Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se aspoň ukáže jak velká jsem smolařka ;-) Jedna svatba mi už propršela, tak pořád doufám, že ta druhá by nemusela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@katschenka No my budeme mít obřad venku v zahradě, tak doufám, že pršet nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
předpověď jim kolikrát nevyjde ani na druhý den, natož na týden.. obřad máme sice uvnitř, ale fotky se tam nedají dělat, ty musí být venku a párty je taky na zahradě.. každopádně počasí je to poslední, co by mi to zkazilo.. ikdyby padaly trakaře.. :-D při třicítkách to jistí hadice se studenou vodou :-D a i na déšť jsme připravení..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se vdávám 25.6. a všechno venku....a hezky prostě bude 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mí rodiče mi oznámili, že ruší naší svatbu na zahradě a že nepřijdou ani na svatbu......takže nevíme kde to budeme mít a jsme celkem v pr..li. Ale nevzdávám se naděje, že to ještě nějak pořešíme a prostě se nějak vezmem a něco někde na rychlo najdem. Problém je, že máme už peníze v alkoholu a do restaurace nám alkohol vlastní nepovolí. Jak mi to mohli udělat....sama nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
@katschenka teda, tak to mě moc mrzí. Nám třeba do restaurace alkohol povolili, tak třeba něco najdeš, kde by to šlo. Moc budu držet palce a určitě dej vědět, jak jste to vyřešili. Rodiče teď vypust z hlavy a soustřed se na přípravy a na hledání-na řešení bude spousta času po svatbě-tedy, pokud o to budeš mít zájem. Moc na tebe myslím. Ahoj.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to se nejak poresi...nenechame si to zkazit. A presne....zajem pak resit neco s myma rodicema uz nebudu mit. Je to podpasovka , kterou vazne nerozdycham. To se nedela. Dam pak vedet
Odpovědět
Profilova fotka
Vůbec nevím, co bych na tvým místě dělala...fakt je to od nich hnusný. A řekli ti vůbec důvod?
Odpovědět
Profilova fotka
@katschenka tak to je opravdu drsný.........zkus kdyžtak najít nějakou sokolovnu nebo tělocvičnu nebo tak něco, kde byste mohli mít vlastní alkohol, existuje spousta pěkných míst
Odpovědět
@katschenka Ježiš, tak to mě mrzí... a jaký je důvod? To se přece nedělá z ničeho nic... nebo spíš vůbec se to nedělá, když už se to jednou slíbí ]-( A já se v pátek hroutila z toho, když mi svědkyně napsala, že neví jestli dorazí, ale to je nic proti tomu tvýmu. Ale nevzdávejte to, opravdu by nebyla špatná nějaká ta sokolovna, kam si vezmente svůj alkohol a můžete objednat nebo udělat nějaký obložený mísy... Držím palce.
Odpovědět
Profilova fotka
Důvod je takový, že si ted začali spravovat barák a moje svatba je otravuje a prý s tím nadělám moc hogo fogo a že na to nemají čas. Pořád jsem říkala, že si tam seženu někoho kdo bude roznášet pití a večer ugriluje....to bysme zvládli s kamarádama....nechteji tam prý nikoho cizího nebo co at je neokrade...vůbec tomu nerozumim. Dokonce mi napsal i brácha sms že nejde, ani se mě nezeptal co se stalo....asi si zjistím jestli nejsem adptovaná....ale já bych tohle nikomu nemohla udělat i kdyby byl cizí. Dneska jeste obejdu par zahrádek , restaurací, kámoška se mi ptá na jednu zahradu co mají její známí...snad to nějak dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Každopádně si budu muset vzít večer prášek na spaní, protože jsem celou noc proseděla na gauči po tmě v obyváku, ještě že mi dne dali v práci pul den volno.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@katschenka fakt neuveritelny..........doufam, ze vasim aspon nekdy dojde, jak ti ublizili, tohle je prece hrozny, co mas ted jako podle nich delat? Zkus neco obejit a pripadne kontaktovat nejakou cateringovou firmu, ti by ti udelali vsechno kolem jidla a piti, na tobe by bylo jen sehnat to misto. A co pritel, jak ten se k tomu stavi? A jeho rodice? Ti by nepomohli?
Odpovědět
Profilova fotka
to je sila a ja tady resim, jestli to neudelat nekde pod strechou, to je hruza, to by ne dostalo... ja resim pocasi, mam z toho nerva, protoze tady u nas od rana prsi a podle predpovedi to nevypada dobre. jeste vcera bylo bez deste a dneska tam uz jsou mraky. to je mazec. nevejdou se nam lide pod strechu, tak nevim, jak to vyresime.
Odpovědět
@katschenka No tak to už ale mohli vědět dopředu, že se bude barák opravovat... a před tím bylo vše v pohodě i s bráchou? Je divný, že se i on takhle zachoval. Každopádně držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
@katschenka Rodiče postihl amok???? držím pěsti, ať to dobře dopadne a hlavně se moc nestresuj.... Jen postoj rodičů by mne opravdu hodně mrzel....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem nasli jednu restauraci narychlo. Pani provozni dovolia at si vezmem vina a tvrde svoje...s tim ze nealko, pivo a 2 litry tvrdeho od ni. Objendali jsem nejake jidlo...ale uz si ani moc nepamatuju detaily na cem jsem se domluvili a na organizaci a nejaky mensi raut jsme objednali....sedeli jsme u ni od desiti do 11 do vecera....a aj uz byla dost unavena a vynervovana...uz mi to nepalilo. Vpatek tam se svedkem dovezem veci a jeste se poptame...zaloha zaplacena. Jinak si myslim, ze nasim uz je to ted lito....a jsem zvedava jestli neprijdou aspon an obrad...ale na obed s nima nepocitam proste. Brachovi nerozumim.....ten me zklamal.
Odpovědět
@katschenka No tak super. Hlavně buď teď v pohodě, ať jsi na svatbu odpočatá a ne vynervovaná ;-) Je dobře, že sis poradila i bez rodičů a zvládli jste to takhle rychle zařídit. Jen ať je to mrzí, má proč. A držím palce, ať to všechno klapne!
Odpovědět
Profilova fotka
@katschenka to se ti nedivim, ze s nima nepocitas, tohle se nezapomina............gratuluju, zes to zvladla
Odpovědět
Profilova fotka
@katschenka to je super, že jste něco našli. Chápu, že jsi z toho smutná, ale zkus to ted hodit za hlavu, at si ten den aspon užiješ co nejvíc to půjde! Držím palce a těším se na foto. Taky jsem zvědavá, zda nakonec přijdou na obřad a plně chápu, že na oběd je nepozveš, zachovala bych se stejně.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj.....budu se snazit...nejhsri to bude ,u obeda s jeho rodinou a pak ze me misto otce povede jeho bracha...Ale ja budu vpoho, kdyz budu mit po svem boku manzela :D Na ctvrtek sjem objendana na masaz...jsem nikdy nebyla...tak ten patek, ty pripravy jeste zvladnu a pak uz bude klid.
Odpovědět
Profilova fotka
@katschenka ty jo, tak to je vážně síla.. my to máme u přítelových rodičů na zahradě a vůbec si nedokážu představit, že by nám teď oznámili, že to tam prostě nepůjde.. sakra vždyť o tom ví půl roku (teda alespoň naši rodiče), tak snad se podle toho zařídili.. barák jim snad nepadá na hlavu, že by to nemohlo počkat po svatbě, ne??
Odpovědět
Profilova fotka
Deštivý typ počasí vydrží ještě v pátek, ale to už se v chladnějším vzduchu nevyskytnou klasické bouřky, spíše jen přeháňky. Teploty spadnou zpátky ke 20 °C, kde vydrží i během víkendu, spíše se budou udržovat pod touto hodnotou. Víkendové ochlazení by však nemuselo být nějak nepříjemné - doprovodí ho totiž úbytek oblačnosti postupně na polojasno. A maxima okolo dvacítky bývají příjemnější, než tropické počasí
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, to se uz to zacina trochu lepsit. me sere tchyne. chodi a vzdycha, kdyz venku prsi, ze je ji zima. to me asi z ni trefi. porad vypadala v pohode a ted me zacina pekne srat.. to je ale mazec.. nechapu, proc to dela a nervuje me. . no jeste jeden den u tchyne a pak pojedu domu odpocivat k mamince a tesit se na nadherny den u maminky. zitra jedu pro saty, tak to bude super, tatinek me tak doveze, teta pripravi brectan, a vecer do kostela poprosim pro nas vsechny krasne pocasi na nas velky den. ..
Odpovědět
Profilova fotka
@martinahreb Barák maji v hrozném stavu už pět let....a taky to ví půl roku....sami nám to nabídli.... @granda Docela závidím jak se o Tebe rodinka stará....a neboj bude pěkně...aspon se nebudeme v těch šatech potit :D
Odpovědět
Profilova fotka
@katschenka tak to už vůbec nechápu, proč tak najednou to nejde.. :-S držím palce at se vše vydaří a ten den si užiješ.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo rodinka se stara, ale jen jenda půlka, druhá půlka dělá naschváli a všechno jen znepříjemnují, docela mazec a matec, ale to se asi musí vydržet. nenechám si všechno libíl, poštím si křestanské pisne a tím je likviduji :-)) docela mi to jde dobře systematicky. uz mam na miste oslavy vsechny veci, tak to snad pujde dobre. budou to zdobit moc sikovne zeny, tak to bude krasne. zitra jeste obalime a usmazime rizecky, tak to bude pohoda. no snad se mi to vsechno podari a bude to mooccc krasne. pocasi zatim slibuji krasny den.... katschenka: rodice nekdy neni jak se situaci vyrovnat. ja si myslela, ze rodina pritele je v pohode a najednou vidim to co do tedka ne.. vim ze po svatbe budu jezdit domu a stejne budu s maminkou.. tady budu az postavime dům..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám hotovou pedikúru, manikúru, dodělala jsem dárečky pro děti. Zítra výzdobu odnesu do restarace, odvezu děti k našim, vyzvedneme šaty a dopoklidíme byt. Zítra večer u mě bude spát svědkyně, takže mi pomůže připravit pohoštění. Skoromanžela jsem "vyhnala", takže dorazí až v so ráno. Chvilkama se těším a chvilkama mám pocit, že to ani není pravda, že se za dva dny vdávám:)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsi machr ja navozila cukrovi do lednic, mam po zkousce v kostele a tak uz jen pekne pocasi a bude to super
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Terezko, ať ti svatba krásně vyjde, budu se těšit na fotky. Ta nová profilovka je super.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?