Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@simculka to oznámko je krásné, vidíš žes to zvládla ;-)
Odpovědět
@spartykaty díky :-), ale ještě přeci jen sháním jiné pozadí, tohle mi přijde moc křiklavé. A budete dělat i svatební noviny? Přijde mi to jako skvělí nápad :-), jen nevím co všechno tam psát :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
@simculka mě se to pozadí líbí, jen bych možná zkusila jinou barvu písma, protože některá slova jdou špatné přečíst, ale jinak se mi to fakt moc líbí :-) Svatební noviny, už pomalu dávám dohromady, zkus se inspirovat na netu pár jsem jich tam našla, tak si z toho vybírám co se mi líbí a uvidíme jak dopadnou :-)
Odpovědět
@spartykaty rozhodně si s tím oznámením ještě trochu pohraju. Se svatebníma novinama už jsem taky z části začala a inspirace je především od jiných nevěst tady na beremku, ale nějak už mi ta inspirace dochází :-(. Ale to zvládnem to je naprosto jasná věc :-). Nějak se v tom začínám ztrácet budu si muset vytvořit nějaký pevný seznam co mám dělat a budu to dělat postupně. Nějak sem začla přeskakovat :-D z jedné věci na druhou. Ale jinak mě stále nejvíc trápí fotograf a hostina :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@simculka toho fotogarfa ti nezávidim, teďka už nebude lehké najít někoho levného, ale určitě najdete neboj ;-) S hostinou si taky pořád nevíme rady, už jsme se domluvili s přítelem, že uděláme jen raut, nemáme moc peněz a tohle bude rozhodně levnější, než oběd. Ale nevíme kde :-(
Odpovědět
@spartykaty když bude nejhůř pověřím někoho známého. Bohužel právě taky nemáme moc korunek a tak se snažíme šetřit kde se dá. Máme štěstí, že přítel se má kamaráda, který má super skupinu co hraje na svatbách a nebude to drané, ale to ostatní jako je právě hostina, fotograf, půjčovné šatůůůů to jsou hrozné ceny :-(. Kdyby to záleželo jen na mě, šla bych jen se svědky a pro přátelé a kamarády a rodinu bych udělala nějakou super zahradní grilovačku se soudkem piva. Ale přítel chce rodinu a i když se to nezdá je to vcelku ve finále dost lidí. Ale nechceme žádné dary s oznámením budem dávat takovou tu kartičku, že prosíme o korunky, dám ji taky do profilu pro inspiraci a tak nějak doufáme, že co investujem se nám vrátí :-). Ale uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že nejsem jediná, kdo šetří kde se dá, je fakt, že ve finále když se to sečte, je to darda.... @simculka: oznámení je moc hezké, jen občas jsem měla problém přečíst písmo, jak je na těch obrázkách. Aby to přečetli i starší lidé. Já osobně bych to písmo posunula dolů na tu čistě zelenou. Co se barvy týče, tak mi to nepřijde moc, ta zelená je krásná. A jakou budete mít barvu svatby? Taky budeme lidi žádat o peníze, domácnost vybavenou máme, takže do ní nic nepotřebujeme, tak snad se nám něco vrátí. Moje svědkyně, je super-jsem ráda, že jsem si jí vybrala. Má plno nápadů a fakt mi pomáhá. Dává se mnou dohromady, co máme, co musíme udělat, kdo ozdobí auta, kdo udělá to a kdo ono. Sama mi vyrobí vývazky a hledáme místa, kde ušetřit, abychom se zas mohli rozšoupnout na jiných místech. Chodí se mnou po šatech a všechny mi fotí. Tak jsem si jistá, že na nic nezapomeneme, Kačka mi pomůže :)
Odpovědět
Profilova fotka
jj je to strašně moc peněz :-( ale snad se to nějak zvládne. Taky jsem přemýšlela, že dáme k oznámkům ty kartičky, do domácnosti nic nepotřebujem, takže to pro nás bude nejlepší dárek. @tereza82 to máš štěstí, že máš takovou svědkyni, taky bych potřebovala někoho kdo by mi takhle pomáhal. Bohužel moje svědkyně ''nejlepší kamarádka'' na mě úplně prdí a ani se se mnou nebaví a to jen kvůli tomu, že jsem s ní nešla na jednu akci i když jsem jí 100krát říkala, že na to bohužel nemám :-( Už jsem přemýšlela, že se na ní vyprdu a řeknu nikomu jinému, ale vůbec nevím komu :-(
Odpovědět
@tereza82 no právě, když se to sečte je to neuvěřitelná darda :-( děkuju za pochvalu za oznámení :-), určitě ho ještě budu upravovat ,právě že vím, že je to nečitelné a chce to nějak to domyslet, další úpravy budou určitě u mě ve fotoblogu :-). Barva svatby bude zelená, jako doplňující počítám se žlutou a bílou. Mi právě s přítelem rekonstruujeme byt a tak nějak jsme se shodly, že penízky budou nejlepší variantou. Já jsem bohužel tak nějak na všechno sama a o všem se radím s přítelem, ale jinak kompletní přípravy jsou na mě :-(, ale věřím, že se se vším nějak poperu.
Odpovědět
Profilova fotka
jj moje svědkyně je super, fakt jsem za ní ráda. Na první svatbě mi šel brácha-to bylo fajn, ale samozřejmě mi s ničím nepomáhal. @spartykaty s tou tvojí svědkyní je mi to líto, ale když se na tebe dokáže naštvat kvůli takový blbosti, tak teda nevím, zda se jí dá říkat nej kamarádka a ještě svedkyně...ale to musíš zvážit sama. já taky doufám, že to poplatíme a nijak to neovlivní chod naší domácnosti. uvidíme, až to na vánoce oznámíme našim, zda se budou chtít nějak finančně podílet. Nutit je nebudeme, necháme to na nich. Ještě že máme zařízenej byt a žádný půjčky, to je fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 já vím, za posledního půl roku se strašně změnila, ale je mi to moc líto, kdysi jsme si hodně rozuměly, ale nevím kdo jiný by mi mohl jít za svědka :-( Nám bohužel rodiče finančně nepomůžou, přítel je nemá a mě umřel v květnu taťka a mamka nám nic dát nemůže, protože těch peněz teďka taky moc nemá :-( Takže je to jen na přítelovi, což mě dost štve, ale já stále nemůžu najít práci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@spartykaty to je blbý...já se taky děsím toho, až si po mateřský budu hledat práci...nebude to vůbec žádná sranda, navíc s dvouma dětma...u nás je to taky na příteli, já jsem na mateřský, takže vydělává na celou rodinu jen on. Naštěstí jeho babička mu roky šetří, takže ty peníze použijeme na svatbu (teda, pokud nám je babička dá, to se jí zeptáme, až jim dáme oznámení), ale i tak to nebude stačit. Ale doufám, že to co investujeme my, se nám vrátí v darech :) a snad i trochu víc. A nemáš třeba jinou kamarádku, nebo sourozence? Já jsem to hodně zvažovala, katku znám jen dva roky, a vítáme se málo, protože pracuje a nemá tolik času, ale povahově mi strašně sedí a udělala jsem dobře. je to bezva holka. Vím, že kdybych si vybrala kamarádku, kteroiu znám třeba 10 let, tak by mi tak nepomohla jako Katka. Dokonce si vezme oranžový šaty a vlasy si obarvila do zrz, aby ladila do barvy svatby :) Je to poklad.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@tereza82 mám ségru, ale nevím mno na tohle je ještě dost času, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simculka: Tak my jsme oba věřící, takže si oba jinou možnost nedovedem představit. Jsme oba z jedné farnosti, takže kostel, do kterého chodíme od malička by jsme nevyměnili :-) Jj, oznámení budem taky tvořit. Už máme i nějaké nápady, ale ještě pořád přemýšlíme, protože pokud provedem, co máme v plánu, musíme udělat fotečky. Naštěstí fotí můj švagr, který nám už dělal nějaké fotečky (viz. moje profilová), takže s tím problém nebude. Jinak mně holky ještě napadla písnička Cesta ke štěstí z pohádky Až přiletí čáp královno. Tuhle určitě budu chtít mít někde zapasovanou do svatebního videa. Já mám naštěstí sestru, která má fůru nápadů. Takže když potřebuju, obracím se na ni.
Odpovědět
Profilova fotka
@smisekivuska to je taky moc krásná písnička :-) tu pohádku miluju, ale ta písnička mě nenapadla
Odpovědět
Profilova fotka
@spartykaty těch pohádkových je strašně moc, ale vybrat tu, která se hodí aj slovama :-) A ostatních písniček mám taky dost, protože vedu scholu a letos jsme hodně zpívaly na svatbách. Ale jsou to většinou "kostelové" písničky. A protože musím mít něco extra, tak jsem si vybrala písničky, které tu nikdo nezná, nebo se nezpívaly. A uvidím, co mi dovybere sestra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi začnu poslouchat písničky a vbírat:) myslím, že to bude nějakou dobu trvat, tak at stihnu vybrat to pravé :) Musím si zjistit, kolik písní se bude hrát a jak dlouho, abych si kdyžtak vybrala jen část písně...bude to teda fuška. V út jdeme se svědkyní do andělského studia, tak jsem zvědavá, zda si vyberu :)
Odpovědět
tak holky dala jsem do fotoblogu jen lehce upravené oznámko tak koukněte a písněte jak se Vám líbí :-). je tam i ta původní verze. Co se písniček týká udělám nějaký seznam ve wordu a během pár dní jej dám do profilu pro inspirace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem si vzpomněla, že jsem tu kdysi našla email, kde kdo měl nějakou písničku, která by se hodila na svatbu, tak ju tam poslal. Zkuste se tam mrknout, třeba se vám bude něco hodin :-) Login na email: hudbasvatba@seznam.cz Heslo: beremese
Odpovědět
@smisekivuska super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@simculka tak tohle je o mnohem lepší, písmo je hezky čitelný. @smisekivuska dík, ráda se nechám inspirovat :)
Odpovědět
@tereza82 díky :-) tohle bude nakonec asi finální verze samotné se mi to takhle moc líbí ;-) jinak na ten e-mail určitě koukněte je to bomba a rozhodně to stojí za to!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@simculka to oznámko je teďka určitě lepší :-) vidíš jak si to hezky zvládla. @smisekivuska ten mail je fakt super, díky moc ;-)
Odpovědět
@spartykaty moc díky ;-) , vy budete mít taky určitě krásné oznámko :-) za e-mail taky ještě jednou chválím, jsem nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám radost, že se vám to líbí. Ale jinak dík patří tomu, kdo to založil :-)
Odpovědět
@smisekivuska to ano, ale tobě patří díky za super typ :-) ještě jednou díky
Odpovědět
Profilova fotka
závojů jsem si vyzkoušela pár a vybrala jsem si jaká délka mi nejvíce sluší ke stylu šatů, které si zkouším. Nejspíše budu mít dlouhý závoj. Šaty stále nerozhodnuté, až po vánocích v lednu se na to vrhnu. Říkali jsme si s kamarádkama, že zkusíme udělat výlet někam, kde mají šatky VW. Vyzkoušet si je jen pro radost, ty ve Válce nevěst byly moc hezké a zajímá nás jak takové šaty sedí. Znám dívčinu, která se v nich vdávala a stály samy o sobě uprostřed obýváku! :-) Jinak oznamka také budeme vymýšlet sami a nejspíše i vyrábět. Oba dva jsme kreativní a mě to bude bavit (asi jenom u prvních 10-ti.. :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 ahoj, díky moc za tipy, určitě se někam mrknu. Bohužel nemůžu dávat do albíčka šaty, které se mi líbí nebo které jsem zkoušela, přítel sem má přístup a mohl by je vypátrat :-S koukala jsem, že teď řešíte hudbu na obřad, k tomu asi moc nepřispěju, to máme v plánu až tak na květen, zatím vůbec netušíme, co bude v nabídce na živou hudbu, určitě si pak něco vyberem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Můžu se přidat k vám? Také se budu vdávat 25.6.2011. A pomalu začínám s přípravami :)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.artina Ahoj, to víš že se můžeš přidat :-) A kde se budete brát?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?