Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
Koukám, že se nám to pěkně rozjíždí a zařízených věcí přibývá :-) Já jsem si dneska vyzvedla balík se svatebníma dekoracema. Jsou tam krásný zelený vývazky, zelená a bílá organza a bílé kytičky, ze kterých budu tvořit výzdobu aut a taky svatební SPZ :-) ty jsme si nemohli odpustit.
Odpovědět
Profilova fotka
@suxanno tak to jsme na tom podobně, mě taky bude péct kamarádka a to koláčky i dort a pak mi ho přiveze přímo na místo, takže taky super! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty čekatelky :-) Tož já se taky hlásím do klubu... svatba bude V Brně na líšenském zámečku :-) Začíná se nám to krátit, co??? Šatky už mám zamluvené, prstýnky se vyrábí, matrika už je taky vyřešená, botky koupené, šperky vypůjčené.... no krása :-) Teď už jen další zkouška s kadeřnicí a nakoupit výzdobu..... Taky se tak těšíte???? :-D
Odpovědět
@tereza82 děkuju za povzbuzení :)) a prstýnky závidím, my jdeme objednat až v půlce dubna, ale vybraný už máme, nejradši už bych je měla doma :)
Odpovědět
@cvrcek_kacka já už bych byla nejradši aby bylo 25.6. :)) a já už si jen užívala po tom všem zařizování :))
Odpovědět
jinak včera jsem se konečně dokopala a udělala jmenovky na hostinu :) a musím se pochválit! předčila jsem své očekávání :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petss taky už jsem se vrhla na jmenovky, už je mám, akorát řeším, zda tam ještě dám stuhu nebo to nechám tak jak to je. na prstýnky se děsně těším. Po obědě si je jedeme vyzvednout. Dort a cukroví zařizovat nebudu. Ujala se toho moje mamka, že se švagrovou a její maminkou napečou (pekly už na více svateb) a že to zařídí, at se nestarám. Tak jsem ráda, aspon jsem mohla jednu věc vypustit z hlavy. V týdnu jsem si objednala podvazek, bižu, vývazky, tak příští týden dorazí. V globusu jsem včera viděla krásnou oranžovou krabici, tak jí koupím převážu stahama, udělám doprostřed díru a bude to krabice na přání a peníze. A pomalu nebudu mít co zařizovat:) kytku už mám taky zadanou kamarádce. V dubnu půjdu na zkoušku účesu a make-upu a už jen sehnat boty. Taky se těším, až bude den D, i když asi budu dost nervozní, zda jsem na něco nezapomněla...budu na vás všechny myslet:)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 hihi diky moc za uvitani :) no byl to boj nez jsme se rozhodli, kde ta svatba teda nakonec bude. Probihalo to asi takhle.. Chteli jsme zjistit, kolik by nas to stalo v UK a kolik v CR. No a kdyz jsem se meho nastavajiciho zeptala, kolik lidi z Anglie by pozval, tak to zacalo... "Tetu, Strejdu, Bratranka, no a kdyz pozvu brantranka, tak bych mel pozvat i sestrenku i kdyz ji nemuzu vystat a k tomu jeste jejich 6 deti ...." Takze to okamzite zavrhl a prohlasil, ze svatba bude v CR, ze tim padem nebude muset zvat lidi, ktery na svatbe ani moc nechce a tim padem se nebude citit provinile. Hehe - a taky je pravda, ze pro tu anglickou stranu je mnohem vic financne prijatelnejsi si poridit letenky a sfrknout na vikend do UK. Takze asi takhle.. Jinak jsem mrkla do tveho albicka :) no jo, chlapum to sekne a tobe taky! to je bez debat :))) @suxanno To se hodi takovy kamaradky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem zjistila, že na Slezskoostravskem hrade je v náš den nějaká akce Vše pro Chemika a my jsme se tam chtěli po obřadu fotit. Ach jo....
Odpovědět
Profilova fotka
@babsiegirl Tak to naprosto chápu, já taky nezvu celý příbuzenstvo (máma je z 5 dětí...), ale jen ty se kterými se vídám. I tak to bude stát plno peněz. Ale raději si to užiju s nejbližšími než s lidmy, který vídám jednou za rok ale jsou to příbuzný... Dík za pochvalu, těším se už na svatbu, až budeme stát vedle sebe a snad nám to bude ladit:) A taky pak na ty fotky. I když přítel se nerad fotí, tak doufám, že se na tu chvíli přemůže. @katschenka To je škoda...třeba by se tam našlo místěčko a lidi by vám tam nepřekáželi při focení,kdyby viděli nevěstu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 To asi jo....ale bude tam podle mě docela rušno a chci mít na to focení trošku klid, kdybych byla nervozní tak to na těch fotkách půjde znát. A můj přítel už tak se nerad fotí a ještě být středem pozornosti. Musíme najít něco jiného. tohle ale bylo nejblíž k radnici a je tam krásně :/
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, poslední dobou řeším pořád nějaký problémy a pořád se kvůli něčemu nervuju, že ani nemám čas se na tu svatbu těšit :-( Synovi chtěj zrušit školu, takže se bude asi stěhovat do jiný, musela jsem řešit problémy s exmanželem, kvůli synovi, který si začal svoje problémy řešit po svém, jsem musela ke školní psycholožce... Už se úplně bojím, co ještě přijde! Vůbec nemám chuť cokoliv plánovat ohledně svatby...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mborlova Hlavu vzhůru :) S ex bojuju pořád, ale snažím se to hodit za hlavu a jít dál. Mě zas pořád děti marodí, tak doufám, že aspon na svatbu bude klid...děsím se, že budou nemocný, to by byla blbá komplikace...ale pak si řeknu, že to nějak bude a řešit to budu až těsně před svatbou. @katschenka Tak držím palce, at najdete jiné hezké místečko :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 @mborlova Tak jak čtu ty Vaše starosti tak tohle je maličkost
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova @tereza82 holky, neveste hlavu, nejak bylo, nejak bude ;-) Sice s nemocnyma detna to neni nic moc, ale do cervna casu dost, takze to chce hlavne pozitivni mysleni!! Nebojte, to zvladnete!! Drzim vsechny pesti co mam!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@babsiegirl Dík :) Já se snažím ve všem hledat to pozitivní a to mě pak drží. Takže si říkám, že v červnu bude teplo a to mi většinou děti nemarodí, tak uvidíme. Spíš ted řeším, že pořád nemůžu sehnat boty, všude mají bílé a nebo moc drahé...
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 jasna zprava! jeee tak botky taky jeste nemam - cekam, az se poradne rozjede letni sezona - nastesti saty se mi budou upravovat az 14.5. takze mam jeste mesic a pul, abych si je sehnala :)
Odpovědět
Profilova fotka
@katschenka můžu se optat kam do Polska pro oblek? taky plánuji se tam vydat, ale nevím kam:-( dííííky
Odpovědět
Profilova fotka
@levata To je trošku mimo moji režii....prý je tam dost obchodů...něco je hned prý za hranicema
Odpovědět
Profilova fotka
@katschenka ok, tak snad něco najdeme :-) myslela jsem, že by bylo lepší jet na tutovku .-) než něco hledat, ale věřím, že se tam asi za hranicema něco najde, jezdí se tam od nás hodně nakupovat... dííííky
Odpovědět
Profilova fotka
@levata My byli v polském těšíně, když jdeš podél cesty kde je malý trh, tak jdeš kolem takového obchodu, kde jsou v přízemá obleky (hromady obleků) a nahoře šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 děkuji za povzbuzení :-) většinou to taky hážu za hlavu, ale teď už toho přišlo nějak moc najednou, tak doufám, že zas budu mít na nějakou dobu vybráno... tak držím palce, ať konečně seženeš botičky a ať jsou děti zdravý, je fakt že koncem června jsem si už taky většinou mohla oddechnout od bacilů :)
Odpovědět
Profilova fotka
@katschenka @babsiegirl holky díky za povzbudivé zprávy :-) začíná se u mě projevovat strach z toho, že když se budu moc těšit, že se něco po.... vzhledem k tomu, že tohle bude moje druhá svatba a třetí už doufám nebude :-) tak bych ráda, aby to tentokrát vyšlo, z té první jsem byla otrávená hodně dlouhou dobu...
Odpovědět
Profilova fotka
@suxanno díky moc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova neboj, vse bude OK :) Nam jde taky vse podezrele dobre, az si rikam, ze se neco hroznyho prihodi v den svatby! Snad ne... Tukam to na drevo, na zuby a kdo vi, co jeste :)
Odpovědět
Ahoj holky, svatbu máme sice už v pátek 24.6., ale v Praze na Grobovce, ženich je z Příbrami, já jsem od Berouna a pracujeme v Praze, tak podle toho, co jsem tu četla, bych tady mohla sehnat nějaké tipy a rady z našeho okolí (případně podat nějaké rady já :) Zařizujeme všechno tak nějak postupně, takže v klídku (právě vytváříme oznámka) ...jo a botky jsem si koupila tady na bazárku od holčiny, která je měla nový, zastavila se u ní, vyzkoušela a byly moje
Odpovědět
U nás už se objevil první problém :-( s restaurací. Svatbu orgnizujeme 40 km od místa, kde bydlíme (mám tam rodinu), takže domluva probíhá i po mailu. Asi měsíc po osobní schůzce s majitelem restaurace nám konečně dorazila cenová kalkulace a nabídka "na míru". Bohužel v cenové kalkulaci nebyl vůbec zahrnutý náš předkrm (zato byly nabídnuté 4 jiné), hlavní jídlo mělo cenu 1 Kč a raut měl zcela konkrétní cenu, ale ne popis, co je v něm zahrnuté. A po mém trochu "rejpavém", leč stále slušném e-mailu se majitel ještě cítí dotčený, že na předkrmu jsme se nedomlouvali, to by si to napsal, ohledně rautu jsme mu neřekli žádné podrobnost a že teda potřebuje vědět cenu na osobu, aby se měl od čeho odpíchnout (tu jsme si mysleli, že proberem s ním, protože nemáme představu, kolik je jídla za 200 nebo 300 na osobu). Takových nejasností tam proběhlo víc, tak nevím, jestli nás při té schůzce vůbec poslouchal. Odepsali jsme teda trochu smířlivější e-mail, protože bychom neradi, aby to pak vyústilo do nějakých naschválů. Tak snad to proběhne v pohodě. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lux09 Ahoj, vítám tě mezi námi. Koukám, že se taky berete v Grébovce, jako my:) Tak držím palce, at i vám i nám vyjde počasí :) Já tady taky pořád koukám na bazar na boty, ale bud nemaj moje čísloa když už mají, tak jsou většinou bílý a nebo za ně chtějí moc, tak se někde sama juknu a vyzkouším a uvidím. @zuzzka2011 to je blbý, když jsou nejasnosti. Já půjdu teprve do naší restaurace domlouvat menu a raut. zatím mi poslali návrh menu, ale přítel chce klasiku, tak budu doufat, že nám jí udělají i když na jejich svatebním seznamu nebyla...jsem na to zvědavá. Dneska jsem začala domlouvat zkoušku účesu a líčení. Tak kadeřnice se domluví s vizážistkou (jsou to kamarádky) a pak mi dají vědět termín kdy by se jim to hodilo. Tak snad se domluvíme bez problémů:) a co nejdřív, jsem zvědavá, co mi na tý hlavě vymyslí :)
Odpovědět
@tereza82 To jo, doufám, že se nakonec domluvíme jako lidi... Já jdu příští týden ke kadeřnici, tak se s ní chci domluvit na termínu zkoušky a vizážistku zatím ještě nemám domluvenou. Dík za připomenutí :-) musím se jí ozvat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak super, oznámení už jsou hotová a pomalu se rozběhla do světa :-) Začíná to být všechno takové oficiálnější nebo co :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?