Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
Juchů!!! Dneska jsme koupily boty pro "manžílka" i pro syna. Já si zítra jedu k jedné paní vyzkoušet boty, které prodává. Jsou úplně nový, jen od ní vyzkoušený a perfektně mi ladí k šatům-prodává je tady na bazaru. Tak se modlím, aby mi byly. pak dám info a foto:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska jsem si koupila botičky-mám je v albu. Objednala jsem poslední kousky na výzdobu, takže až dorazí, začnu vyrábět děkorace na auta. Jak jsem tak zjistila, všechno už mám-bud doma, nebo na cestě v balíčku :) Tak už jen doladit detaily v restauraci, pak poslední zkouška šatů a může být svatba. Pořád mám nějak pocit, že nic nemám a přitom mám vše...snad jsem na nic nezapomněla...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme úspěšně nakoupili v Bandi oblek s vestičkou, boty, pasek,ponožky a košili a dostali jsme kravatu za ccenu 5700. Naprostá spokojenost a obsluha moc milá. Ještě přítelovi trošku povolí kalhoty :D
Odpovědět
@tereza82 Botičky jsou moooc hezký :-) Já taky čekám, až dorazí věci na výzdobu a pak budu vytvářet dekorace na auta. Už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Jupííí, v pátek dorazily skleničky na přípitek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzzka2011 Děkuji :) Taky se těším na výrobu, i když se děsím, abych to nezvorala, snad se výzdoba povede :) @cvrcek_kacka teda ty jsou krásný! Kde jste si je nechali dělat? Fakt hezký a vkusný :)
Odpovědět
@cvrcek_kacka Skleničky jsou nádherný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni, tak příští týden budou snubní prstýnky doma :-) Jinak v restauraci ve Století je skoro vše domluvené.Co se týče dekorace, tak se chystám do obchodu v Praze na Pankráci a pro vázičky na růže do Ikei.Zdobení aut se nás netýká, protože obřad bude přímo v areálu a cestovat autem se nebude ;-) Všem fajn večer..
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Skleničky jsou z www.lenea.cz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofigo Děkuji, děkuji, mám z nich obrovskou radost, ve skutečnosti jsou ještě hezčí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, tak nám krachuje odpolední a večerní program, zcela náhodou jsem se totiž dozvěděla, že kemp, kde máme vše mít, má majetkové problémy se státem a nejspíš ho zavřou - o tomto mne mpronajímatelka vůbec neinformavala a když jsem jí volala, tak mne ujišťovala, že máme být v klidu ... ale jak můžu být v klidu, když mi majitel pozemku, řekl že by nám doporučoval si najít něco jiného, že to tam může zavřít ze dne na den ... takže tím padá celý odpolední program i ubytování ... pomooooooooooooc ... no snad se to nějak vyřeší .... moc sem to tam chtěla mít, je to tam moc pěkné a super i s ubytováním ... jinak už máme oznámka - hand made - kamarádka vytiskne v práci a hurá do světa .-) ... tak alespoň něco - jo a ještě jsme si sehnala květinářku ...
Odpovědět
Profilova fotka
@levata teda, to je mi líto, tak držím palce, at najdete něco jinýho, co se vám bude líbit. Já byla v neděli domluvit podrobnosti svatební hostiny. Mám z toho dobrý pocit. Udělají nám menu přesně podle našich představ-prostě klasiku. Ted ještě čekám až mi pošlou rozpočet na večerní raut, a pak už to dojednáme na 100%. V týdnu čekám dva balíčky, a pak se vrhnu na tu výrobu výzdob aut. Dneska jsem koupila krásný kufřiček na přání a peníze v obálkách. Mám z něho radost. Foto hned dám do alba :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@tereza82 kufříček je fakt suprovej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 máte pěknou fotečku v ikoně .-) byli jsme se prvně podívat na prstýnky :-) no moc pěkné, tak si to ještě promyslíme a snad už brzy objednáme .-) zaujaly nás ty titanové :-) pak bych ještě chtěla nějaké pěkné botičky ...
Odpovědět
Profilova fotka
@levata Děkuji :) Jsem zvědavá, jaké teda nakonec vyberete prstýnky :) Jestli v goldexu nebo ne-mají tam fakt hezký výběr a za super ceny. Kufříček je z Globusu.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 jojo výběr možná až moc velký :- )))))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dneska domluvila svatební dort i koláčky :-) Oznámení už jsou rozdaný. Jo a původně jsme měli mít snubní prstýnky z oceli, už jsou i doma, ale tak dlouho mi to nedalo spát a pořád jsem nad tím přemýšlela, až jsem řekla, že je nechci a že chci klasický zlatý snubáky. Přítel je naštěstí úžasný a jen mi na to řekl,že zajdeme do zlatnictví a vybereme si, takže včera jsme si vybrali a už se nám vyrábí. Tak se mi konečně ulevilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova Teda tak to je přítel fakt super:) A jaký budete mít? ze žlutýho či bílýho? S kamínkama?
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Budeme mít klasiku ze žlutýho, najdu fotku a dám ji do alba. Moc se mi ulevilo, že to ten můj takhle vzal a neřekl mi, že jsem praštěná :-)
Odpovědět
Ahojky, my už máme prstýnky taky doma. Teď jsem se zaměřila na dort a ty ceny mě teda vrátily rychle na zem (bohužel ani ochutnávka nás nepřesvědčila, že to za to stojí). Jooo a taky jsem začala přemýšlet o vizážistce (snad není pozdě :) ...nemáte nějaký tip z Berouna a okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
@levata no jasně, že se chci juknout:) jsou tam dvoje šaty, že jo? Oboje jsou krásné, které teda budeš mít a proč dvoje? Mě se víc líbí ty bez ramínek, ale ty s ramínkama mají zase krásnou vlečku...prostě v obojích budeš kočka! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 jojo dvoje - pro jistotu jsem si objednala dvoje, líbí se mi tak jak píšeš, ty bez ramínek a vlečka z druhých :-)))) ale budou to ty bez ramínek, lepší sedí a přecijen se v nich cítím míň princeznovsky, což je lepší :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@levata určitě ti budou moc slušet. Podobné jsem si zkoušela v salonu a vypadaly krásně. Už se těším na fotky:) 21.4. přijede kadeřnice a vizážistka a budeme dělat zkoušku, tak jsem zvědavá, co holky vymyslí a jak budu vypadat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lux09 já už chci mít taky prstýnky :-( jinak dorty jsou fakt masakr, naštěstí máme v rodině šikovné cukrářky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@levata skoromanžel taky prohlásil, že mi seknou, tak není co řešit.-)
Odpovědět
@levata tak to máte opravdu štěstí, že máte s dortem jasno, to je nejlepší varianta - škoda, že my v rodině žádné cukráře nemáme :( Prstýnky u nás byly strašně rychlý - objednali jsme je hned na svatebním veletrhu v Diplomatu. Rozhodnutí drivoval hlavně přítel, že když už tam jsme, tak ať aspoň něco zařídíme a já z toho pak byla ještě čtrnáct dní přepadlá, jestli jsme vybrali dobře :) nakonec jsem ráda, že je máme a jsou moc hezký (časem si tu snad vytvořím také nějaké album :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lux09 tak to gratulka, já když byla v Diplomatu, tak mi to přišlo ještě brzy na prstýnky :- ))) a hlavně jsem tam byla bez nastávajícího :-( ale tomu je to stejnak šumák .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lux09 ahojky, já jsem z Berouna a budu mít kadeřnici i vizážistku z vlasového studia Lenés, ale mám i další tipy, tak jestli chceš, tak ti pošlu kontakty do zprávy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lux09 jo a slyšela jsem , že dělají dobré dorty v cukrárně MIMA v Berouně, tak se můžeš zkusit zeptat, ceny mají slušný.
Odpovědět
Profilova fotka
Musím říct, že jsem taky byla nervózní z objednávky dortu, naštěstí mi dort i koláčky upeče kamarádka z práce, už si i nechala poslat různá zdobítka od sestry z Ameriky, že prý tady není výběr, tak jsem ráda, že se to takhle vyřešilo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?