Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
bude to už moje druhá svatba a ta první se nepovedla, celý den lilo jako z konve a vůbec toho nevyšlo víc...tak teď doufám, že si to vynahradím a že bude hezky :-) včera jsem si zamluvila kadeřnici i vizážistku, tak mám další odškrtnutou věc ze seznamu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@granda taky se chystám na veletrh, tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem přemýšlela, že bych se zašla podívat na veletrh, ale bojím se, že to, co už mám tak hezky naplánovaný a zamluvený, bych najednou chtěla změnit, protože bych viděla zas něco jinýho :-) Pro mě čím menší výběr, tím lépe. Když je hodně z čeho vybírat, tak jsem v koncích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, v so se chystám na svatební veletrh do diplomatu, už se těším. Snad získám nějaké slevy na šaty a třeba i něco výhodně koupím. Nejdřív jdeme s kamarádkou do jednoho salonu a pak na veletrh. Uděláme si dámský den, bude to fajn. A co vy, něco nového, Jo my jsme ted v neděli byli s přítelem na oběde v restauraci, kde budeme mít hostinu (rádi a často tam chodíme, máme jí kousek od domu) a byl tak kouzelník pro děti, dělal kouzla, nafukoval balonky a dělal z nich zvířátka a tak). Tak jsme si říkali, že bysme si ho na hodinu objednali- chtějí cca 3tis, tak uvidíme:) Aspon by prckové měli na hodku zajímavou zábavu.
Odpovědět
Profilova fotka
jo to vypada zajimave, ten kouzelnik. kdyz je na svatbe hodne deti, tak se to vyplati. aspon se maji na co tesit. ja porad premyslim, zda udelat ci nedelat tombolu. nevim si rady. tak musim premyslet a premyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
Já osobně si myslím, že všechny tyhle věci (lampiony štěstí, tombola, balónky, kouzelníci) už jsou jak z amerických seriálů, už mi to přijde moc přehnané (nemyslím to nijak špatně). Samozřejmě je to každého věc, ale myslím se, že méně je někdy více a v jednoduchosti je krása.
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova jasný, každý na to má jiný názor, já ale myslím hlavně na děti, aby se tam nenudily a nedělali bugr, přece jen jich tam bude dost, tak mi to přijde jako příjemné zpestření pro ně a jde jen o hodinu. Uvidíme, ještě nejsme rozhodnutí, tak ještě máme čas. Ale naprosto s tebou souhlasím, že každýmu se líbí něco jiného a každý at si svatbu udělá podle vlastních představ:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my budeme mít něco kolem 15 ti dětí na svatbě, takže taky přemýšlím o něčem takovém :-) jinak na svatební veletrh jdu s kamarádkou v pátek, tak snad už tam něco bude .-) jindy buhužel nemůžu:-( jo a už mám vybraného a zamluveného fotografa :-) má nádherné fotečky a cena taky v poho :-) tak jsem ráda a můžu začít shánět něco dalšího ... už jsem poptávala DJ ale ty mi nějak moc neodpovídají :-( pak budou šaty za 14 dní první salon, tak jsem zvědavá :-) když mne nic nezaujme, tak si nechám ušít přes ebay .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my tam budeme mít taky hodně dětí a proto budou mít na boku dva menší stoly, kde budou mít pastelky, omalovánky, různé hry - jako člověče nezlob se atd., aby nedělali neplechu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
samozřejmě když je dětí hodně, tak už to asi chce něco pro ně vymyslet :-) My jich budeme mít jen pár, takže nějaká velká akce nemá smysl. Ty se zabaví sami !
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu mit asi tak deset deti na svatbe a take jsem premyslela o pastelkach, omalovanky, nejake hry. balonku bude vsude dost, tak to si budou hrat. jeste asi nafoukneme skakaci hrad, aby mely co delat. jeste kridy na kresleni na cesty to bude super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já hlavně vybírám věci, při kterých se pobaví, ale nezašpiní sebe ani ostatní tak, že by to nešlo očistit. Takže pastelky jo, fixy ne :-) Atd...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně se už blížím k šatům!!! Hurá!!! Dnes jsem byla ve dvou salonech, v tom prvním se mi jedny líbily a byly na prodej za 6500, ale pak jsem byla v adině a tam se mi líbily troje. Takže jsem řekla, že si doma prohlídnu fotky a pak se vrátím ještě vyzkouším a vyberu (musela jsem pospíchat domů protože malý rostou zoubky a má teploty a je rozmzelá). Ale už vím, že jedny z těch šatů budou moje, ted jen vybrat který:) Všechny jsou šampan, bílá ke mě moc nejde. Schválně Udělám album, kam dám jen tyto troje a prosím napište který se vám nejvíc líbí. Snad budou na těch fotkách dobře vidět:)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 Teeeda, Terez, paráda, u mě vítězí ty první, jsi v nich nejhezčí a všude krásně sedí. Ale všechny jsou krásné a sluší ti. S tím předchozím albem se to nedá srovnat, nezhubla jsi od té doby?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj jé, děkuju moc, já právě měla problém sehnat šaty kvůli prsou, do žádných jsem se pořádně nevešla, takže mi dávali velké velikosti a v těch jsem byla jak pytel. Začala jsem i cvičičt a trochu jsem zhubla, ale hodně to dělají ty šaty. Zítra si jdu všechny ještě vyzkoušet a jedny vyberu, ale taky u mě vítězí ty první:)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 tak držím pěsti, ať vybereš, ale chybu určitě neuděláš se žádnými
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj děkuju moc, na 90% vyhrajou ty první, ale pro jistotu si chci vyzkoušet všechny. Jsou krásný a za super cenu, co víc si přát :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 mně se líbí ty třetí:-) přijdou mi že krásně sednou .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 mě se také nejvíc líbí ty třetí.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinahreb @levata no mne prave pripada, ze na te posledni fotce nesedi ten vrsek moc dobre a navic se mi nelibi slehackova sukne, takze proto u me vitezi 1 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
musím říct, že toto je ten důvod, proč jsem si nedala do alba fotku v šatech :-) každá má jiný vkus a jiný názor a já bych z toho akorát měla hlavu v pejru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mám šaty!!!! nakonec jsou to ty první, ony jsou mi totiž o kousek větší, proto mi tak na tý fotce nesedí, ale v salonu mi je před svatbou upraví přesně na postavu, takže mi pak krásně padnou-a jelikož cvičím, tak předpokládám, že ještě zhubnu, takže úprava bude nutná v každém případě. Váhala jsem mezi těma prvníma a třetíma. Ty třetí jsou krásný, moc jsem o nich uvažovala,ale když jsem je měla chvíli na sobě, tak mi trochu padal ten vršek (pod tíhou prsou), takže jsem si ho pořád tahala nahoru-byla bych z toho akorát nesvá (šlo by tam udělat ramínko, ale to se mi nelíbilo). Uvidím, až tam půjdu na zkoušku 14 dní před svatbou, tak si ještě ty třetí vyzkouším (pokud nebudou zabrané) a uvidím. Třeba do tý doby trochu zhubnu i přes prsa a pak mi budou sedět líp...ale jinak mám ty třetí, jou moc krásný a já jsem spokojená, že už mám jednu věc z krku. Za měsíc tam zajdu s chlapama a budeme zkoušet obleky, tak jsem zvědavá, jak jim to bude slušet a zda se podaří oba sladit-bohužel těch dětských obleků moc nemají, v každý velikosti jen jeden či dva...tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 tak gratuluju k šatům, to je úleva co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mborlova úleva to je, jenže ted mám další dilema-co za doplnky...líbí se mi jedna souprava na netu, ale bojím se, aby to nebylo moc k těm šatům, tak hledám a zase jednodušší se bojím, že to bude mdlé. Máte už co na krk, Budete mít něco ve vlasech? Já bych právě chtěla soupravu-náhrdelník, naušnice a čelenku...
Odpovědět
Profilova fotka
taky gratulka k šatům:-) kéž bych to už měla taky zasebou .... no uvidíme v sobotu ... doufám, že něco padne .-) jinak o doplňkách jsem zatím vůůůbec neuvažovala .-) na prcka oblek asi až těsně před, netuším jakou bude mít velikost :- ))))
Odpovědět
Ahoj holky, taky budeme mít svatbu 25.6.2011. Koukám, že už toho máte hodně zařízeno. Já si šaty nechám šít, chci jednodušší. Boty a spodní prádlo už jsou doma, tak jsem plně připravena na první zkoušku :-) Dneska jsme se byli informovat na květiny, abychom si udělali představu o ceně. Jinak máme objednané oznámeni, prstýnky, napůl domluvenou kapelu... No, snad se to nějak stihne. Času je ještě dost, ale taky vám to tak letí? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzzka2011 Ahoj, vítám tě mezi námi. A kde budete mít svatbu? Pomalu ale jistě se to blíží, takže zařizování je v plném proudu:) Tenhle měsíc jsme utratili dost, takže na příští nechám prstýnky a oblečení pro mé chlapy. A pomalu začnu obcházet boty. Nechci si v salonu koupit boty za 1500 jen proto že jsou svatební. Stejně nebudou vidět, tak si koupím normálně v obchodě, abych je pak unosila. Kde jste si kupovaly boty?
Odpovědět
@tereza82 Ahoj. Svatbu budeme mít na Klenové. Je to hrad a zámek u Klatov. Jinak já boty kupovala na veletrhu v Praze, ale je pravda, že když se jmenujou "svatební", tak hned stojí majlant. V normálním obchodě jsem nenarazila na žádné, co by mi úplně vyhovovaly. Jsem poměrně vysoká, takže potřebuju nízký podpatek a tím odpadá tak 80% hezkých botiček.
Odpovědět
já čekám až skončí plesová sezóna a to by bylo abych na nějaký šikovný botičky ve výprodeji nenarazila :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petss No, tak já je hledám už od září a pořád jsem nenarazila :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?