Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Tak to je fajn, ze nejsme jedini, co planuji zabavu deti. Take budeme mit deti hodne na svatbe, tak jsme se s kapelou domluvili, ze nam udelaji detske predstaveni. :-) Vlastne kvuli tomu jsme si tuto kapelu vybrali. Hlavne take zneli jako fajn lidi. Tak doufejme, ze vse probehne tak jak ma. Jinak holky, jedna z mych druzicek si poridila jednou nosene satenove svatebni boty, za par kacek, jsou jako nove a moc krasne. Necham je obarvit aby ladili k satum a meli jsme vsichni hezke fotecky na pamatku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_kp já bych si je taky pořídila, ale mám problém s tím, že každé boty mají jinou velikost a jednou mi sedí 41, pak 39 a někdy 40. Pak kupuj boty přes internet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi mam obrovske stesti na nakupy bot z internetu, vzdy mi sedi moje cislo. Jen asi dvakrat se mi stalo, ze jsem potrebovala o pul cislo vetsi botky a tedy jsem je dala dal. Hlavne dle mych zkusenosti, kdyz clovek kupuje znamou a kvalitni znacku, tak to cislovani vetsinou odpovida. Moje botky jsou koupene z internetu a sedi jako backurky. @smisekivuska Kazdopadne preji hodne stesti s hledanim. Doufam, ze brzy najdes co hledas! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem včera viděla krásný botičky a stály jen 499,- , ale neměli mojí velikost. Naštěstí času je ještě dost a letní botičky teprve začnou, tak snad tak za měsíc bude větší výběr:)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Já mám zatím taky dilema co za doplňky! Je fakt, že si je můžu vybrat u paní ve svatebním salónu, ale nevím přesně co. Domluvili jsme se, že si půjčím, co se mi bude líbit a až se domluvím s kadeřnicí a vizážistkou, tak si pak to vítězné koupím. Nevím, jestli si mám nechat ve vlasech jen drobné kytičky nebo korunku, tak uvidím, jak to nakonec vymyslím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak svatební salon měl bohužel náhle zavřeno, tak jsem alespoň zašla do jiného, kde jsem si z výběru pěti šatů nevybrala:-( stále šaty nemám, takže ani botky zatím řešit nemusím ... taky stále nemáme místo na hostinu ... no paráda .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@levata tak to je škoda, ale neboj, ještě máš čas. Já jsem prochodila celou prahu, než jsem našla šaty:) Držím palce. @mborlova já mám vybrané dvě soupravy, ale nemůžu se rozhodnout. Tak uvidím. Taky se chci domluvit s kadeřnicí co a jak. Ukážu jí obě soupravy na netu a uvidím, co mi doporučí.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 uvidíme :-) dala jsem si do alba alespoň troje z těch pěti šatů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@levata můžu se jen zeptat, v jakých půjčovnách jsi byla? jestli v Praze nebo někde jinde?
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova no tohle byla maličká půjčovna, kde měli jen patery šaty v mé velikosti:-) v Praze to nebylo, tady mají půjčovné strašně předražené ... i když mám fůru slev z veletrhu, tak stejně je to drahý .-) to si bohužel nemůžu na rodičovské dovolit...
Odpovědět
Profilova fotka
@levata Já jsem teda pražačka, ale teď žiju v Berouně a musím říct, že mě taky ceny v Praze vyděsili! Nakonec jsem navštívila půjčovnu u Berouna a šaty jsem měla hned. Nejhorší jsou půjčovny v centru Prahy (myslím cenově)
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova je fakt, že ceny šatů v praze jsou děs, ale taky jsem se přesvědčila, že ne všechny salony v centru jsou drahé. našla jsem i pár, kde měli přijatelné ceny (akorát mi ádné šaty neseděly) @levata jojo vím, o čem mluvíš, taky jsem na mateřský. Moc se mi líbily šaty za 14tis. ale to je fakt už moc přes čáru, ještě že jsem pak našla levnější :) Adina má fakt výběr a za super ceny.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak jdou přípravy? Já mám momentálně období klidu a je mi to až podezřelé :-) Asi se to pak rozjede až v květnu...
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova Zítra si jdeme vybrat a zamluvit prstýnky. Už máme nějaké favority tak snad něco vyberem. Za 3 týdny máme domluvenou ochutnávku dortu. Přítel si zlomil palec u nohy tak ted to máme ted nuceně klidnější. Až bude vpořádku tak musíme jít vybrat pro něj oblek.
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova Největší pokrok jsou šaty, jinak nic moc :-D ale to se ještě rozjede ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak včera mi přišla čelenka do vlasů a jsem z ní nadšená, dneska si asi zajedu vybrat svatební bižuterii :-) Jinak máme zatím vše, až v květnu půjdeme domluvit svatební menu v restauraci a dort. Myslím si, že nejvíc toho bude asi fakt ten měsíc před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova Taky si myslím :-) ale tak snad to nějak přežijem ;-)
Odpovědět
@mborlova Ahojky! Nevím jak je to možné, ale v Berouně se šaty shánějí sami! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@haniiiii Taky nevím, jak je to možné, ale nejenom šaty, ale i ostatní věci tam jdou tak nějak sami :-) Snad to nezakřiknu! Navíc je úžasný, že mám všechno při ruce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova @haniiiii že bychom si udělali i výlet do Berouna? Mohli bychom navštívit i pár kamarádů:-))) jen teď čekám jestli mi dojdou šatičky abych věděla co se k nim bude hodit za bižu, botičky apod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak z Berouna jsme měli mít i kameramana, ale pak jsem našla levnějšího, tenhle byl bezkonkurenčně nejlevnější pro svatby v Berouně.-)
Odpovědět
Profilova fotka
@levata v Berouně je hezky ;-) My kameramana mít nebudeme, takže v cenách se neorientuju, ale třeba fotograf nás bude stát 2.500,- (fotí obřad a pak focení venku) a to mi přijde super cena. Ale i když se snažíme držet ceny při zemi, tak to stejně leze do peněz! Je fakt, že bych nechtěla mít svatbu jen se svědkama a pak jít domů, ale docela by se hodil nějaký sponzor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo sponzor by byl fajn:-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sponzora bych brala taky:) Boty sháním už měsíc, ale všude mají bud bílé, nebo až moc do hněda, tak budu hledat dál, protože nechci kupovat boty za 1500 a více jen protože že je u nich napsáno, že jsou svatební. Ted se chystáme na prstýnky, tak jsem zvědavá, zda se shodneme:)
Odpovědět
@levata jo jo! :) schválně to vyzkoušej, abychom zjistili, jestli je to fakt nějaké kouzlo :-D
Odpovědět
@princezna_kp Ahojky! to je sympatické zábavu pro děti! Mám ráda děti na svatbách, jsou roztomilí :)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak my jsme se už taky pomalu posunuli. Pro oblek ženicha jsme byli v Anglii, takže už ho máme i doma, což je super. Moje šaty se šijou, botičky už jsou doma a výzdobu máme z velké části už taky doma. Pro družičky to budu objednávat tento týden, takže mi zas kus práce ubyde. Je fakt, že jak vždy něco zařídím, tak se mi uleví. Teda jen do té doby, než příjdu na to, že už bych měla zařizovat další věci :-) Ale už jich snad tolik není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsme si dneska objednali a zaplatili snubní prsteny. Jsou krásný. Nakonec jsme jeli do Kralup nad Vlatavou-měli tam fakt velký výběr-až jsem si nemohla vybrat. nakonec jsme vybrali a já v něm mám dokonce briliantík! :) Za měsíc budou hotový, tak se těším!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám nějak pocit, jestli jsem na něco nezapomněla. Všichni pořád něco zařizují a já mám relativně hotovo. Nic nezařizuji, nic nedomlouvám, jen v květnu objednáme dort a domluvíme menu v restauraci. Tak doufám, že pak bude vše ok!
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova neboj, jsme na tom podobně, já zařizuju ted jen drobnosti-pořád hledám boty, vývazky a vrhnu se na výrobu jmenovek na stůl. A ještě řeším dort a koláčky. Kde si necháváš dělat dort? Ty ceny mě totiž děsí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?