Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Tak v případě, že bys fakt měla pocit, že šaty nejsou to pravé, bych těch 1000 korun i obětovala, to záleží na tobě. Já to takhle měla s těma snubníma prstýnkama :-) Ještě, že mě to u ničeho jiného nechytlo, to by nám pěkně lezlo do peněz :-D Já jdu ve středu na zkoušku účesu, tak jsem na to moc zvědavá!
Odpovědět
@tereza82 To nechápu, za co ten poplatek je. Přece to bude výměna kus za kus, ne? Ale na něčem se holt vydělávat musí :-) @mborlova Já mám zítra zkoušku líčení, tak jsem taky zvědavá a těším se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzzka2011 Já se taky divila a slečna mi povídala, že by tam pak chodily všechny nevěsty pochybovat o šatech a pak by neměly čas na další nové nevěsty...uvidím, když mi pak padnou jiné do oka, tak ty peníze dám, ale to by mě musely vyrazit dech.
Odpovědět
@tereza82 Aha... no tak uvidíš. Pokud by se ti jiné fakt líbíly, tak to asi za to stojí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zkouška účesu a líčení proběhla v pohodě, účes super a líčení ještě trochu vychytáme, ale jinak celková spokojenost :-) Menu v restauraci je taky domluvené a včera jsme v Ikee nakoupili komplet výzdobu. Tak jsem tady teď přemýšlela a zjistila jsem, že máme už vše komplet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Letošní červen by měl být v České republice teplotně i srážkově průměrný. Průměrná teplota v ČR je v tomto období 16,0 st.C a srážkový úhrn za celý červen na našem území činí průměrně 83 mm. Nejchladnější z celého měsíce bude pravděpodobně nejbližší týden, poté již budou odpolední teploty vystupovat nad 20 st.C. Nejméně srážek se očekává v závěru června. Víkendové počasí, které jsme zde měli, bylo nejchladnějším víkendem od začátku dubna, porovnáváme-li odpolední teploty. Ty se o víkendech v dubnu a květnu pohybovaly kolem 20 st.C a navíc byla často i zmenšená oblačnost. Pokud jde o průměrnou denní teplotu, ta o víkendu byla v ČR 4 až 5 st.C. pod normálem.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 kéž by jim to vyšlo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 tak v to doufám taky, že bude hezky... Jako každé počasí má něco do sebe, ale když moc prší, je to blbý... Tak snad budeme mít jen sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisekivuska já už se jednou ve slejváku vdávala, tak pořád doufám, že už jsem si to vybrala! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni, co se týče počasí snad nám to vyjde :-) Jelikož budeme mít obřad venku v zahradě ve Století, tak si moc přeji ať neprší ;-) Krátí se nám to za necelý měsíc je to tu!! 10.6. jdu na poslední zkoušku šatů a pak nehty, kadeřnice a ostatní.Květiny a dorty mám domluvené i přívoz na místo obřadu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni, tak co, už pociťujete nějakou nervozitu? Já jo, pořád mám v břiše takový ten pocit jako před maturitou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, nevadí, když se přidám do debaty? Já mám svatbu akorát den před Vámi 24/6 :-D Docela bych řekla, že jsme s přítelem všechno zařizovali s velkým předstihem, takže žádný stres. Spíš pociťuju takovou lehkou nervozitu celkově z toho, jak to všechno zvládnu, aby mě mamka, babička a spol. moc nedojímaly, až budou bulet a já pak na fotkách nevypadala jako angorák s rudejma očima :-D Docela mám obavu, že pár dnů pak těsně před dnem D, nebudu moct spát a budu nervní jak pes :-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, já mám největší obavy z naší malé-je jí 16 měsíců a je dost stydlivá, nejraději je s mamikou a tatínkem. A to jí bereme pořád mezi lidi-hold má takovou povahu. Tak se děsím toho, jak to bude zvládat. Snad si chůva poradí. Jinak jsem v klidu. Myslím, že nervozita začne, tak den před, kdy nebudu moct usnout a vystupňuje se ve chvíli, kdy se obléknu do šatů...hrozně se pak těším, až si přečtu jak jste si to užily a zkouknu fotky! Budu na váš všechny nevěstinky MOc myslet:)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky moc zvědavá na vás ostatní! ;-) My jsme taky měli brzo spoustu věcí vyřízených, takže jsme se nemuseli stresovat, jestli to stihneme. Ale teď, jak už je červen, tak to na mě nějak dopadlo :-D Strašně moc bych chtěla být v klidu, ale bohužel jsem nervák. Myslela jsem si, že když to bude moje druhá svatba, že mě to nechá víc v klidu, ale vzhledem k tomu, že ta první se moc nepovedla, tak asi jsem o to víc nervózní, aby to tentokrát vyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zítra jdu na svatbu kamarádce, tak to okouknu:) a za tři týdny na vlastní...teda letí to jako voda.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak už jen 21 dní do svatby, letí to jako voda :-) Včera proběhla poslední úprava co se týče menu, rautu, ubytování a venkovního obřadu.A také začínám konečně vkládat fotky z příprav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Začínám mít obavy ze své vizážistky....nějak často odvolává zkoušky účesu a líčení...pořád ji něco do toho leze...možná má vážně tolik smůly nebo si vymýšlí....problém je , že ze stejné firmy mám i fotografa tak jestli to bude to samé tak už mám nervy.
Odpovědět
Já jsem zatím podezřele v klidu a to jsem jinak taky nervák :-D Tipuju, že to přijde den předem, to se určitě nevyspim, před obřadem nic nesním a budu vyklepaná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska zkouška líčení a SUPER!!! Jsem nadšená, paní je móóóc šikovná :-D Jinak nám to holky začíná nějak rychle fičet, co??? Začínám mít pocit že nic není hotové a na něco se rozhodně zapomene :-.
Odpovědět
ale nezapomene. Pokud se nezapomenete vzít tak to bude ok ;-)
Odpovědět
@cvrcek_kacka No utíká to jak blázen, už jen 17 :-) Já mám spíš obavy, aby se něco nezapomnělo doma. Je tolik věcí, co zaručeně musíme vzit s sebou. Ale co, když nezapomenem oblečení, prstýnky a občanky, tak to snad nebude taková katastrofa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes mě čeká líčení a zkouška účesů, zítra zkouška a poslední úprava šatů :-) Dnes jsem připravila do krabice vše na dekoraci - svícny, malé vázy, organzu atd.Už jen 16 dní..
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád čekám kdy se stres a nervozita přemění v těšení, zatím se to nedostavuje...
Odpovědět
@mborlova Já to mám naopak. Hrozně se těším, ale žádná nervozita. Ale určitě to přijde.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my dnes jdeme na poslední zkoušku obleků a šatů. Tak dávám sebo do tašky boty a doplnky, at to vidím v reálu. Už jsem úplně zapomněla jak v těch šatech vypadám, tak jsem zvědavá. zatím nervozní nejsem, celý den běhám kolem dětí, takže ani na nervozitu nemám čas. Ale myslím, že přijde, jako přišla před porodem:) Sleduju na netu předpověd počasí, zatím jí meteopres má jen do st 22.6., ale každý den tak pak přibývá nový den, takže v po už tam bude jak by asi mělo být na náš svatební den. Pokud nebude lejt jako z konve, tak mi lehce chladnější počasí nevadí, aspon nebudou ty parna. Tak uvidíme:)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzzka2011 já to takhle měla při první svatbě, těšila jsem se a nic nevyšlo jak jsem chtěla, tak mě to asi poznamenalo :-) doufám, že to přejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova neboj, tahle bude o 100% lepší, taky v to doufám:) Obě jsme měly první svatbu naprd, tak tahle bude super!!! Už pomalu ani neřeším počasí ani zda jsem na nic nezapomněla, prostě bude co jsem zařídila a budu si ten den užívat co nejvíc to půjde:)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 díky, je hezký to číst od někoho, kdo má stejný zušenosti. Pokusím se to co nejdřív hodit za hlavu. Každopádně si ten den taky hodlám co nejvíc užít :-) Jen musím rychle odbourat ten stres ;-)
Odpovědět
@mborlova Aha :-| Určitě to přejde... přece to nemůže dvakrát nevyjít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzzka2011 taky si říkám, že snad nejsem takový smolař ;-) Ale co je hlavní, že ženich je milionkrát lepší než ten minulý :-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?