Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
@levata no to jsem si taky myslela, že to nastávajícímu bude jedno, hlavně abych mu řekla kdy a kam se dostavit. Ale jake bylo moje překvapení, když se mě zeptal, jestli a jaký budeme mí polštářek pod prstýnky :) takže to taky nemám úplně jednoduché. Naštěstí, když se neshodneme, tak mu dám čas na promyšlení a pak většinou uzná, že to nemám vymyšlený úplně špatně :)
Odpovědět
@mborlova jeee to by bylo skvělý - pošli mi, prosím nějaké tipy na vizáž a kadeře. Zrovna zítra jdu u nás darovat krev, tak využiju volna a stavím se obhlídnout tu cukrárnu - díky za tip :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lux09 tak jsem ti poslala pár tipů do zprávy :-)
Odpovědět
@lux09 My jsme prstýnky taky objednali v Diplomatu :-) Přítel chtěl využít toho, že tam je tolik prodejců na jednom místě a nemusí nikde lítat po městě. Vybrali jsme u druhého stánku a jsme spokojený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni :-) Snubáky máme doma, jupí..Jinak tento týden mě čeká zkouška účesů, líčení a v pátek jdu domluvit květiny.Svatební oznámení se připravuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska jsem si koupila krásnou čelenku a dokoupila poslední věci na výzdobu aut, takže se můžu vrhnout na výrobu. Jinak už mám všechno koupený. Ve čt přijde kadeřnice a vizážistka, tak se těším na zkoušku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem dnes nazdobila klobouk na auto a vyrobila mašle na kliky u aut. (foto v albu). Příští týden přijede kamarádka a společně vyrobíme dekoraci na moje auto z organzy. Tím bude výroba hotova. Zítra zkouška účesu a líčení. Květen si dám klídek a v červnu si ověřím, zda všechno platí a zda mi nic nechybí:)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ted tady na to koukam, vy jste nejako organizovany!! i kdyz uz mame skoro vse pozarizovane, tak si porad rikam, ze je jeste spousta prace :) ale spis to jsou takovy drobnosti - jeste musim dodelat vyvazky, kornouty na okvetni listky, koupit darecky hostum, druzickam, druzbe, svedkum, maminkam, tatinkum, stale shanim boty, musim vymyslet nejakou bizu, satky populnocky - kdyby nahodou, pradlo na svatebni noc - jestli nejaka bude :-D, plavky na svatebni cestu, zrovna taky rozmlouvam s kadernici, tak cekam, jestli mi rekne, ze uz ma plno na 25.6. no legrace...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám družička (5-letá neteř) vyrostla z šatiček, tak jsem museli kupovat nové :-) Doufám, že syn nevyroste!!! Jinak o víkendu se chystám do Ikey nakupovat dekorace, už se těším :-) Jinak už snad máme vše, dorazili minivína jako výslužka, už mám i svatební bižuterii, teď v květnu mám zkoušku účesu a líčení a domluvíme v restauraci menu. A pak budu přemýšlet jestli jsem na něco nezapomněla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 :-) Také budu mít čelenku. Docela dlouho jsem přemýšlela a vybírala, ale nakonec jedna vyhrála. Jsem zvědavá až dorazí domů za pár týdnů. Jsem vzhůru, protože sousedi mají párty.. ach jo.. prospím celé nedělní dopoledne než to tady utichne.. dost lidí dneska v noci v ulici slavilo /nevím co, asi to krásné počasí../. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kytičky domluvené... dort obědnaný a zítra vyzvedáváme prstýnky, jupííí :-) Nechala jsem tak polovičce něco tajně dorýt jako překvapení, tak jsem zvědavá jak bude reagovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cvrcek_kacka věřím, že takového překvapení by si má drahá polovička ani nevšimla:- ))))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak kadeřnici mám zkošku až 4.6. říkala, že je lepší to udělat až budu mít šaty a šperky a kosmetička říkala, že nejlépe udělat zkoušku týden před, že to už bych mohla mít finální opálení, které bude slaďovat .- ))))) jinak stále nemáme kde mít hostinu, prstýnky taky zatím nejsou vybrané, květiny se musí doladit... sháním botky a košili pro ženicha ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, už máme konečně oznámení, zítra si ho vyzvednu a šup rozesílat :) Obálky nadepsaný jsou, byla to dřina... Už jen dodělat vývazky a sehnat oblek pro ženicha, který zhubnul a bál se, že to nabere zpět :-D Pak dořešit kytici a skoro je hotovo :) Ono se ale ještě něco najde, co bude potřeba zařídit, nebo se něco pos.... Ale snad ne, doufejme...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska dorazil polštářek pod prstýnky (viz album). Původně jsem ho nechtěla, ale tenhle se mi moc líbil, tak jsem ho koupila:) Moje zkouška účesu a líčení se posunula, takže bude až příští týden. Ted budu mít tak měsíc klid a pak bude frmol-všechny obvolat, zda přijdou, dopotvrdit počet lidíé v restauraci, ověřit všechny dodavatele, zkoušku šatů...bože, snbad jsem na nic důležitého nezapomněla...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak pokračují přípravy? My jedem ve středu na místo svatby domlouvat dort, vizážistku a květiny. Napevno se chceme také domluvit s fotografem a na ubytování. Ještě teda nemáme potvrzený počet hostů na spaní, ale snad je do středy stihnem obvolat. Většinu totiž nenapadne, že by nám mohli dát vědět sami od sebe :-| Jinak hostina je 100% domluvená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Tak dneska druhý pokus kadeřnice+vizážistka. Na popré mi to kadeřnice zrušila, že ten den nestíhala-no jo, je to kamarádka, tak jsem se nezlobila. Tak snad dneska holky dorazí a konečně uvidíme co vykouzlí:) Jsem fakt zvědavá. Už jenom potřebuju koupit botičky pro malou a víceméně mám vše. A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nám už zbývá jen zajít do restaurace a domluvit menu. Jinak už máme vše :-) Za 14 dní jdu na zkoušku účesu a líčení, tak už se těším. Jo a kolegyně z práce mi upeče koláčky a dort a teď jsem se dozvěděla, že to budu mít od ní jako svatební dar! Supér :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera dorazila kadeřnice i vizážistka. Kadeřnice udělla účes jak jsem chtěla, vizážistka nalíčila jak jsem chtěla a mě se to nelíbilo...tak jsme debatovaly, zkoušely a nakonec jsme se dobraly výsledku. Oči budu mít stříbrno bílý a vlasy jsem původně chtěla vyčesat do drdolu a nakonec je budu mít polo rozpuštěný a hozený na jednu stranu s živými květy v nich. Musím říct, že to vypadalo krásně. V půlce června si nechám dát barvu a ještě doladíme ten účes a bude to perfektní:)
Odpovědět
Ahoj holky, my jsme dneska už napevno domluvili dort, květiny a zkoušku líčení - půjdu v polovině května. Nakonec jsme ještě narychlo měnili fotografa, protože ten náš měl problém s tím přijít fotit k nám domů přípravy nevěsty, zdobení aut a tak. Prej že je to zbytečný, že tam udělá jen pár fotek a bude tam muset celou dobu být a že to zatím každému rozmluvil, takže nám to rozmluví taky :-o No chápete to? Pak nechtěl fotit ani v restauraci. Nakonec se nechal přemluvit, že teda na rozbití talíře by tam ještě byl a když chceme nafotit i první tanec, takže bysme mu před tím zavolali a on by tam na tu chvíli přijel, aby tam nemusel být celou dobu! Tak jsem jenom příteli v nestřežený okamžik řekla, ať hlavně neplatí žádnou zálohu, že se půjdem zeptat ještě jinam. Naštěstí v druhém vytipovaném studiu měli ještě volno. Takže změna narychlo, ale věřím, že k lepšímu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mohlky, mám radost. Na jednom slevovým webu jsem si koupila kosmetiku. Z 990 na 249,- :-D Tak si tam zajdu cca týden před svatbou. At mi vyčistí plet, vytrhá obočí... Jinak se nemůžu zbavit pocitu, že šaty co jsem si vybrala nejsou úplně ono, co jsem chtěla, tak si tam do toho salonu ještě zajedu a vyzkouší si ještě jiné a uvidím. Tehdy jsem se totiž nemohla rozhodnout mezi dvouma a nějak myslím, že možná ty druhé jsou lepší...tak uvidím. Zítra jedu za květinářkou, dovézt jí doplňky na kytici, co jsem si koupila, aby jí pak mohla uvázat a dát jí peníze. Musím jí taky ukázat konečný účes, aby mi zajistila živé květiny. @zuzzks2011 teda, tak to bych toho fotografa taky vyměnila. Mě právě přijede fotografka domů a neměla s tím žádné problémy. Naopak se mě ptala, zda chci něco konkrétního nafotit a že když nebude fotit mě, tak nafotí hosty, co budou přijíždět. Mám z ní fakt dobrý pocit, je příjemná a má krásný fotky. Tak držím palce, aby nový fotograf byl fajn :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni :-) Dnes jsem byla zaplatit svatební dorty, koláčky atd.Koupila balerínky na přezutí a také dnes bude hotové svatební oznámení...Už se to pěkně rýsuje a hlavně blíží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak abych se nenudila,tak jsem včera zjistila, že škola, do které se měl syn od září stěhovat se otevírat nebude a ta, na kterou chodí se zavře, takže místo plánování svatby budu asi hledat školu. Navíc syn chodí do specializovaný a těch moc není. A do toho ještě končí o týden dřív a to 24.6.!!!! Takže místo volna před svatbou si pojedeme do Prahy pro vysvědčení, rozloučíme se se školou i s úžasnou paní učitelkou, otřeme slzy a pojedeme zase zpátky do Berouna a pak pro šaty. Fakt super!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova teda, tak to se nudit nebudete. Tak držím palce, ať najdete dobrou školu. Syn jde od září do první třídy, tak doufám, že se mu tam bude líbit:)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 děkuju :-) jsem fakt zvědavá, jak to všechno dopadne, dneska se děti vrací ze školy v přírodě, tak to hned proberu s ostatníma maminkama. Kdyby aspoň ta škola, do který chodí byla nic moc a učitelka taky, tak by byl člověk rád, že se jich zbaví, ale za celý 4 roky si nemůžu na nic stěžovat a kluk taky. O to bude změna těžší! No co, nějak bylo, nějak bude. Tak jsme si včera aspoň šli zlepšit náladu a domluvit menu v restauraci a rovnou jsme si dali dobrou večeři :-)
Odpovědět
@tereza82 Nový fotograf s tím taky nemá problém dorazit domů a fotit vše, co budeme chtít :-) Už jsi byla zkoušet ty šaty? Já si je ve středu přivezla od švadleny. Ještě na poslední chvíli, když už jsem si je měla odvézt, mi měnila zip (už podruhé se napůl vytrhl) a dala mi tam místo takového toho "neviditelného" normální. Že prý když tamten nedrží, tak už ho tam dávat nebude. Jenže samozřejmě to teď nevypadá tak hezky, takže mě to trochu deptá. A navíc, když jsem šaty zkoušela doma a chodila v nich asi půl hodiny, tak mi přišlo, že mi trochu táhnou na jednu stranu :-| Jsem teď z toho taková přešlá. Takže je dneska vyzkouším ještě jednou, aby mi je někdo i zapnul (před tím jsem se do nich soukala sama) a uvidíme. Jestli se mi to nebude zdát, tak jí je ještě odvezu, ať s tím něco udělá. Ach jo, to jsou problémy ;-(
Odpovědět
@mborlova Tak to je nepříjemné, navíc takhle před svatbou. Tak snad ti to dopadne dobře, všechno před svatbou stihneš a najde se i dobrá škola. Já se zas dověděla, že mi v práci neprodlouží smlouvu, takže se snažím intenzivně hledat práci novou. Ale i tak před svatbou budu mít asi víc volného času než bych si myslela.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzzka2011 tak to máš taky hezké zpestření před svatbou! Ale to už je taková klasika, všechno vždycky přijde v nejméně vhodnou dobu :-) Tak snad to všechno zvládneme... Taky držím palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem dnes volala do salonu, že bych si ráda ještě vyzkoušela jiné šaty a paní mi řekla, že to je možné, ale pokud bych si je pak chtěla vzít místo těch, co mám zamluvené, tak zapkatím 1000 poplatek...tak ted nevím. Až půjdu 14 dní před svatbou na zkoušku, tak se tam ještě podívám po jiných a pokud mě jiný učarují, tak se rozhodnu na místě a pokud ne, tak si nechám ty co mám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?