný efekt dostaví :-)
Odpovědět
no s těma šatičkama bych si nelámala hlavu, můžeš je dozdobit opravdu podle sebe..a pokud je pro tebe jednodušší sehnat vše v oranžové a partnerovi se to tak taky líbí..volila bych tedy vzhledem k situaci oranžovou.. navíc si myslím, že celkové sladění pak v konečném důsledku "řeší" jen nevěsta a další zasvěcené, které s výzdobou pomáhaly..ostatní si všimnou spíš jídla a zábavy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@motylkovi tak s tím plně souhlasím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak s těma ostatníma to je mi jasný a upřímně je neřeším. Jde mi hlavně o nás doma. Přece jen jsem si objednala né zrovna levnou fotografku, tak at ty fotky jsou hezké, tak bych nás právě ráda sladila. Ještě o tom popřemýšlím a uvidím jak se nakonec rozhodnu. @smisekivuska teda, to tě obdivuju, já bych neušila ani kapesník. Mám problém i zašít díru na ponožkách, na ruční práce jsem dřevo. Tak moc držím palce a těším se pak na fotečky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Děkuju. Já totiž o sobě vím, že su na toto hrozná, ale prostě když si něco veznu do hlavy, tak to tak musí být. Takže proto i teď vyšívám na kravatu miláčka stejný ornament, jak mám já vyšitý na plesových šatech :-) A to, že musí ladit s každýma mojema plesovýma šatama (a že jich fakt mám), je samozřejmost. Na tom fakt ujíždím, ale nedovedu si představit, že absolvujem ples či nějakou oslavu bez toho, že by jsme byli sladění. Njn, každý je "trhlý" nějak jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisekivuska tak to jsi hezky trhlá:) to by se mi taky líbilo, já jsem zase střeštěná a prdlá, takže taky trhlá, akorát z toho nevzejdou ušitý šaty...škoda a to je máma vyučená pánská krejčová, hold tyhle geny jsem nezdědila.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Njn :-) A je fakt, že když se vdávala ségra a měla oranžovou svatbu a já nemohla sehnat šaty, které by se mi opravdu líbily, tak jsem koupila 2 dny před svatbou látku, ušila a měla jsem pokoj :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?