Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
@mborlova No tak to je nejlepší předpoklad, aby to všechno dopadlo podle tvých představ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zacinam se bat pocasi....mame oslavu na zahrade,ale hlasi konec cervna ze ma proprset :/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám za sebou poslední zkoušku šatů a musím říct, že mi padnou ještě lépe než před měsícem :-) Včerejší účes taky parádní, už vím že budu bez závoje..Dnes poprvé jsem trochu nervózní..A z počasí mám také veliké obavy, protože obřad máme venku v zahradě, ale doufám že bude krásně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se rozhodla, že počasí nebudu řešit. Taky máme obřad venku, ale počasí neovlivním, tak jen budu doufat, že to bude ok. Přinejhorším nám obřad přesunou dovnitř, i když bych to nerada. A pokud náhodou bude pršet, tak myslete holky na to, že nám prší štěstí! Tak hlavy vzhůru a těšte se!!! :):):)
Odpovědět
Profilova fotka
A máte už všechno zařízené, nebo vám ještě něco chybí? Já se teda přiznám, že ještě nemáme všechna oznámení, ale v neděli to už dokončíme (začali jsme trochu později, ale co už). No a je načase objednat kytičku a svatební menu. Jinak hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mě už zbývá jen příští týden obvolat všechny hosty a ujistit se, zda dorazí. A pak vyrobím zasedací pořádek, v restauraci potvrdím počet hostů a zaplatíme zálohu. Tím bude vše zařízeno a pak v tom týdnu před svatbou už jen ženské záležitosti-kadeřnice, kosmetika, pedikúra, manikúra...
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme vše komplet a taky už mě čekají jen zkrášlovací procedůry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My už taky..Jen pár maličkostí a pak jen melír, masáž, nehty atd . :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sleduju každý den předpověd počasí. Ještě o víkendu tam bylo 25°C a přeháňky...dneska aktualizovali a zatím to vypadá na 25°C a polojasno, už tam není žádný déšť, tak kéž by. Polojasno by mělo být už od čtvrtka. Budu dále sledovat. Začínám z toho mít dobrý pocit, že by nám snad pršet nemuselo:)
Odpovědět
Ahoj. Já mám svatbu také 25.6.2011, jen jsem s přípravami oproti vám dost opožděná, protože se mi ještě šijou šaty (ale už jsou skoro hotové), pozvánky jsem odeslala minulý týden a teprve teď jsem se sešla s vizážistkou a dnes vybrala kadeřníka :) Nicméně pracuji ve firmě, kde kvůli práci počasí sledujeme a máme předplacené různé podrobné předpovědi, tak to také začínám sledovat a doufám, protože máme svatbu venku. Držme si palce :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam dej info natalie_v jak to vypada s pocasim, at vime do ceho jdeme??? ale urcite se to vyjasni a bude krasne. lunarni kalendar je taky pro. ted je zima protoze je uplnek a jsou vodni znameni. jeste pristi tyden je vodni znameni to do ctvrtka, tak to bude asi pod mrakem a prset. od patkaj e beran a ten je take v sobotu, tak to bude krasne. sucho. na sobotu mam napsano: Posilejte lasku vsemi smery!!
Odpovědět
Nám ještě chybí dekorace na ženichovo auto (pořád někde lítá a já nemám kdy to změřit :-D ), pak musíme zavolat do restaurace a upřesnit počet hostů, co budeme chtít dát na stoly a tak... a pak ještě jednou kosmetička, kadeřnice, manikérka... a čekat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, co budete mít za hudbu? Já právě hledám a stahuju-mám si na cd přinést tak 4 písničky. Na příchod přítele a i sebe chci Alexadra Burke-Hallelujah, pak tam mám Nazaret-Love hearts, Sting-All for love...a nevím tu poslední... Vím, že bych si mohla vybrat tam, ale pán mi říkal, že pokud chci aspon jednu konkrétní, tak je lepší donést si rovnou všechny písně na cd, aby to jen pustil a nemusel přehazovat cd. Tak hledám.
Odpovědět
granda: vědět dám. Většinou to vychází podle té předpovědi, tak na 99%. Tak uvidíme. Ale nemá to cenu sledovat více jak 3 dny předem, to se ještě může měnit. Jinak hudbu my máme živou (kamaráda pianistu a skutečné piano, které tam dovezeme, akorát ještě moc nevíme jak :) ), tak s výběrem asi neporadím. Na piáno si necháme zahrát tři naše oblíbené písničky.
Odpovědět
Profilova fotka
Nám chybí pár nedodělků, které když se nezvládnou, tak se svět nezboří.. :-) Hlavní je, že máme datum, místo, prstýnky a svědky.. :-D Oslava bude uvolněná na zahradě s čuníkem na rožni a soudky piva, samí fajn lidi a počasí taky věřím.. Ono to prostě nějak dopadne.. ;-) Vůbec nezbývá čas to víc řešit a stresovat se.. Pustili jsme se do vyřizování stavby domečku, takže máme dost se co ohánět.. Navíc nám přímo před pozemkem budou po x letech zrovna letos opravovat silnici, tak máme docela šibeniční termín na přivedení přípojek, a to do konce června.. :-( Jinak hudbu neřešíme, bude svatební klasika.. ;-) Kadeřnici mám sestřenici, takže ani nemusím nikam jezdit, ona přijede za mnou.. :-) Vizážistu jsem ani nesháněla, nejsem moc make-upový typ a tak bych se pak ani necítila.. Připadala bych si jak Marfuša, ikdyby mě sebekrásněji nalíčil.. :-D Navíc vím, že ikdyž se občas lehce nalíčím třeba na ples apod., tak mi to moc dlouho nevydrží, protože si to hned rozmažu.. :-x tak holky zdar a hlavu vzhůru.. však si to všechny parádně užijeme.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky taky už dolaďujeme poslední přípravy. Dnes budu balit věci do tomboly, v pátek jedeme pro cukroví do vyslužek, atd. Doufám jako vy všechny, že nám vyjde počasí, zatím co jsem se dívala nic moc, snad se to ještě vybere:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.e-pocasi.cz/dlouhodoba-pre... z těhle stránek se mi většinou počasí potvrdilo.. zatím to vypadá na 24/28 polojasno.. :-) budu sledovat každý den.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juuuu, to by bylo báječné:-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už mám i já za sebou zkoušky účesu a líčení a jsem naprosto nadšená! Ženich bude koukat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se nám ta předpověd na náš den pěkně kazí....snad se to ještě vyvrbí
Odpovědět
Profilova fotka
nj.. hodili nám tam mráčky a déšť.. ale to se ještě tak 3x změní a nakonec to stejně všechno dobře dopadne.. svatbu kvůli tomu odkládat nebudeme, ne?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se přidat? Tak nám zbývá týden do svatby... uteklo to, že? A počasí se nebojte, pokud tedy vyloženě nemáte venkovní svatbu, před měsícem jsem byla na svatbě kamarádce, které to celý den hustě propršelo, ale vůbec to nevadilo, naopak deštník byl moc pěkným doplňkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My právě máme hostinu na zahradě, proto se bojím
Odpovědět
Profilova fotka
Katschenka: Tak tomu rozumím, ale bude to v pohodě, musí ;-)
Odpovědět
@martinahreb Jééé kéž bys měla pravdu s tou předpovědí na těch tvých stránkách. Když se na to podívám mají být vedra, ale všude jinde hlásí 18 stupňů a déšť. No mám z toho hrůzu, když vidím jak je dneska a takhle přesně má být příští týden. Člověk se na to měsíce připravuje a pak to všechno zkazí počasí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, z meteopress Výhled na pondělí až neděli 20.6.2011 až 26.6. 2011 Převážně velká oblačnost, na většině území občas přeháňky nebo déšť a ojediněle bouřky. Ranní teploty 14 až 9 °C. Denní teploty zpočátku období 25 až 29 °C, postupně 22 až 26 °C. taky máme všechno venku na zahradě, obřad i party :-( tak snad to bude dobré
Odpovědět
Profilova fotka
Když nebudou třicítky, tak mi to vůbec nevadí.....aspon to v těch šatech vydržím co nejdéle,ale nesmí pršet. Máme na zahradě dva přístřešky, ale nechci aby jsme jen seděli a brodili se v mokré trávě.....a to už nemluvím o tom, že nevím kde bysme se v dešti fotili.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já koukám na meteocentrum a tam je na náš den jasno a 21°C. Tak doufám, že to vyjde:) Bohužel počasí stejně neovlivníme, tak si to aspoň užijeme co nejvíc to půjde, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my mame svatbu v patek 24. A to pocasi vypada jedte hur. No, nechame se holt prekvapit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji hodně štěstí v sobotu a ať počásko vyjde... my budeme mít roční výročí... ;-) hlavně si to pořádně užijte, ten den strašně letí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?