Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si dnes koupila oranžové čtvrtky, děrovačku ve tvaru motýlka a o víkendu se vrhnu na jmenovky na stůl. Trochu se toho děsím, protože zrovna nejsem manuálně zručná...tak uvidíme, jak to dopadne :) Pak dám foto.
Odpovědět
@tereza82 Ahojky děrovačku ve tvaru motýlka jsi prosím sehnala kde? Děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady u nás v papírnictví. Udělá to motýlka ale nevystřihne ho to, takže pak ty křídla můžeš ohnout dopředu a vypadá to, že letí. Je to fakt super. Tyhle děrovačky s různýma obrázkama mají určitě v každým papírnictví. Pak mají ještě děrovačky, že to ten obrázek "vystřihne" a zůstane tam díra ve tvaru toho obrázku.
Odpovědět
@tereza82 Já už taky průběžně vytvářím jmenovky, ale mám je trochu náročnější. Dělám je ze skleniček, ze kterých bude přípitek :-) Dávám na ně barvu podobnou tomu, jako by byly "namražený" a pak na to napíšu jména. Myslím, že výsledek bude super.
Odpovědět
@zuzu.ch Ahoj, zrovna včera jsem na takový děrovačky narazila na netu. Napíšu ti adresu...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzzka2011 teda, to bude určitě vypadat super. Já ty jmenovky beru "hopem" už takhle celá svatba stojí dost peněz, tak někde chci ušetřit:) Ale i tak snad budou hezký. Uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Dort si necháme asi dělat v Hořovicích, uvidíme jakou nám udělají cenovou nabídku. Zatím nemám vůbec představu, kolik by mohl stát...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nemůžu si vybrat náhrdelník, mám v albu tři, tak jukněte a poraďte, díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova všechny jsou krásný, ale spíš bych potřebovala vidět všechny na jedné fotce, jsou vyfocené moc z blízka, ale předpokládám, že jsou to fotky z netu. Jelikož nevím, jaký máš šaty a výstřih, tak se těžkou soudí, ale mě se asi nejvíc líbí ten druhý, pak první a trojka nakonec.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 jo jo, jsou to fotky z netu, respektive z nabídky dodavatele bižuterie pro svatební salon, odkud mám šaty, našla jsem na stránkách salonu fotku mých šatů, tak je dávám do alba,jen nebudu mít závoj, tak můžeš vidět, jaký styl šatů budu mít :-)
Odpovědět
@tereza82 Určitě budou hezký, všechno co se vyrábí doma se cení :-) My ty skleničky berem i jako malý dárek pro hosty, každý si ji pak může nechat :-)
Odpovědět
@mborlova Já jsem taky pro ten druhý :-) Jinak bych řekla, že ke stylu šatů se hodí všechny tři.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zuzzka2011 @tereza82 děkuji za názor, musím říct, že mě těší, protože mi taky prvně padl do oka ten druhý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova Teda ty šaty jsou fakt krásný, určitě ti budou moc slušet!!! Já bych teda volila ten druhý. Když jsem viděla všechny tři vedle sebe a ty šaty, tak ten druhý k nim bude nejhezčí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj a zdravím všechny budoucí nevěsty, které se budou vdávat 25.6.2011 i my na tento den chystáme svatbu :-) Jsem z Berouna a svatba bude v Loděnici v resturaci Ve století http://www.vestoleti.cz/cz/restaurace...
Odpovědět
Profilova fotka
@kofigo Ahoj, vítám tě :-) Jsem taky z Berouna, my budeme mít hostinu v restauraci Na Marjánce, tak budeme popíjet ve stejný den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofigo Ahoj, taky tě vítám mezi námi. @mborlová, nemáš zač. Já se tak těším, až pak vás všechny uvidím v šatech, určitě budeme všechny kočky!!! :):)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 musím říct, že už se taky těším, až uvidím ty svatební alba a když to tak vezmu, tak už to nebude dlouho trvat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem tu dlouho nebyla, čekala jsem na šatičky, tak včera přišly:-)) jsou moc pěkné, ale musím počkat až se mi vrátí skoromanžel ze služebky abych si je mohla zkusit, ono to bohužel sama nezašněruju:-( jinak sháním oblek pro prcka, tak uvidíme, jestli na něco narazím, snad by se mu už za těch pár dní nemusela změnit velikost i když je to kluk jak buk :-)) taky by to asi už chtělo ty prstýnky, co? svatební oznámení už mám hotové, jen ho nechat někde vytisknout:-) další víkend bude svatební den v parku, kde máme mít svatbu, tak třeba tam i něco pořídíme:-) jojo tak zase o krok blíž :-) zdravím všechny čekatelky .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak dneska mi přišla sms, že máme hotový prstýnky, tak snad si je v so dojedeme vyzvednout. Dneska jdeme na zkoušků obleků pro chlapy, tak jsem zvědavá:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nevesty, u nas taky bude svatba jak jinak nez 25.6.2011 :-D Budeme se brat na Kuneticke Hore u Pardubic. Zijeme v Anglii (ano, beru si Anglicana :-D) a tak vse zarizujeme na dalku. Zatim musim rict, ze jde vsechno po masle (tuk tuk na drevo a pro jistotu na zuby) a fakt nechapu, proc vetsina nevest tolik janci. Vazne se mi zda, ze zorganizovat svatbu neni tak slozity, jak jsem si myslela a to mame jeste extra papirovani ohledne snatku s cizincem 8-) Ted jsme meli prodlouzeny vikend v CR, aby jsme sfrkli na matriku, zaridili jsme dort, skocili jsme na Kunku pro dalsi razitko, hostina taky dohodnuta az na par drobnosti, kytky vyresene a to vse behem 3 dnu - jupiiii
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Děkuji za přivítání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova Ahoj, koukala jsem na tvůj blog :-) My komplet svatbu budeme mít ve Století od obřadu po veselku, raut a ubytování..Co šaty máš z půjčovny z Berouna?Já ano mám je zamluvené a jsou úžasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám chlapy oblečený!!! Hurá!!! Foto je v albu. Fakt jim to sedí a jsou sladěný k sobě i ke mě, což jsem ráda. @babsiegirl Ahoj vítám tě tady. Máš pravdu, že plno nevěst to trochu přehání, ale ono dost záleží na povaze. Já to taky beru tak nějak v klidu, i když šaty mi daly zabrat:) Můžu se zeptat, proč se berete v čechách, když žijete v anglii? Jsem děsně zvědavá :) Kamarádka si před lety brala holandana, tak jsem zažila dvojjazyčnou svatbu. Musím říct, že to mělo svoje kouzlo.
Odpovědět
no tak to vypadá, že nejsem zase tak moc pozadu :)) v půlce dubna jdeme objednat prstýnky (minulý týden měl budoucí manžílek konečně 1 den dovolenou, tak jsme prošli pár obchodů), na konci dubna se drahá polovička konečně doplazí do půjčovny vybrat oblek (od ledna se totiž vymlouvá na to, že do té doby jistě zhubne - samozřejmě ani ťuk :D) Teď se jen dát na modlení, aby měli jeho velikost obleku, protože má přece jen 193 cm... tak budeme doufat :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petss neboj oblek mít budou. Můj přítel za ty 3 roky se mnou přibral 11 kilo a vypadá, jak já před porodem :) a taky pro něho měli oblek, sice jsme museli kombinovat dvě vělikosti, ale podařilo se. A nakonec má kalhoty 52 a sako dokonce 50! a to tam měli vělikosti až do 56, takže rezerva byla :( Budu držet palce. My si v so jedeme pro prstýnky, už se moc těším!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak v pondělí jdeme na poslední zkoušku prstýnků a snad už pak budou brzy hotove. Bolerko k šatům se mi šije, snad to dobře dopadne. A snad brzo dokopu mou drahou polovičku si jít koupit oblek. ALe asi pojedem s jeho bráchou do Polska pro něj. Tak snad něco najdeme. Svatební dort objednaný i koláče. Ted se ještě musím domluvit na osobní schůzce s naším fotografem a vyzkoušet si zase nějaký účes a líčení.
Odpovědět
Profilova fotka
@kofigo já mám šaty z Hořovic, původně jsem si tam jela pro jiný, ale nakonec mě uchvátili tyto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidím, jak hezky postupujete, holky, musím se taky podělit ;-) Domluvila jsem se s kamarádkou, že nám upeče dort, je moc šikovná (a díky ní dost ušetříme :-))Takže juchůůůů :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?